Hattrick - Online igra (Fudbalski menadžment)

RainbowSix

Veoma poznat
Poruka
10.717
Potpuno besplatna on-line igra sa stotinama hiljada učesnika!!! Registrujete se, dobijete svoj tim i vodite njegov sportski i finansijski menadžment u virtualnom svijetu!!!
Sedmično preko milion mečeva!!!

У Хеттрику, ви водите ваш сопствени фудбалски тим и такмичите се против 937 791 корисника широм света. Све што вам је потребно је веб претраживач. Мечеви се играју у реалном времену пар пута недељно. Можете се улоговати кад год пожелите да проверите статус вашег тима, издате тренинг налоге, мењате играче - или да једноставно кулирате са осталим Хеттрик корисницима.

Evo link!!!
http://www.hattrick.org/Common/default.asp

ps ima i opciju za igranje na srpskom :wink:
 
Rainbow Six:
Potpuno besplatna on-line igra sa stotinama hiljada učesnika!!! Registrujete se, dobijete svoj tim i vodite njegov sportski i finansijski menadžment u virtualnom svijetu!!!
Sedmično preko milion mečeva!!!



Evo link!!!
http://www.hattrick.org/Common/default.asp

ps ima i opciju za igranje na srpskom :wink:
Ha, ha, ha...Ja otvorio a ono mi se otvori odmah ceski jezik. Probacu da vidim sta je pa da ovaj moj fudbaler malo zaigra i virtualno. Inace igra neku ratnicku igru koja se isto igra po celom svetu i zbog njega ne mogu na komp kad ja hocu. Samo u Ceskoj ima 250.000 igraca. Otvorio je i srpsku verziju i odmah se razocarao. Srbija ima samo oko 2.500 igraca. Na hrvatskoj verziji se upisao po imenom Srbin!!!:lol: :lol: :lol: Njih ima opet samo oko 1.700
 
Ko nema dovoljno zivaca nemoj ni da igra ovo,jer za uspjeh da prodjete u bolju ligu potrebno vam je minimum 2-3 sezone(a to su i 2-3 godine). Ja sam krenuo jos u jul negdje,posle 3 kola mi je dosadilo i to ne igram vise Ali zato je extra XpertEleven i to liga sastavljena od forumasa jednog kladionicarskog foruma, za info idete na ovaj link http://forum.sigurica.com/index.php?f=8&sid=5001d6d22d99321938a88844390268ef
Birate vas tim,ime itd , vodite taj tim, vrlo jednostavno (po meni je Hatrick dosta dosadan ali ovaj je extra). Znaci svi sa foruma imaju svoj klub, do sada imamo 2 lige, a oformljava se i 3 liga, sezona traje 2,5 mjeseca a utakmice se igraju cetvrtkom i ponedeljkom(u Hatricku samo 2 nedeljno,vidjecete da je to smor)...
Jacina igraca ogledava se u skilovima od 1 do nisam siguran,valjda 10 i posebnih skilova kao na primjer "ovaj igrac je specijalista za izvodjenje slobodnih udaraca","ovaj igrac je pohlepan","ovaj igrac je dobar u igri sa glavom" itd,itd... Povremeno vam iz uprave ponude nekog juniora iz omladinske ikipe koji je "spreman" da zaigra u prvom timu. NAjbolje po vas je ako je igrac veoma mlad i js mu je skil zavidan i ako ima neki poseban skil. Na pimjer imam 2 igraca juniora koja mi igraju u prvi tim. Imaju po 17g i jednom je skil 4 a drugom skil 5 .
kako povcati skil?
-jednostavno je pravilo ,da bi igrac 100% povecao svoj skil potrebno je da odigra min 5 utakmica u sezoni, dok je od sledece sezone sve bazirano na iskustvu.Znaci igrac skuplja iskustvo i cim mu dodje na 100% povecava skil. Ovo ce zavisiti dali igrac igra pored iskusnog saigraca na primjer napadac(jedan 17g,drugi 30g),ovaj mladji ce skupljati nevjerovatnpo iskustvo.
Forma????
-Pored skila imate i formu igraca, formu mozete popraviti na treninzima (1 trening za 1 igraca kosta ne znam tacno ali nije jeftino) .trening forme traje 3 dana i vi ste mu povecali formu a ne znam 3,4,5,6 zavisi kakav je u treninzima...
Eto nadam se da sam vam priblizio ovaj online manager i sve mozete pogledati na linku i obratite se Laosu (administrator lige) da vam da upustvo kako da napravite tim i da uskocite u ovu ligu...
Po zavrsetku ligaske utakmice vi mozete da skinete flash prezentaciju utakmice sa zvukom i svim vaznim momentima!
 

Back
Top