Posle koliko i kada?

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.114
Ovo je tema mozda vishe za zene...jer se za mushke kao zna...bareM postoji stereotip...vishe/manje tachan...
Posle koliko vremena od pochetka"zabavljanja"sa nekim odluchite/prelomite/shvatite da zelite sex sa tom osobom?
U startu?
Ili kao sve pushtate da ide spontano?
I koliko protekne od tog vasheg "saznanja" do"realizacije"?
Znam ne moze to da se odredjuje bash,ali okvirno...
 
Derer:
Ovo je tema mozda vishe za zene...jer se za mushke kao zna...bareM postoji stereotip...vishe/manje tachan...
Posle koliko vremena od pochetka"zabavljanja"sa nekim odluchite/prelomite/shvatite da zelite sex sa tom osobom?
U startu?
Ili kao sve pushtate da ide spontano?

I koliko protekne od tog vasheg "saznanja" do"realizacije"?
Znam ne moze to da se odredjuje bash,ali okvirno...

i jedno i drugo...ima i trece :)
 
Ako mi se dovoljno svidja i ako ja "procenim" da mogu i da je sve ok, onda odmah. :D
Ali, htela sam da kazem, da ne cekam nikakav period da prodje, vec kad ja hocu, makar i odmah, ili mozda i nikad. Nekad nikad, nekad odmah, nikad nekad. :lol:
 
glupa ti je tema
al ajde
ja prvi poljubac dopustim negde između drugog i četvrtog sata prvog izlasaka
prvi seks na drugom izlasku, ali tek pošto me uljudno zamoli barem tri puta, a nikad ako je mesec pun
...........................
jel takav treba da bude odgovor?
 
Dana2503:
Ako mi se dovoljno svidja i ako ja "procenim" da mogu i da je sve ok, onda odmah. :D
Ali, htela sam da kazem, da ne cekam nikakav period da prodje, vec kad ja hocu, makar i odmah, ili mozda i nikad. Nekad nikad, nekad odmah, nikad nekad. :lol:

:-D :-D :-D legendo,kad procitam tvoja neckanja u nekom postu-padam.... :-D :-D :-D
@T
u pravu si-tema za devojke..
 
Derer:
Ovo je tema mozda vishe za zene...jer se za mushke kao zna...bareM postoji stereotip...vishe/manje tachan...
Posle koliko vremena od pochetka"zabavljanja"sa nekim odluchite/prelomite/shvatite da zelite sex sa tom osobom?
U startu?
Ili kao sve pushtate da ide spontano?
I koliko protekne od tog vasheg "saznanja" do"realizacije"?
Znam ne moze to da se odredjuje bash,ali okvirno...
U prosjeku, oko 2 mjeseca... Ne mjerim, nego mi treba vremena da se uvjerim da je to zaista to...
Ovo zato sto obicno zelja i zainteresovanost koju osjetim na pocetku, izlapi nakon sto se malo ( ili malo vise) upoznamo...
 
Tema uopste nije glupa!
Kad je pravo vreme!?pa za mene ono je uglavnom onda kada se osetim dovoljno opusteno pored neke osobe,kad postoji i privlacnost i naravno kad prodje neko vreme...a koliko?pa to zavisi od osobe,situacije,od ...sa nekim se osetim skroz opustena posle treceg sastanka a pored nekog nikad,tako da samo spontano..
 
Derer:
I koliko protekne od tog vasheg "saznanja" do"realizacije"?
Znam ne moze to da se odredjuje bash,ali okvirno...
Aha! Pa... ja sam komplikovana osoba. Treba mi dosta vremena za emocionalno sazrevanje.
Negde od 4-6h, u zavisnosti koliko traje date :lol:
jer da imam tuki pusile bi meni, radila bih vezbe da bi' popusila sebi :idea:
 

Back
Top