"Izvale" na radiju

Neko_novi

Aktivan član
Poruka
1.598
Ako ste culi neku izvalu na radiju slobodno je napisite ovde. Ja cu poceti prvi. Cuo sam na INDEX-u kada je jedan lik rekao:"Nisam Srbin, ali u Srbiji zivim vise vekova..." pre neki dan u kolima i sva sreca da je bilo crveno svetlo na semaforu jer bi se zakucao u nekog da sam bio u sred voznje.
 
danas u kolima lik prica i kaze:kakvo nas vreme ocekuje... danas-najvise 19 stepeni, ovaaj 23 stepena!!! hahahahha pokidali smo se svi koji smo bili u kolima. ko da je slicno... i posle kaze: KAO STOH REKOH.... HAHAAHAH
 
Hm, pre par godina... Nedelja, jutro, prva smena... ja i kolega tonac dobri za izbegavanje... odradim servisne... jutarnje vesti... piči muzika... čekamo hit nedelje... kolega preslušava neku muziku... ja čitam novine... sluške na glavi, slušam neku laganu muziku sa drugog kompa... odjednom kolega propušta Ćanu... dreknem, koji ti je **** budalo... regler je bio podignut i sve ode u program... sledećih pola sata tel. je zvonio kao lud... al' smo slušani ybt. nisam ni znao... opet u program... ta me zayebancija koštala 20% od plate... slušao i gazda...:lol:
 
Jel znate za ono kad je neki voditelj, ne znam na kom radiju, rekao svojoj koleginici:,,Ja te volim, ja te obožavam, ja bih s tobom da se razmnožavam!!"
Zapravo ja to nisam čula već pročitala na internetu i nisam mogla da verujem! Umrla sam od smeha
 
Kolega jedan koji je lud do 101 i nazad, inace stuca ovako kad je van programa a kad vodi neku emisiju nema ni da stucne.
Nego on i jos jedan voditelj vodili emisiju i razgovor tece ovako

Voditelj 1 - Jesam ti ja rekao da nema psovanja ovde...a ti sto si rekao *****
Voditelj 2 (zbunjeno) - Nisam rekao *****, rekao sam *****
Voditelj 1 - Ne ne, ***** si rekao, ajde ajde da ti se to ponovi...
 

Back
Top