Telokom Srbija - Ljubav na prvi pogled.

???

  • Bilo je gore.

  • Biće gore.

  • Bilo, jeste i biće gore.

  • Ma dobro je dok ga imamo...

  • Š'a će vi intrenet?

  • Miloje, dodaj mi konopac da se 'besim!

  • Nije internet zdrav, krivi se kičma...

  • Pa dobro, jedan mali linč nije na odmet...

  • Lažu, mi imamo najbrži intrenet u celu Jevropu, a i svet, lažu!

  • Šta da se radi...


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

SiIent Bob

Iskusan
Poruka
6.200
0417260146dd6af92d43b.JPG

0417252446dd6ad4ebab7.JPG


Lepo, lepo... Ovo je prosečan kvalitet interneta u Srbiji. Da, Kosovo ima bolji net od nas. I jeftiniji. Od okruženja, bolji smo od CG, a sa Bosnom i Albanijom smo rame uz rame... Maroko, Rumunija i Bugarska su od nas hiljadama Kbps udaljeni... u vreme kad se u Slovačkoj uvode 60Mbps veze po ceni od $50... mi plaćamo 1Mbps ~$100.

Veselo, veselo...

Tipičan primer monopoliste sa jedne strane i korumpirane vlade, pune ljudi kojima je jedino bitno da strpaju što više evra u svoje debele i degenerisane guzice sa druge strane. I, naravno, nas korisnika koje niko ne ferma ni 3%.

Zašto, zašto nema političke volje (Telekom je valjda državna firma) da se reši to i da se uvede barem net prosečan za Evropu, po prosečnim evropskim cenama? Kad će da se dozvoli dolazak konkurencije i stranih telekomunikacionih kompanija?

Jad.
 
Iron Lord:
Шон:
inache adsl kod telekoma je katastrofa... najveci gaf sa up/down 1:8 je biser nevidjenih razmera koji je kao pelcer primio i sbb... shta zna dete koliko je 100 kila :)[/QUOTE


Plaše se VIP-a, plaše se VoIP-a
Ostali smo im samo mi da nas plaše impulsima.

pa nije samo to... njihovi ugovori sa linkovima spolja nisu fiksni vec idu na promet... kad su ljudi masovno pocheli da dl sa torrenta (i naravno ul) onda su pocheli da se cheshu... zato telekom blokira peer to peer na sve moguce nachine kao i sbb ako predjesh njihovu "zamishljenu" kvotu protoka... jednostavno te iskljuche... divlji zapad.
 
najbolja fora za skidanje filmova, igrica, programa sa neta vam je sledeca:

- otvorite account na rapidshare.com
- registrujete se na forumu na www.warez-bb.org

tamo na forumu ljudi uploaduju prakticno sve zivo na rapidshare i nema sta nema da se nadje. oni uploaduju zato sto im rapidshare za sve sto posle ljudi skidaju daje odredjene poene cime oni dobijaju besplatne naloge koje kasnije preprodaju valjda , znam da je tako neka fora uglavnom na ovom forumu nema sta nema da se nadje i ovim skidate 100 puta brze nego torrentima, prakticno skidate najbrze koliko konekcija moze da vam izdrzi .

i ovo je najbolji nacin skidanja i nikada nece moci da ga zatvore jer se vrsi preko klasicnih http konekcija. jeste da mora nesto da se plati al ****** isplati se , sracunajte samo da skinete mesecno 40 filmova pa vi vidite.
 
Jerry Ropero:
najbolja fora za skidanje filmova, igrica, programa sa neta vam je sledeca:

- otvorite account na rapidshare.com
- registrujete se na forumu na www.warez-bb.org

tamo na forumu ljudi uploaduju prakticno sve zivo na rapidshare i nema sta nema da se nadje. oni uploaduju zato sto im rapidshare za sve sto posle ljudi skidaju daje odredjene poene cime oni dobijaju besplatne naloge koje kasnije preprodaju valjda , znam da je tako neka fora uglavnom na ovom forumu nema sta nema da se nadje i ovim skidate 100 puta brze nego torrentima, prakticno skidate najbrze koliko konekcija moze da vam izdrzi .

i ovo je najbolji nacin skidanja i nikada nece moci da ga zatvore jer se vrsi preko klasicnih http konekcija. jeste da mora nesto da se plati al ****** isplati se , sracunajte samo da skinete mesecno 40 filmova pa vi vidite.


Ne mora da se plati a možeš da skidaš koliko hoćeš :D
 
ima jos jedna fora za skidanje sa rapidshare a da ne platite . Rapidshare dozvoljava maksimalno skidanje 1 fajla sa 1 IP adrese i zabrana stoji valjda 45 minuta. I fora je da nakon sto skinete taj fajl , izgasite ADSL modem, onda kad ga ukljucite opet ruter vama dodeli novu IP adresu i udri opet :D

Stim sto je najbolje ako se plati recimo iskopiras sve linkove u flashget i ostavis preko noci , ujutro kad ustanes imas 3-4 nova filma skinuta, a ovako sa ovime mora da se jebenises nonstop sa gasenjem/paljenjem pa ko sta voli nek izvoli.
 

Back
Top