Огледало

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
9.005
иако мислим да је била тема погледах на срчу и каже да нема ... хахаха још се и римује :)


Даклем драге колеге форумаши и драге колегинице форумашице, да ли сте се некад тамбурали пред огледалом ... или окружени огледалима ????
 
mislis imala seks, da ne kazem i ispadnem brutalna u drustvu,odnos intimne prirode sa osobom bliskoj, u emotivnom smislu, meni?
jesam i gledali smo se sa uzivanjem.i sve smo radili sa uzivanjem.i mnogo sam ga volela.
ali to je bilo sa njim i gotovo sam sigurna da se vise nikada nece ponoviti
kao sto se svasta nesto sto se desilo nece ponoviti.
 
W.A.S.P.:
иако мислим да је била тема погледах на срчу и каже да нема ... хахаха још се и римује :)


Даклем драге колеге форумаши и драге колегинице форумашице, да ли сте се некад тамбурали пред огледалом ... или окружени огледалима ????

Nisam mada bih JAKOOOOO volela.......Probacu nadam se...
 
Nisam i necu. To rade samo frajeri kojima je mali Q, jer u ogledalu izgleda veci, naravno u zavisnosti od poze u kojoj se on vidi. Dovoljno je i bez ogledala. Ili bi trebalo da koristimo i dvogled dok se bambusamo.
Ovo je naravno sala. :D Jesam i osecaj je vanredan. 8)
 
Grimizni_ratnik:
Nisam i necu. To rade samo frajeri kojima je mali Q, jer u ogledalu izgleda veci, naravno u zavisnosti od poze u kojoj se on vidi. Dovoljno je i bez ogledala. Ili bi trebalo da koristimo i dvogled dok se bambusamo.
Ovo je naravno sala. :D Jesam i osecaj je vanredan. 8)
I oni koji imaju veliki stomak! :lol:
 

Back
Top