KAKO REAGUJETE?

sveznalica

Zainteresovan član
Poruka
102
Vas momak dok mislite da je na fakultetu ili poslu, odlazi na vencanje svoje prijateljice /poslovne saradnice koju ne poznajete. Iz nekog razloga je to sakrio od vas.
Posle nekoliko meseci pronadjete slike sa tog vencanja, npr. u njegovim kolima, i vidite sliku na kojoj je on sa nekom devojkom ( zagrlio je, vidi se ne mnogo prisno), a na sledecoj je drustvo, svi sede za stolom a samo on je zagrlio opet tu istu devojku.
Da li se naljutite? Ostavite ga? Kako reagujete? Da li je ovo za vas uopste nesto strasno ili ne?
 
reagovala bih kao i svaka da tako kazem tipicna devojka tj reagovala bih tipicno mnogooooo bi se naljutila na njega i verovatno bih se derala ma sta on pricao ili se "vadio" ili me molio da mu oprostim a naravno postavila bih mu i pitanje zasto je to sakrio od mene ili zasto mene nije pitao da podjem sa njim????

e sad ti proceni sta treba da uradis mozda nije za raskid ali za neku promenu sigurno jeste...

ako ti je do ramena ne za plakanje vec za utehu potrazi me na pp
 
Nije ovo moj problem, ali je problem koji je relativno skoro imala moja drugarica, samo me je zanimalo vase misljenje jer je vreme pokazalo da sam je pogresno savetovala. Zato sam htela da proverim vasa misljenja i da proverim da li sam postupila ispravno tj. logicno.
 
sveznalica:
Vas momak dok mislite da je na fakultetu ili poslu, odlazi na vencanje svoje prijateljice /poslovne saradnice koju ne poznajete. Iz nekog razloga je to sakrio od vas.
Posle nekoliko meseci pronadjete slike sa tog vencanja, npr. u njegovim kolima, i vidite sliku na kojoj je on sa nekom devojkom ( zagrlio je, vidi se ne mnogo prisno), a na sledecoj je drustvo, svi sede za stolom a samo on je zagrlio opet tu istu devojku.
Da li se naljutite? Ostavite ga? Kako reagujete? Da li je ovo za vas uopste nesto strasno ili ne?

Odreagovala bih sigurno .... prećutkivanje ne podnosim.
 
Lepo su se slagali do tada, dugo bili u vezi oko 10 godina, bilo mi je zao da raskinu jer mozda je jednostavno slucajno sve ispalo."Kleo" se da je tad prvi i poslednji put video tu devojku, da joj nije reko jer je znao da ce se ljutiti sto ce da ide a "valja mu za posao" a pravila je samo vencanje i kao rucak za nekoliko prijatelja.Hteo je da sve sto pre zavrsi i dodje kuci pa je sve nekako brzo ispalo.
Kada sam cula sve to ja sam je ubedjivala da nije nista strasno i da treba da oprosti (da je sve to glupost) ali se njihova veza pretvorila u pakao, vise mu nije verovala nista a bolelo je nenormalno.iskreno, unistio je, devojka se vise ne smeje.Mislim da sam sve objasnila.
 
jeee, 10 godina.. meni je priča delovala kao da je u pitanju veza od par meseci. Mnogo je njesra, kad jednom nestane poverenje u tu drugu osobu ništa više ne vredi.. teško je, nije ni čudo što se devojka više ne smeje =(
 
posle toliko godina da joj to uradi... nemam razumevanja za takvo njegovo ponasanje... mislim da se decko jednostavno smorio mozda sa njom pa hteo malo sa strane da svrlja al ipak da ona ne sazna jer mu je ona sigurica... ako me razumete...

oci iskopati mu i to je to!!!
 
Verovatno ga ne bih odmah naprasno ostavila, trazila bih objasnjenje iako ne znam sta bi mogao da mi kaze da bi se izvukao. :? Nije vencanje mala stvar pa da "zaboravi" da mi kaze da ide, a jos je gore sto je on njoj rekao da je na poslu. Ako ga je ona slucajno zvala u tom periodu, on joj je lagao da se razbija od posla, znaci lagao je. Ne volim laz... I malo mi je bezveze sto se "ispostavilo" da je to bilo malo vencanje gde su pozvani samo najblizi prijatelji. Svasta, ako je on toj devojci koja se udavala jedan od najblizih prijatelja red bi bio da pozove i njegovu devojku sa kojom je 10 godina. :roll: Nesto mi tu smrdi, on je dobio pozivnicu verovatno dosta pre vencanja, sakrio da ide, slagao da ide na posao, obukao odelo i super se proveo grleci tamo neku levu devojku. Naravno da bih bila besna. :x Ne znam kome bi to moj decko isao na svadbu krijuci da se ja ne bih ljutila, stvarno svasta. :roll:
Glup mu je izgovor, ako vec lazes onda lazi sa stilom a ne tako jadno i providno sa sve slikama sa svadbe. :roll:
 
sveznalica:
Vas momak dok mislite da je na fakultetu ili poslu, odlazi na vencanje svoje prijateljice /poslovne saradnice koju ne poznajete. Iz nekog razloga je to sakrio od vas.
Posle nekoliko meseci pronadjete slike sa tog vencanja, npr. u njegovim kolima, i vidite sliku na kojoj je on sa nekom devojkom ( zagrlio je, vidi se ne mnogo prisno), a na sledecoj je drustvo, svi sede za stolom a samo on je zagrlio opet tu istu devojku.
Da li se naljutite? Ostavite ga? Kako reagujete? Da li je ovo za vas uopste nesto strasno ili ne?
Skuvala bih sebi kafu, sela i razmislila.
Možda bih i cigaretu upalila, i ako ne pušim- situacija nije laka.
Ne bih povlačila nikakve radikalne poteze pre jednog dobro pretresajućeg razgovora s njim.
Posle deset godina provedenih s nekim, ili samnom, ne bi mi bilo čudno, eto tako, da mu neka padne u oko.
Saznala bih kroz otvoren razgovor d li je u pitanju nešto ozbiljno.
Ako jeste, sklopila bih ruke i čekala ishod. Ebiga, u takvoj situaciji ne možeš previše da uradiš.
Ako se odluči za nju, verovatno bi deo mene umro, ali sve to život.
 
sevilja:
Skuvala bih sebi kafu, sela i razmislila.
Možda bih i cigaretu upalila, i ako ne pušim- situacija nije laka.
Ne bih povlačila nikakve radikalne poteze pre jednog dobro pretresajućeg razgovora s njim.
Posle deset godina provedenih s nekim, ili samnom, ne bi mi bilo čudno, eto tako, da mu neka padne u oko.
Saznala bih kroz otvoren razgovor d li je u pitanju nešto ozbiljno.
Ako jeste, sklopila bih ruke i čekala ishod. Ebiga, u takvoj situaciji ne možeš previše da uradiš.
Ako se odluči za nju, verovatno bi deo mene umro, ali sve to život.
jesi li sigurna da bi mogla da budes smirena? ja nikako ne bih mogla
 
Samo da razjasnim on nije otiso sa drugom devojkom. Samo ono sto sam napisala, sakrio vencanje i slikao se s nekom. Ona sa tim nije mogla da se pomiri i.........toliko. Ja sam je savetovala drugacije i poslusala me ali srce je drugacije reagovalo ipak. Cinilo mi se da to nije razlog za raskid.
 
Pa,to je cini mi se nesto sto se desava oko nas..Znaci,posle deset god. :cry: Strasno!!!
Moja najbolja drugarica je bila u slicnoj situaciji pre godinu dana,saznala je da se njen tadasnji decko vidja tako sa strane sa vremena na vreme sa nekim ribama, i to je trajalo od pocetka njihove veze a ona je nazalost trajala 5 god...i naravno zavrsila se na kraju...ali joooj kad se setim svega i dan danas mi nije dobro... :x
Cini mi se da oni tako malo s vremena na vreme...i sta onda?treba li i mi da varamo kad je izgleda to normalno?ili nije normalno!!?ma,ko ce znati!!
 
sveznalica:
Samo da razjasnim on nije otiso sa drugom devojkom. Samo ono sto sam napisala, sakrio vencanje i slikao se s nekom. Ona sa tim nije mogla da se pomiri i.........toliko. Ja sam je savetovala drugacije i poslusala me ali srce je drugacije reagovalo ipak. Cinilo mi se da to nije razlog za raskid.
Meni to lici na sitno muvanje, flertovanje. Verovatno mu je bilo prijatno u drustvu te devojke pa je zeleo da iznjuska stvar; dal' je mala laka ili ne. I verovatno se na tome i zavrsilo. Postoji milion razloga, zasto se zavrsilo, pa necu da nagadjam. Dovoljno sam i ovako nagadjala. A tvojoj prijateljici porucujem, da se ne nervira, verovatno je njen momak izvukao pouku iz svega toga, pa ako je pametan takve stvari mu se vise nece desavati.
 

Back
Top