Slichnosti

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.114
Svi kao kad su sa nekim imaju vishe-manje podooosta dodirnih tachaka...
Da li ste nekada bili sa nekim ili bar znate za slushaj da se dvoje..ono slazu u skoro apsolutno svemu...sve vole isto,istu vrstu muzike,hranu,filmove,stavovi,pogled na svet,zivot,politiku,umetnost,estetiku..bla,bla,bla...sve do nekih banalnih sitnica...ali nije u pitanju "usiljeno"kao fora zele da bude isto pa jedno od njih laze,nego je stvarno tako.
Shta mislite,da li to "ubija" odnos na duze staze jer su previshe slichni,ili je upravo kvalitet koji se trazi?
 
Derer:
Svi kao kad su sa nekim imaju vishe-manje podooosta dodirnih tachaka...
Da li ste nekada bili sa nekim ili bar znate za slushaj da se dvoje..ono slazu u skoro apsolutno svemu...sve vole isto,istu vrstu muzike,hranu,filmove,stavovi,pogled na svet,zivot,politiku,umetnost,estetiku..bla,bla,bla...sve do nekih banalnih sitnica...ali nije u pitanju "usiljeno"kao fora zele da bude isto pa jedno od njih laze,nego je stvarno tako.
Shta mislite,da li to "ubija" odnos na duze staze jer su previshe slichni,ili je upravo kvalitet koji se trazi?

to je kao tvoje "ja" samo drugog pola. to je nesto najlepse. moj bivsi decko i ja smo bili takvi. ne ubija odnos. naprotiv. nama je bilo savrseno.
 
Derer:
Svi kao kad su sa nekim imaju vishe-manje podooosta dodirnih tachaka...
Da li ste nekada bili sa nekim ili bar znate za slushaj da se dvoje..ono slazu u skoro apsolutno svemu...sve vole isto,istu vrstu muzike,hranu,filmove,stavovi,pogled na svet,zivot,politiku,umetnost,estetiku..bla,bla,bla...sve do nekih banalnih sitnica...ali nije u pitanju "usiljeno"kao fora zele da bude isto pa jedno od njih laze,nego je stvarno tako.
Shta mislite,da li to "ubija" odnos na duze staze jer su previshe slichni,ili je upravo kvalitet koji se trazi?
.........ja volim da je ona u mnogo chemu razlichita od mene ,to me tera da je upoznajem da shvatam zashto ona voli neke strvari koje ja nisam ni primecivao ..........istrazivachki duh ............... ;-)
 
Najbolja kombinacija je biti dovoljno slican sa nekim da se razumete, a dovoljno razlicit da jedno drugom ne budete dosadni.
Previse slicnosti nije dobro. U vezi mozda da, u zajednickom zivotu takve osobe imaju iste tacke kljucanja i slamaju se na istim mestima, a to nije dobro. Jer kad padnu padnu oboje i kad puknu puknu oboje na iste stimulanse ili okolnosti, tako da nema ko koga da "podigne"
 
lyon69:
Najbolja kombinacija je biti dovoljno slican sa nekim da se razumete, a dovoljno razlicit da jedno drugom ne budete dosadni.
Previse slicnosti nije dobro. U vezi mozda da, u zajednickom zivotu takve osobe imaju iste tacke kljucanja i slamaju se na istim mestima, a to nije dobro. Jer kad padnu padnu oboje i kad puknu puknu oboje na iste stimulanse ili okolnosti, tako da nema ko koga da "podigne"
e to sam hteo da kazem...
 
nisam,niti bih volela da budem u vezi sa jednom takvom osobom...zastrasujuce je i od samog starta monotono i bljutavo:?nema iznenadjenja,te iskrice koje se javljaju kad otkrijes neku njegovu novu stranu...pokusaji da ga prilagodis sebi...ne kazu dzabe "suprotnosti se privlace"...kad ste isti sta onda,sve vam je dosadno...kad se razlikujete mnogo je zabavnije,imate sta da radite...glup izraz ali tako je!
 
senoviti:
maybe ti na njega projektujes suprotnost zvanicnoj sebi koju u svojeme bicu duboko krijes,da se izrazim pojetski :)
maybe,or maybe not....
ja u svojeme bicu krijem samo sebi najskrivenija i najdublja osecanja...samo sto ja znam i niko drugi....a sve ostalo projektujem..samo tako!:lol:
 
Derer:
Svi kao kad su sa nekim imaju vishe-manje podooosta dodirnih tachaka...
Da li ste nekada bili sa nekim ili bar znate za slushaj da se dvoje..ono slazu u skoro apsolutno svemu...sve vole isto,istu vrstu muzike,hranu,filmove,stavovi,pogled na svet,zivot,politiku,umetnost,estetiku..bla,bla,bla...sve do nekih banalnih sitnica...ali nije u pitanju "usiljeno"kao fora zele da bude isto pa jedno od njih laze,nego je stvarno tako.
Shta mislite,da li to "ubija" odnos na duze staze jer su previshe slichni,ili je upravo kvalitet koji se trazi?


Nikad nisam videla dve potpuno iste osobe, ali vremenom (chitaj godinama) ljudi pochinju da liche jedni na druge....
 

Back
Top