mesto kad ste sami

a062.gif
 
Када си сам онда си сам.
Седиш и гледаш кроз ствари, тада си сам са собом...

А сад би већ могли неку журку, за школарце :wink:
 
Bundeva priča sama sa sobom....
Jutros me razredna spopala na hodniku čim sam došla da me ipita da li se drogiram
хахаха први дан школе и одма почели да те ...
Ех кад се сетим мојих школских дана ... прва недеља школе и одма укор :)

А сад би већ могли неку журку, за школарце
ебо школарце, дај нешто за нас нераднике :)
 
Ко нерадник? :lol: ...за мене се то не може рећи, јесте да имам сумњиве корене али....ипак ме мрзи да било шта урадим :wink:
 
osecham se kao oni crnci iz brazilske serije "Mala gospodjica" dobishe ljudi slobodu a ne znadoshe kuda ,sta dalje
Doslo je vreme kada se morash opredeliti za nesto,
+ imash odg. za sebe,porodicu,posla uvek ima al' para nema , nije sramota biti siromashan ma koliko se trudio chovek nije mi jasno ne mogu drugima ako sebi nisam
Nashao sam perfektno mesto odakle bi skochio u ubio se al to pricham sebi dve godine i ne skocih...zasto mora nesto uvek da me izaziva uvek i neda mi mira,da zivim onako kako ja zelim
zbog chega jaka strast i sex...zelja ako nisam zainteresovan,zar je mogucje da sam sebe ne mogu da kontrolishem gotovo nikad se ovako nisam osecjao da mi je preko potrebno zensko , mom org. a ne mozgu.Kako da se iskontrolishem normalno,kako da j^#&#&#^&** ne razmish;ljam o bludu jbt...ne secjam se ni kad sam bio u pubertetu da sam obakav bio....namerno mi to radish boze,sta sam ja zgreshio chime da ja imam tu mocj ,jesam li ja derpe...
(ovo me pito otac ,ne mogu da verujem :lol: u 3.godini )...zasto ja moram nekom da se dokazujem ako ne zelim ??/...mnogo why,why..i mnogo lies,lies...ne mogu da se borim protiv svosji poriva Jednostavno ne mogu,da budem nesto sto nisam !!!! NE MOGU DA POBEDIM SAMOG SEBE ah a zeleo bi' .....u jednoj stavci .
mmm...... :rolleyes:,
maybe two :lol:
 

Back
Top