KAKVE DEVOJKE VOLE KOSARKASI?
Strana 1 od 9 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 217

Tema: KAKVE DEVOJKE VOLE KOSARKASI?

RADOZNALE
    Guest

Podrazumevano KAKVE DEVOJKE VOLE KOSARKASI?

PITAM SE,PITAM...

Početnik
    Učlanjen
    12.02.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano hmmm

vole uglavnom visoke, zgodne, ne preterano pametne....taman za to sto vi trazite od njih!

snaja88
    Guest

Podrazumevano p

Citat Original postavio dejjan84
    vole uglavnom visoke, zgodne, ne preterano pametne....taman za to sto vi trazite od njih!
    Pa nisu svi balleri glupi

Aktivan član
    Učlanjen
    06.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano Re: hmmm

Ja nit visoka, jesam zgodna, ali nisam glupa... I bila sa kosarkasem koji visok, zgodan i pametan...
    Mozda sam izuzetak koji potvrdjuje pravilo, ali uglavnom se za fudbalere kaze da traze ne preterano pametnu, zgodjusnu manekenku koju mogu da setaju.
    To je stvar coveka ne profesije.

jelena-detence
    Guest

MENE VOLI JEDAN KOSARKAS-kk/CZ.IMAM 21god., VISOKA SAM 175cm, IMAM 62kg,I IZUZETNO SAM ZGODNA-TAKO KAZU. DRUGA SAM GODINA FILOZOFSKOG FAKULTETA-ZNACI NISAM GLUPA. TAKVE DEVOJKE VOLE KOSARKASI, ILI BAR ON!

jelena-detence
    Guest

Podrazumevano KAKVE DEVOJKE VOLE KOSARKASI

MENE VOLI JEDAN KOSARKAS-kk/CZ.IMAM 21god., VISOKA SAM 175cm, IMAM 62kg,I IZUZETNO SAM ZGODNA-TAKO KAZU. DRUGA SAM GODINA FILOZOFSKOG FAKULTETA-ZNACI NISAM GLUPA. TAKVE DEVOJKE VOLE KOSARKASI, ILI BAR ON!

snaja88
    Guest

Podrazumevano poruka

A koji kosarkas Zvezde?Reci da budemo ljubomorni... :wink:

fancy
    Guest

Podrazumevano Re: p

Citat Original postavio snaja88
    Pa nisu svi balleri glupi
    kao zacetnica ove teme mislim da totalno imas pogresno misljenje..s obzirom da sam i sama sa jednim kosarkasem c.zvezde a nisam tipican prototip devojke kakvu ljudi uglavnom ocekuju da vide pored takvih sportista,narocito ultra popularnim,kakav je moj dragi...veliki pozdrav

FANCY_RIBA
    Guest

Podrazumevano Re: poruka

[quote="snaja88"]A koji kosarkas Zvezde?Reci da budemo ljubomorni... :wink:[/quote
    MOZDA SE I ZNAMO NAS DVE AKO TI DECKO TRENIRA ZA PRVI TIM C.ZVEZDE..NIJE NI BITNO.SLOZICEMO SE U JEDNOJ STVARI A TO JE DA ONI UOPSTE NISU ONAKVI KAKVIM IH PREDSTAVLJAJU..NJEMU JE NAJMANJE BITNO DA BUDEM NAMONTIRANA I DA SVI GLEDAJU U MENE,CAK STA VISE,MRZI TO..SECAM SE DA SA SE U POCETKU NASE VEZE NEPOPRAVLJIVO SREDJIVALA,SUKNJICE,STIKLICE,SMINKA..JEDNOSTAVNO,S MATRALA SAM DA JE TO OK,I DA ON OCEKUJE TAKVU DEVOJKU PORED SEBE..SVE DOK ME JEDNOG DANA,IGROM SLUCAJA NIJE ZATEKAO U TRENERCI,PATICICAMA SA NEKIM REPOM NA VRHU GLAVE..JA DA UMREM OD BLAMA..SAMO ME JE ZAGRLIO I REKAO HVALA BOGU DA SE PONOVO NISAM OBUKLA KAO ZA SVADBU..HAHAHAHA...OD TADA,KACKET NA GLAVU,PATIKE,NARAVNO,LICNO NJEGOVE,NEODOLJIVE AND1 CRVENO BELE CARAPICE (BROJ 50)I PRAVAC NA UTAKMICU...

ReGGinA
    Guest

Podrazumevano

KOSARKASI BAS I NE VOLE PRETJERANO VISOKE DJEVOJKE,TJ. ZAVISI Uglavnom muskarci vole "djzepna izdanja".Ja mislim da sve zavisi kako od toga kako se djevojka ponasa tako i od toga kako se momak ponasa!Mislim da visina i nije toliko vazna!Po meni MOmak treba da bude zgodan da bi privukao djevojku :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.07.2003.
    Reputaciona moć
    54

Citat Original postavio Princeza
    Ja nit visoka, jesam zgodna, ali nisam glupa... I bila sa kosarkasem koji visok, zgodan i pametan...
    Mozda sam izuzetak koji potvrdjuje pravilo, ali uglavnom se za fudbalere kaze da traze ne preterano pametnu, zgodjusnu manekenku koju mogu da setaju.
    To je stvar coveka ne profesije.
    To fudbaleri traze lepe i zgodne devojke da bi oni onakvi izgledali bolje pored nje! Ali sta ces svi znaju da su fudbaleri najgluplji!!!He-he

FANCY_RIBA
    Guest

DA,ZANIMLJIVO JE TO DA KOSARKASI VOLE NISKE DEVOJKE.IZ POUZDANIH IZVORA SAM CULA DA TAKVE DEVOJKE CESTO TRAZE DA IM DOVEDU,DA IH UGOSTE...KADA ODU PREKO
    JA SAM 160 I NESTO A MOJ DRAGI IMA PREKO 2 M :shock:

jelena-detence
    Guest

Citat Original postavio snaja88
    A koji kosarkas Zvezde?Reci da budemo ljubomorni... :wink:
    kazem da me voli, ne da smo u vezi, bar ne kao momak i djevojka. Vise smo drugovi, mada razmijenimo njeznosti kad se vidimo. Dijeli nas nekoliko stotina kilometara, tj. on je u Beogradu, ja u Podgorici. Zadnji put smo se vidjeli 31.01., ima je utakmicu u PG-i...Da, volim i ja njega!

jelena-detence
    Guest

Podrazumevano

NJEZNOSTI=POLJUPCI, ZAGRLJAJI, NE VISE OD TOGA!

crnkaP.F.C.
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio jelena-detence
    Jelena, znam koji je kosarkas u pitanju...pricao mi je o tebi...Koliko sam shatila odlicno izgledas i dosta si komunikativna..bas mu se svidjas
    On je moj veoma dobar drug...
    Ja se ne podnosim sa njegovom devojkom i glasam da zauzmes njeno mesto!

Pozsrav

snaja88
    Guest

Podrazumevano p

I niste u vezi

markic :)
    Guest

jao tebi je bas lepo samo bedak sto si iz crne gore a on u BG-u ali podrzavam te maksimalno

INDIJANKA
    Guest

Podrazumevano

JA MISLIM JELENA DA SI TI JEDNA VELIKA BUDALA..UPUCENA SAM U PRICU I MISLIM DA JE VREME DA SE OSVESTIS.DECKO IMA DEVOJKU I OCIGLEDNO JE DA TI TO NIKADA NECES BITI.KAKVA BRE NEZNOST?POLUPCI I ZAGRLJAJI?PA TI NISI NORMALANA.ZNAS LI STA ONI RADE DEVOJKAMA KAO STO SI TI?ISKORISCAVAJU IH.TI SI MU SAMO ZANIMACIJA KADA SVRATI DO PODGORICE,A AKO SI TI DEVOJKA KOJA JE U TOM FAZONU ONDA OK.ZAPAMTI JEDNU STVAR.DEVOJKA JE DEVOJKA A SVE OSTALE KOJE SE JAVLJAJU I NESTAJU SU DODATNI TRENING..KONDICIONI...EVO TI GA NESUDJENI NA PINKU.SPLIT CZ,EVO GA I MOJ...SAMO,JA SAM DEVOJKA A STA SI TI U CELOJ OVOJ PRICI?[u [/u]

martal
    Guest

Podrazumevano kakve devojke vole kosarkasi

ako si sigurna da znas o kom se kosarkasu radi,hvala ti na podrsci\ja ga volim,ali nisam sigurna da cemo nekada biti u p r a v o j vezi\

jelena detence
    Guest

Podrazumevano Re: kakve devojke vole kosarkasi

crnka ako si sigurna da znas o kom se kosarkasu radi,hvala ti na podrsci\ja ga volim,ali nisam sigurna da cemo nekada biti u p r a v o j vezi\[/quote]

jelena detence
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio crnkaP.F.C.
    Jelena, znam koji je kosarkas u pitanju...pricao mi je o tebi...Koliko sam shatila odlicno izgledas i dosta si komunikativna..bas mu se svidjas
    On je moj veoma dobar drug...
    Ja se ne podnosim sa njegovom devojkom i glasam da zauzmes njeno mesto!

Pozsrav
    ako si sigurna da znas o kom se kosarkasu radi,hvala ti puno na podrsci

crnkaP.F.C.
    Guest

Podrazumevano

Sigurna sam!

Tebi nije pravo ime Jelena?
    Veruj mi da je bolje da si i kombinacija kosarkasu nego devojka koju non stop vara,i nikad nema vremena za nju! Ja te skroz podrzavam i pusti to sto govore neki ovde.... zabole te!
    Pozdrav!

INDIJANKA
    Guest

Podrazumevano

UF UF STO STE VAS DVE PAMETNE.. DA ,VARA DEVOJKU A SVISNUO BI OD TUGE DA GA ONA OSTAVI.. UOSTALOM,S OBZIROM DA POZNAJEM DOTICNU,ONA JE DEVOJKA KAKVA NJEMU PRILICI.MOZDA MISLIS DA IZMEDJU VAS POSTOJI NEKA VEZA ALI ON TAKVE IMA GDE GOD DA KRENE SA KLUBOM..MOLIM TE,NEMOJ POGRESNO DA ME SHVATIS.NITI MU BRANIM DEVOJKU,CAK STA VISE.. :? I JA SAM NECIJA DEVOJKA,I ZNAM KAKVE PRICE IDU,STA SE DOGADJA NA TIM PRIPREMAMA,GOSTOVANJIMA,I ZATO TI PRIJATELJSKI KAZEM DA TO NE SHVATAS SUVISE OZBILJNO..LJUBAV NE...VERUJEM DA SI FINA DEVOJKA ZATO NADJI NEKOG BOLJEG.ON NJU NECE OSTAVITI,ZATO NEMOJ DA ISPADAS GLUPA I SMESNA I DA PADAS NA TE NJEGOVE PRICE(na koje su vec pale mnoge devojke i sve se zaludjuju da je prava ljubav u pitanju koja zbog nesrecnih okolnosti ne moze da se ostvari)KAZEM TI JER ZNAM...KAO PRIJETELJ..ZATO GA SUTNI STO PRE,A KADA TE POSLE TOGA NE BUDE ZVAO,SHVATICES I TI... :shock:

INDIJANKA
    Guest

Podrazumevano

A STO SE TICE OVE PAMETNE CRNKE,KADA BUDES BILA NECIJA DEVOJKA SHVATICES NEKE STVARI ZATO BOLJE ZADRZI SVOJE MISLJENJE.BITI U VEZI,NE SA KOSARKASEM,VEC SA BILO KOJIM SPORTISTOM JE TOTALNO DRUGACIJA STVAR OD VEZE SA NEKOM OSOBOM KOJA NEMA TAKVU OGRANICENOST U VREMENU..BAS ZBOG TOGA,ZATO STO IMA PUNO OBAVEZA,KORISTI SVAKI SLOBODAN MINUT DA BI BIO SA MNOM.TO,DA LI CE TE PREVARITI,ZAVISI OD OSOBE A NE OD ZANIMANJA,NEBITNO DA LI JE KOSARKAS ILI MOLER..KAPIRAS SADA,TOTALNO JE DRUGA STVAR STO JE DOTICNA GOSPODJICA NALETELA NA DZUKELU CIJI MOZAK FUNKCIONISE KAO DA JE U PUBERTU I STO JURI ZA SVAKOM ZENSKOM OSOBOM KOJU VIDI,VARA DEVOJKU,A ONDA SE LESI,KAO I SVE DZUKELE NA OVOM SVETU,VRATI SVOJOJ KUCI...

YIANA
    Guest

Podrazumevano

dobro,posto je vec svima jasno o kom se kosarkasu radi,resila sam i ja da dodam nesto.znas,pre izvesnog vremena bila sam u istoj situaciji sa ISTIM kosarkasem!!! isto tako je pricao price meni kao i tebi sada verovatno,drzao me kao neki privezak i pustio me da se nadam da je to nesto vise od kombinacije..
    ne treba ni da spominjem kako sa zavrsilo..kao sto i uvek biva,nove varijante o kojima slusam svakodnevno a i dalje sa devojkom koju voli..
    procitaj malo sta ti pise IDIJANKA,veruj mi da je 100 posto u pravu...
    veliki pozdrav za nju!

Strana 1 od 9 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. KAKVE DEVOJKE VOLE MUSKARCI???
    Autor MACKICA__ u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 160
    Poslednja poruka: 17.06.2008., 10:41
  2. kakve devojke vole cvece
    Autor lav607 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 68
    Poslednja poruka: 26.01.2005., 12:34