Bez rechi

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.114
Da li ste nekad bili u vezi sa nekim sa kojim ste imali taj nivo "komunikacije",da ste mogli da se sporazumevate bez rechi?
Samo se pogledade i oboje znate shta onaj drugi misli...ne uvek naravno,ali chesto u nekim situacijama i u vezi odr.stvari...
 
nnnn...da
a najveselije je kad posle nekog vremena ukapiraš da je on svaki put kada bi zamišljeno pogledao u daljinu, a ti mislila da razmišlja o nekoj najuzvišenijoj temi na svetu, ustvari razmišljao o mančester junajtedu ili podvarku.
Meni je to teška glupost, to kao razumemo se bez reči... Komunikacija je temelj svakog odnosa, a ako tako pustimo partnera da pogađa naše želje, i verujemo da mu to super ide, vrlo brzo doživimo ultra neprijatno iznenađenje kad shvatimo da mi tu osobu i ne poznajemo. To se ljudi uglavnom projektuju na partnera i žele da razmišljaju na isti način. Zašto - mrzi me da mislim..
 
Ne,mozda to nekome nije normalno,ali kad god se ona zamislila ja kren`o kao da vrtim prsten i glumim Ljubisu Trgovcevica(secate se tog lika..),i onda ona lepo kaze o cemu zaista razmislja...
..mada nekad sam i pogadjao....mozda ako si zaista dugo,dugo sa nekim u vezi dodjes i do toga,ali predpostavljam da bi to dovelo do neke monotonije..`besh zivot bez iznenadjenja...
 
Derer:
Da li ste nekad bili u vezi sa nekim sa kojim ste imali taj nivo "komunikacije",da ste mogli da se sporazumevate bez rechi?
Samo se pogledade i oboje znate shta onaj drugi misli...ne uvek naravno,ali chesto u nekim situacijama i u vezi odr.stvari...


Da...:)
 
Да! Врло чудно ствар, а дешавало ми се то и са најбољим ортаком, увек је знао да треба да донесе пиво
 
Derer:
Da li ste nekad bili u vezi sa nekim sa kojim ste imali taj nivo "komunikacije",da ste mogli da se sporazumevate bez rechi?
Samo se pogledade i oboje znate shta onaj drugi misli...ne uvek naravno,ali chesto u nekim situacijama i u vezi odr.stvari...
mojaa specijalnost ;)
 
Derer:
Da li ste nekad bili u vezi sa nekim sa kojim ste imali taj nivo "komunikacije",da ste mogli da se sporazumevate bez rechi?
Samo se pogledade i oboje znate shta onaj drugi misli...ne uvek naravno,ali chesto u nekim situacijama i u vezi odr.stvari...

Ne nisam..i ne zelim takvu vezu...muskarci nisu zene...a zene nisu muskarci..ja verujem u iskrenu komunikaciju medju partnerima...i.ne ocekujem da mi bilo ko "cita misli"..

Komunikaciju ala "citanje misli" imam samo sa sestrom...ona je moja srodna dusa...
give_heart2.gif
..jedan pogled je dovoljan da znam sta misli, oseca...uostalom sve je to trening i moze da se nauci...ali zavisi od mnogih faktora..mrsko mi da nabrajam.. :roll:
 
crni silent
tvoj broj postova u vremenu je zabrinjavajuci
bar meni


temica

ne znam sada da ti odgovorim.
meni se svasta desavalo i ja se radujem zbog toga. i ocekujem da ce tek da mi se desava.
vidi, ja mnogo volim kada imam ultra dobru komunikaciju u smislu kapiranja nacina zezanja.
dakle, imala sam tu srecu da sa mnogim ljudima imam divan odnos u tom smislu.
sa par njih sam uspela da se zezamo na istom nivou i da se savrseno razumemo bez mnogo reci, a da se iskidamo od smeha.
i super nam. dok se drugi lome da shvate.
e mene to odusevljava.
ja ne mogu da stojim.ja moram da idem napred. inace,umirem.
 

Back
Top