Karate klubovi Nis-a

=bUsHiDo=

Zainteresovan član
Poruka
108
Zdravo svima :-D ...Ja sam iz Zajecara i upisao sam fax u Nisu.Posto ne znam nikoga u Nisu ko trenira karate mozda bi mogao neko sa ovog foruma da mi pomogne.Treniram karate i hteo bih da nastavim da treniram u nekom Niskom klubu,ali ne znam nista o njima (sem njihovih imena).Shotokan Nis,Elid Nis,KI Nis,Omladinac,NIS NIs...i mozda jos neki....
Ako neko trenira u tim klubovima ili zna nesto o njima voleo bih da cujem misljenja...To bi mi pomoglo u izboru.......Po3 :razz:
 
e ja treniram karate i ja mislim da je moj klub trenutno najbolji u nisu i da trebas da se uclanis u elid. moj trener je rados markovic i mnogo je dobar. e u klubu smo toliko dobri da smo dobili cak 7 poziv za reprezentaciju. znaci, ako hoces najbolje idi u elid :lol:
 
e ja treniram karate i ja mislim da je moj klub trenutno najbolji u nisu i da trebas da se uclanis u elid. moj trener je rados markovic i mnogo je dobar. e u klubu smo toliko dobri da smo dobili cak 7 poziv za reprezentaciju. znaci, ako hoces najbolje idi u elid :lol:

e slazem se ja sam trenirala taekwondo a poasle sam preshla na karate treniram u elidu i mislim a smo najbolji:klap::super:
 
Ovako... ako ste zainteresovani za ozbiljno vežbanje karatea, samo da Vam napomenem jednu činjenicu: KK ELID jedini drži redovne treninge tokom leta, a u tom periodu (koji, btw polako ističe...) treninzi se održavaju ponedeljkom, sredom i četvrtkom i to u sledećim terminima (molim ljude iz kluba da me isprave ukoliko grešim, Hell Boy, to se prventsveno odnosi na tebe, pošto vidim da si najbolje upoznat u instruktorski kadar...)
Daklem, termini su:
-plavi pojasevi od 6.30-7.30PM
-braon i crni 7.30-8.30PM

za niža zvanja nemam blage veze kad su treninzi... tako da... eto... vidite, dođite...
21. maja br. 1

Ossss!!
 
Ovako... ako ste zainteresovani za ozbiljno vežbanje karatea, samo da Vam napomenem jednu činjenicu: KK ELID jedini drži redovne treninge tokom leta, a u tom periodu (koji, btw polako ističe...) treninzi se održavaju ponedeljkom, sredom i četvrtkom i to u sledećim terminima (molim ljude iz kluba da me isprave ukoliko grešim, Hell Boy, to se prventsveno odnosi na tebe, pošto vidim da si najbolje upoznat u instruktorski kadar...)
Daklem, termini su:
-plavi pojasevi od 6.30-7.30PM
-braon i crni 7.30-8.30PM

za niža zvanja nemam blage veze kad su treninzi... tako da... eto... vidite, dođite...
21. maja br. 1

Ossss!!

Pa s obzirom da jeste skoro istekao taj period, kad su treninzi tokom shkolske godine?
 
Hvala na preporukama iako je proslo skoro godinu dana...Ja sam inace trenirao do skoro u KK Nis ali sada planiram da predjem u Elid bas zbog boljih uslova...a i video sam Tog trenera i ostavio je dobar utisak na mene...Imam par koleginica koje treniraju tamo tako da se vidimo jos ukoliko sute na vasem treningu...svraticu sa Jelenom iz Negotina-ko trenira u Elidu zna je...pa ako mi se svide treninzi,treniracu sa vama...po3 i nadam se da cemo se videti uskoro...


OSS
 

Back
Top