ZA DRUSTVO IZ COSKA ...;;

  • Začetnik teme Mirka šizika
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
M

Mirka šizika

Gost
Nase novo mesto, puno "one" energije , da se vidimo i procaskamo, pojedemo i popijemo, pricamo o celulitu kojeg nemamo , planovima koje imamo , muzevima , deci , receptima , gusenicama , duzinama i sirinama ... :lol: :lol: :lol:

Hanibalka , Gazdarice , dajte jedan amin pa da pocnemo.....

Veceras ja castim ... :lol:
 
Mirka šizika:
Nase novo mesto, puno "one" energije , da se vidimo i procaskamo, pojedemo i popijemo, pricamo o celulitu kojeg nemamo , planovima koje imamo , muzevima , deci , receptima , gusenicama , duzinama i sirinama ... :lol: :lol: :lol:

Hanibalka , Gazdarice , dajte jedan amin pa da pocnemo.....

Veceras ja castim ... :lol:



Ja sam u medjuvremenu nabacila malo istog ( i to sve od sedenja ispred kompa ) ima li mesta za one koje ga imaju ? 8-)

P.S. Ja slucajno ili ne imam nekoliko limenki skopskog hladnog , toliko od mene .
P.P.S. Mozda si ocekivala nekog drugog ali i ja sam tu .
 
Evo ja sam ta...uvek iz coska posmatram....ponekad se ukljucim u pricu...ali vi ste se skupile , napravile neki pakt kao "mafija" i ne dozvoljavate drustvu iz "prikrajka" da se prikljuci.... :lol: :lol:

Sram vas bilo....a ja bas stela nes da kazem.... :D :p ;)
 
detektorka, za mene si ti jedna od onih iz ćoška..
kada nisi drki:lol:
ja samo da se odjavim na nekoliko dana i da zapretim da budete dobre.
a za nepristojne i bezobrazne...
uvek ima leka apoteka;)
ajd vozdra
 
Ajd putuj igumane za manastir ne brini......
c033.gif


Al drmni nesto s nogu , ne ide da izadjes tako skroz strejt ...
 
pajamaca:
detektorka, za mene si ti jedna od onih iz ćoška..
kada nisi drki:lol:
ja samo da se odjavim na nekoliko dana i da zapretim da budete dobre.
a za nepristojne i bezobrazne...
uvek ima leka apoteka;)
ajd vozdra


A nisam 15 dana u 4 meseca pa onda opet jesam pa opet nisam ***** ti zivot da ***** . Btw Srecan put i ljubi Hanibalku od mene .
 
Nije strasno tolio , samo nisam to htela ..farbala sam se i ranije u tu boju al sad nisam imala nju na umu.

Ne dam sliku !! Ne zbog kose nego zbog podocnjaka koje vucem vec 3 dan ..umor me stigo a ne mogu da zaspim...

Nego..ocete mi odgovoriti na pitanje , da je farbam odma ili sad???
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top