2 odjednom

Ines1864

Ističe se
Poruka
2.278
Da li je moguće voleti dve devojke odnosno dva momka istovremeno? Ili i više njih? Da li postoji takva ljubav? Da li je moguće voleti ih podjednako i ne moći se odlučiti između njih? Šta je tu u pitanju? Da li se tu radi o tome da osoba koja voli ima veliko srce u koje može da stane više njih ili ona ni zna šta je ljubav? Šta mislite?
 
divlja:
Mislis, da bude sa dvojicom istovremeno?
Pa ne mora da bude s obojicom, ali da ih voli....I da li se to naziva tada ljubav? Npr. uzmemo da ti voliš Žiku, ali voliš i Peru, i znaš da moraš da izbiraš, a ti ne možeš....Kažeš da ih voliš obojicu jednako....Može li to? O čemu se tu radi?
 
Ines1864:
Da li je moguće voleti dve devojke odnosno dva momka istovremeno? Ili i više njih? Da li postoji takva ljubav? Da li je moguće voleti ih podjednako i ne moći se odlučiti između njih? Šta je tu u pitanju? Da li se tu radi o tome da osoba koja voli ima veliko srce u koje može da stane više njih ili ona ni zna šta je ljubav? Šta mislite?


moguce je, ali uvek nekog moras voleti vise........ ili mozes dok ne shvatis da na kraju ipak ne volis ni jednog il shvatis kojeg volis, al bude kasno jer si ga zbog jos neke osobe koja je postojala sa strane izgubila, a da nisi ni primetila......... zato moj savet, iako imas veliko srce, kao i mnogi, odluci se i voli jednog, ne sedi na dve stolice, uvek ce ti se na kraju obe izmaci......
 
Ines1864:
Pa ne mora da bude s obojicom, ali da ih voli....I da li se to naziva tada ljubav? Npr. uzmemo da ti voliš Žiku, ali voliš i Peru, i znaš da moraš da izbiraš, a ti ne možeš....Kažeš da ih voliš obojicu jednako....Može li to? O čemu se tu radi?

Moze da bude u pitanju ljubav, a i ne mora, zavisi od konkretnog slucaja.
Dvojnost bica je pakao sam po sebi.
 
Imam jednu drugaricu koja mi se kune da voli i svog momka i još jednog....ne znam kako da ga nazovem....ajd, ljubavnika....Ja to ne razumem :? ....Kako neko ne može da izbira?
Prosto ne mogu da zamislim da dođem u tu situaciju da obojicu podjednako volim...Nekako mi je uzročno-posledično povezano da kad se u jednog zaljubljuješ od drugog se hladiš...
 
Ines1864:
Prosto ne mogu da zamislim da dođem u tu situaciju da obojicu podjednako volim...Nekako mi je uzročno-posledično povezano da kad se u jednog zaljubljuješ od drugog se hladiš...

Da, ako govorimo o zaljubljivanju- cista hemija. A ljubav, to je vec nesto sasvim drugo. 8-)
 
Da, ali da bi nekog zavoleo, moraš prvo da se zaljubiš....Kako dođe do te tačke da si nekog zavoleo, da je to postala ljubav, a od drugog se nisi ohladio?
Imam osećaj da prava ljubav potire drugu....ali, možda i grešim....možda mogu postojati istovremno dve prave :? ....
 
Prava ljubav je izmisljotina. Ne postoji prava i neprava ljubav. Postoji samo ljubav.
Mislim, ako mene pitas. :lol: Naprosto ljudi imaju od pamtiveka potrebu da racionalizuju ono sto se racionalizovati ne moze. Zato sto im je tako lakse. Sprovoditi logiku i sistem nad emocijama je silovanje.
 

Back
Top