KOZMETICKI SALON u Nišu

N Line se zove salon u kome sam ja isao jednom a moracu i ponovo jer imam problematicno lice pa moram da idem na svaka 3-4 meseca. Inace bilo me je sramota da priznam da idem tamo a sada me bas briga, cak sve vise muskaraca posecuje kozmeticke salone, kazu da su metrosexualci u modi... mada nisam jedan od njih. Inace salon se nalazi od Image-a 100m u jednoj zgradi i devojke koje tamo rade su veoma ljubazne. Nemam iskustva sa tim salonima jer ih nisam posecivao ali mi se svidja kako rade ovamo a i nisu skupi tako da toplo preporucujem svima.
 
Ma meni je sasvim OK da i momci idu kod kozmetichara!!! Pa bolje to nego da na licu shetaju crne mitisere ili josh gore upaljene!!!

Moje lice je nazalost prilichno problematichno i preosetljivo tako da je poseta kozmetichkih salona neizbezna!!! Kozmetichki salon koji poslednjih mesec dana posecujem je "Dr VAIS" i rezultati su sada posle dva tretmana prilichno vidljivi!!! Jednostavno svidja mi se kod njih to shto kad odesh tamo pre svega te pregleda dermatolog koji prepishe sve preparate koje dalje koristish, pa tek onda i du tretmani!!! Pre ovog salona posecivala sam Medeju, ljudi moji, ja sam bila ochajna posle svakog tretmana, lice mi je bilo celo crveno svaki put!!! Preporuchili su mi i tamo kozmetiku koju sam naravno koristila, ali to je bila VISHI-ova neka kolekcija i one verovatno to svima preporuchuju!!! Uz sve novce koje sam dala za tu svu kozmetiku, rezultata nigde i naravno da sam odustala!!! Naravno da imam i sada cvenilo posle tretmana, ali sve je to mnooogo manje nego u MEDEJI!!!
Shto se tiche cene u "Dr VAIS", prvi pregled 900 dindzi, kasniji tretmani po 2500 dindzi (otprilike) i kozmetika koja je meni prepisama oko 5000 dindzi, ali vredi!!!
 
Decky_Nis:
N Line se zove salon u kome sam ja isao jednom a moracu i ponovo jer imam problematicno lice pa moram da idem na svaka 3-4 meseca. Inace bilo me je sramota da priznam da idem tamo a sada me bas briga, cak sve vise muskaraca posecuje kozmeticke salone, kazu da su metrosexualci u modi... mada nisam jedan od njih. Inace salon se nalazi od Image-a 100m u jednoj zgradi i devojke koje tamo rade su veoma ljubazne. Nemam iskustva sa tim salonima jer ih nisam posecivao ali mi se svidja kako rade ovamo a i nisu skupi tako da toplo preporucujem svima.
N Line је одличан и Марија је супер! Ја тамо редовно сређујем нокте. Нема шта да те буде срамота ти само водиш рачуна о себи и не кријеш то као змија ноге. То је супер.
 
N line je katastrofa od salona ,niko od njih nije iskusan sticu iskustvo sada na musterijama kao sto su i moju driugaricu upropastili depilacijom pa joj je koza bila stravicna trebalo je godinu dana da joj se sve oporavi ,a sve to zato jer kod kozmeticara ged stalno ide nije bilo termina pa onda ajde tamo jer su uvek prazni i eto ! Nikako tamo,bolje ici kod proverenih kozmeticara !
 
ana ana:
N line je katastrofa od salona ,niko od njih nije iskusan sticu iskustvo sada na musterijama kao sto su i moju driugaricu upropastili depilacijom pa joj je koza bila stravicna trebalo je godinu dana da joj se sve oporavi ,a sve to zato jer kod kozmeticara ged stalno ide nije bilo termina pa onda ajde tamo jer su uvek prazni i eto ! Nikako tamo,bolje ici kod proverenih kozmeticara !
neznam sata da kazem. ja sam kod nijh uvek bila zadovoljna, nikad nista nije lose ispalo.
 
A moram da repliciram i na ove pausalne i grube napade na (omiljenu mi) Medeja-Vichy kombinaciju. Osecam se licno prozvano, kad me neko pita da preporucim salon ili kozmeticku liniju (a cesto me pitaju, dodjem mu neki lokalni opinion leader) preporucujem pomenuto. U Medeji se negujem zadnjih 10 godina, (recimo da mi je koza bila malo 'svojeglava') i posle toliko vremena sa istim entuzijazmom idem na svaki sledeci tretman, zato sto posle toga jednostavno blistam.......
 

Back
Top