ДСС: Ако косово прогласи независност- НЕ УЛАЗИМО У НАТО

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Skupština protiv NATO
VN, 2. septembar 2007

Demokratska stranka Srbije upozorila je u nedelju na realnu opasnost da albanski separatisti, uz podršku SAD i NATO, 11. decembra proglase jednostranu nezavisnost i da, ubrzo posle toga, SAD priznaju ovu prvu NATO državu.
U saopštenju je navedeno da DSS razmatra mogućnost adekvatnog odgovora na ovaj opasni scenario.
- Svakako jedan od mogućih odgovora o kojem treba razgovarati jeste da Skupština Srbije donese odluku da naša zemlja ne može biti član NATO pakta - kaže se u saopštenju i dodaje da je “vreme da započne razgovor kako ćemo kao zemlja odgovoriti na moguću jednostranu nezavisnost i prvu NATO državu”.

http://www.novosti.co.yu/code/navigate.php?Id=1&status=jedna&vest=108128&datum=2007-09-02
 
inagadadavida:
.......neulaskom u NATO, Srbija ce zadati smrtni udarac, atlanskom paktu........:):):)

Ostace pusta zelja , da u svojim redovima imaju takve junake i heroje, i tako jaku armiju, bez koje je NATO samo "boy scout" organizacija........

за цинизам је потребан висок степен интелигенције.
Продавци сладоледа за то нису способни,жао ми те је :lol:
 
Alekasandar3:
Skupština protiv NATO
VN, 2. septembar 2007

Demokratska stranka Srbije upozorila je u nedelju na realnu opasnost da albanski separatisti, uz podršku SAD i NATO, 11. decembra proglase jednostranu nezavisnost i da, ubrzo posle toga, SAD priznaju ovu prvu NATO državu.
U saopštenju je navedeno da DSS razmatra mogućnost adekvatnog odgovora na ovaj opasni scenario.
- Svakako jedan od mogućih odgovora o kojem treba razgovarati jeste da Skupština Srbije donese odluku da naša zemlja ne može biti član NATO pakta - kaže se u saopštenju i dodaje da je “vreme da započne razgovor kako ćemo kao zemlja odgovoriti na moguću jednostranu nezavisnost i prvu NATO državu”.

http://www.novosti.co.yu/code/navigate.php?Id=1&status=jedna&vest=108128&datum=2007-09-02
DSS je u pravu...nećemo u nato i kraj priče.
Ustvari nadam se da nećemo...sad mi nešto žao Šutanovca, ostaće bez posla.
 
sevilja:
DSS je u pravu...nećemo u nato i kraj priče.
Ustvari nadam se da nećemo...sad mi nešto žao Šutanovca, ostaće bez posla.

Хеба ће њему Били матер:)

већ видим како на брифингу амерички амбасадор брифингује Шутановца уз обилну количину вазелина:) :) :)
 
Alekasandar3:
Хеба ће њему Били матер:)

већ видим како на брифингу амерички амбасадор брифингује Шутановца уз обилну количину вазелина:) :) :)
Ne bih mu bila u koži...al' on, beše, htede u policiju?
Sva sreca pa je Voja imao keca u rukavu. :lol:
 
Шон
Registrovan korisnik

UTISAK-OLJA-sajt.gif


Učlanjen: 02.01.2006.
Lokacija: Даунинг стрит 10
Poruke: 2.586
ja sam izd..a beckovicka :D
 

Back
Top