KAJANJE...!

AnaBg:):
Sto jesam...i mislim da cu se kajati celog zivota...sto sam iz gluposti izgubila decka koga sam najvise volela...
Pa ako je bila u pitanju glupost, a to i dečko skapirucnuo, čemu onda kajanje? Takvog dečka, koji nije u stanju da ti oprosti glupost, i treba da izgubiš.

Biće da si ti pobrkala lončiće i ni sebi ne želiš da priznaš da je u pitanju nešto znatno nezgodnije od gluposti :)
 
samo za stvari koje nisam uradila...svesna onoga sto cinim i posledica koje te radnje nose...tu nema mesta za kajanje...
samo ukoliko nesto preskocim,ne kazem,ne uradim,ne postignem..previse toga na Ne...e tad se kajem...
 
red coctail:
sto niste(ili jeste) uradili?
E ovako:

Dragi Dnevnice,
imam svasta nesto u 24 sata za 48 sati da poradim... i ...znas da sam ja jedna naopaka osoba i kajacu se kasnije, ali trenutno mi oci ispadose od ucenja... i ja sam nekako mislila da sponzore naknadno i neblagovremeno informisem o mojoj selidbi, koju tom prilikom necu tako imenovati nego cu je zvati turisticki obilazak.
Posto ce oni biti ljuti unapred im se izvinjavam, i zenskom sponzoru zelim napomenuti da nisam htela nikakvu raspravu jerbo sam ostala u Bg samo zbog ispita, a mnogo sam nervozna pre svih ginekoloskih susreta i nisam mogla da si dizem tenziju.
Potrudi se da mi ne unistis sokocalo u medjuvremenu.
Molim lepo nije da niko nije znao, nije da su samo sticky notes komunikacioni kanal... evo vis' kol'ko je ljudi culo ovde?! Dakle to sto ti ne pratis forume.... krivo mi je i kajem se :lol:

Mladja bezosecajna stolica

text je pod sifrom "u cara Trojana kozje usi"
 
Ne,mislim da ne,ali ako se setim necga reci cu,obecavam...aaa,znam,kajem se sto sam odustala od jedne veze,sto sam odustala od pruzanja pomoci osobi iz te veze i sto sada ne zeli ni rec da progovori sa mnom...
 
DA, zbog jedne stvari se mnogo kajem! Jednom sam isao paralelno za dve devojke i pogresio u izboru,jednu ostavio a sa drugom nastavio, kajem se tek sada, pogresio sam u odabiru i najvise mrzim kad mi to svi kazu...
 
Milan_m:
DA, zbog jedne stvari se mnogo kajem! Jednom sam isao paralelno za dve devojke i pogresio u izboru,jednu ostavio a sa drugom nastavio, kajem se tek sada, pogresio sam u odabiru i najvise mrzim kad mi to svi kazu...
moj sadasnji decko je imao i cini mi se jos se kaje zbog slicnog odabira devojke pre mene... isti problem kao ti tj kajanjE ;-)
 
Trudim se da se nikada ne kajem, jer od toga nema ništa... Samo se osećam grozno, a to što sam napravila ne mogu da promenim. Zato nikada ne gledam u ono što je bilo i što sam uradila, koliko to loše bilo...Treba ići samo napred!
 
Najbeskorisnija stvar...
Ipak, ja je činim...
Kajem se i zbog onog što jesam i zbog onog što nisam uradila...
Ali se baš kajem... meraklijski... natenane... :)

Ali ima stvari zbog kojih se ponosim na sebe... mojih reagovanja u određenim situacijama... tako da mi to stvara neku ravnotežu... inače bi me odavno zelena trava pokrivala...

Ala lupam...
 
Kajem se što nisam raskinula jednu vezu onda kada sam ja osetila da više ništa ne značim toj osobi...
Kajem se što mu nisam rekla nešto što sam mislila...
Mada se zaboravi sve... i to... i osoba... čovek je ''čudilo''... :)

Kajem se što nisam poljubila jednog dečka jedne večeri, nego sam ga još i isprovocirala i rekla mu da ide kući...
Uopšte, kajem se kad sam gruba prema osobama koje volim... ili kad osećam da sam puna nežnosti, a to ostane u meni, nepodeljeno...
Mada, mnoge stvari za koje bih sad napisala da se kajem, imale su, imaju svoju priliku da budu ispravljene... Nadomestim ih, nečim drugim...
 
red coctail:
Da li postoji neka stvar u zivotu zbog koje se i dan danas kajete sto niste(ili jeste) uradili?

Da...
Kajem se sto sam uvek gledao lose devojke i u njih se zaljubljivao...
a one dobre sam kool-irao...
Koliko sam bio glup...
Al' dobro sad...
Na greskama se uci :D
 
Kajem se sto sam bila idiot, vozala decka i tesila sebe da i on isto to radi meni. A sad (mnooooogo kasnije) shvatam da me je stvarno mnogo voleo... Voleo...

I, vise volim da se kajem zbog necega sto sam uradila nego zbog necega sto nisam.
 

Back
Top