DA LI I VI UMIRETE OD DO SA DE KAO I JA?PLEASE HELP ME!!!!!!

  • Začetnik teme COOL-sampanjac
  • Datum pokretanja
pa ako je bhd expansion pack od neke igre, onda nadji prvo tu igru pa tek onda instaliraj ep...

delta force bese..... sad sam posetio njihov sajt i cini mi se da bhd nije ep, vec da postoji ep pod imenom team sabre.... neko ce se vec naci da razjasni celu stvar...

ako nije ep, onda je mozda neka glupa stvar (ostecen cd, nemas mesta na disku itd...)
 
d1:
pa ako je bhd expansion pack od neke igre, onda nadji prvo tu igru pa tek onda instaliraj ep...

delta force bese..... sad sam posetio njihov sajt i cini mi se da bhd nije ep, vec da postoji ep pod imenom team sabre.... neko ce se vec naci da razjasni celu stvar...

ako nije ep, onda je mozda neka glupa stvar (ostecen cd, nemas mesta na disku itd...)
MOLIM TE MI DAJ NJIHOV SAJT JESTE TOJE BLACK HAWK DOWN-TEAM SABRE > DISK NIJE OSTECEN IMAM MESTA NA DISKU SVEJE U REDU.KAZI MI MOLIMTE!SLUSAM PAZNJIVO> :shock:
 
cool-sampanjac:
d1:
nadji igru, instaliraj, instaliraj zatim ep, krekuj, pici...

ako ne radi javi, ako radi uzivaj
Znam da cu da ispadnem najveca neznalica ako te ovo pitam ali nema veze STA JE TO EP?
ep = extension pack = skup novih misija ili unapredjenja ili sta god u odnosu na originalnu igru

i nemoj ni pomisljati da skidas black force down sa neta.....
 

Back
Top