U krug,u krug,u krug,u krug....

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.114
Kad uporedite bivshe i sadashnjeg/sadashnju....koliko slichnosti imaju...
U osnovi koliko slichnosti imaju svi medjusobno...da li liche jedni na druge nekako...kao da iznova birate/trazite jednu te istu osobu?
Istih "karakteristika"..i ako se mozda to na prvi pogled i ne vidi?
Ili se svi razlikuju...
 
Već sam i zaboravila bivše....toliko davno beše....
Ali se sećam da, što se fizičkih sličnosti tiče, svi su imali krupne smeđe oči (plavookog nisam imala), a što se psihe tiče svi su bili na neki svoj način posebni....to je ono što me i privuče kod momka...ta posebnost, jedinstvenost, odudaranje od mase ostalih, izuzetnost....i da, svi su bili misteriozni i donekle zatvoreni, a ja sam obožavala da ih otvorim, da izvučem iz njih ono što nisu sanjali da će ikad ikom priznati :lol: ....
Mada, mnogo više ima razlika nego sličnosti....
 
Derer:
Kad uporedite bivshe i sadashnjeg/sadashnju....koliko slichnosti imaju...
U osnovi koliko slichnosti imaju svi medjusobno...da li liche jedni na druge nekako...kao da iznova birate/trazite jednu te istu osobu?
Istih "karakteristika"..i ako se mozda to na prvi pogled i ne vidi?
Ili se svi razlikuju...
jbt. odakle ti inspiracija, a itebi sličnima, za ovih par hiljada tema koje si postavio??? :confused: :confused: :confused:
 
sevilja:
jbt. odakle ti inspiracija, a itebi sličnima, za ovih par hiljada tema koje si postavio??? :confused: :confused: :confused:
Pa ja ne znam..shta je tu tako dramatichno..meni ne treba inspiracija za temu na 4umu,imash neshto shto ti padne na pamet i deluje ti interesantno,pa otvorish temu.To je delic sekunde..teme odgovaraju nameni podforuma,nisu spam....u chemu je problem?
 

Back
Top