A TAKO SAM ZELEO-LA !?

JOPE

Aktivan član
Poruka
1.271
Mnogima od nas, bar jednom u zivotu, ma u kom dobu bili, omaklo se: "A tako sam zeleo-la" :!: :?: .
Sta ste, i da li ste (?) ucinili bilo sta da Vam se, zamisljena, potajna, stvarna, realna, pa (cak) i nerealna zelja - ma kako to zvucalo i izgledalo danas-ostvari. Da li ste je ikada ostvarili ili jos uvek ceznate i mastate o njoj.
D o b r o d o s l i :D
 
JOPE:
Mnogima od nas, bar jednom u zivotu, ma u kom dobu bili, omaklo se: "A tako sam zeleo-la" :!: :?: .
Sta ste, i da li ste (?) ucinili bilo sta da Vam se, zamisljena, potajna, stvarna, realna, pa (cak) i nerealna zelja - ma kako to zvucalo i izgledalo danas-ostvari. Da li ste je ikada ostvarili ili jos uvek ceznate i mastate o njoj.
D o b r o d o s l i :D


hej !
drago mi je da si stigao

:)

pozdravljam temu
a zelje ?

sta je covek bez zelja ?

uglavnom ostvarim sve sto zelim
(pretpostavljam da su moje zelje
skromne, a sa njima je lakse)

ali, uvek ima i novih...
 
JOPE:
Mnogima od nas, bar jednom u zivotu, ma u kom dobu bili, omaklo se: "A tako sam zeleo-la" :!: :?: .
Sta ste, i da li ste (?) ucinili bilo sta da Vam se, zamisljena, potajna, stvarna, realna, pa (cak) i nerealna zelja - ma kako to zvucalo i izgledalo danas-ostvari. Da li ste je ikada ostvarili ili jos uvek ceznate i mastate o njoj.
D o b r o d o s l i :D



JOPEEE......

delijo moja od coveka, tako sam se obradovala kad sam primetila
Tvoju temu....Tebe :-D :-D :-D
tema je sasvim OK....
nadam se da si i ti OK :-D :-D :-D


JOPE,
mnogo, mnogo zelja mi se nije ostvarilo....
doduse, nisam se nesto Bog zna ni trudila....
od onih sam koji su zadovoljni i sa malo i onda kad znam da
bi moglo vise.... :-D :-D

zalim , iskreno, za nekim propustenim poslovnim sansama....
ali secam se da sam i tada birala na nacin--- ostati blizu porodice :-D
cenim da bih i danas u istim situacijama jednako odlucila....

sto se tice ljubavi...... :wink: ima jedna neispricana prica ......
ostace neispricana.....ne zalim, samo pamtim :-D :-D :-D :-D :-D
 
pozdravlam temu...
zanimljiva je...

puno sam imala zelja u zivotu...osoba sam koja se ne smiri dok ne ostvari zamisljeno...
mnogo svojih zelja sam ostvarila...skoro sve...
a sada...kada sam starija...valjda godine cine svoje...nekako posustajem...
imam zelja...svako od nas ih ima...ali nekako mi teze polazi za rukom da ih ostvarim...posustajem... :?
zato je sada ostalo ono " sta bi bilo kad bi bilo?"...
a to je masta...vremenom covek nauci da masta...i lepo je mastati...
samo treba umeti...lepo je..
a dok mastamo...mozda nam se ostvare mastanja...ako se potrudimo...
znaci sve zavisi od nas.... :wink: :wink: :D
 
Mnoge su želje ostale neostvarene: za poneke vreme pokaže da je bolje što su ostale neostvarene, ali za one pojedine, retke ali jake .... još uvek mi život govori ''e, nataša, nataša čemu toliki strah, čemu tolika čežnja.....''
 
hm... interesantno! neostvarena zelja- da ona nestane iz ovog grada, drzave... ma nek ide gde hoce, samo neka me pusti da budem jednom u zivotu mirna, srecna i voljena sa njim... ah taj kult bivsih devojaka... misle da imaju pravo na sve i uvek! mozda cak i zauvek! (ali nece moci...!!!)
 
piskaralo:
potpuno se slazem sa tobom ;-)
I ja isto...
Srecniji su oni koji se zadovoljavaju sa malo, a skromne zelje se cesce i lakse ispunjavaju a i stalno se nove javljaju.
Mene zanima sledeca stvar: Kako bi bilo da ljudi nemaju zelja?
Da je sva covekova zelja zamenjena ljubavlju da li bi postojala mogucnost da utonemo u monotoniju...???
 
tako sam žele nova jutra koja ću dočekati pored tebe, tako sam želeo svaki minut koji ću provesti sa tobom...tako sam želeo da ono naše traje dugo, pa i najduže ako treba...tako sam želeo da imamo nešto posebno..toliko da sam čak stvorio i iluziju da smo mi posebni...dobro, ja sam možda i bio, ali ti svakako nisi...
sad želim da te ne vidim više...ustvari, ne želim više ništa u vezi tebe...skoro te se nikad ni ne setim, ne znam šta mi bi..:?
 
a tako sam zelela da hadjem srodnu dusu-romanticnu, kojoj bih pokazala sva svoja osecanja i svu svoju ljubav.......................mozda sam bila nesrecno zaljubljena al sam na kraju svatila da on i nije ono o cemu sam ja mastala celog zivota...........KAD NESTAJE SJAJ U TRAVI, NECEMO DA ZALIMO ZA NJIM, NACICEMO SNAGE U ONOME STO JE OSTALO........................
 
Neka Vam moj srdacan pozdrav ulepsa ove kisovito i prohladno septembarsko predvecerje. Hvala svim ucesnicima na ovoj temi. Nadam se da ce se i mnogi drugi ukljuciti i izneti svoja iskustva, ma kakva bila.
Bobana, od srca, hvala na dobrodoslici. Pokusavam na Nasem forumu da Vas, bar, pozdravim ali me danima izbacuje nekakv CJB i unosi dodatni nemir. Na ovoj teme ali i na nekim Vasim-dragi forumasi- bice me onoliko, koliko je dovoljno da Vas pozdravim i uzivam u Vasim tekstovima. I kada me nema, JA sam sa Vama. Pozdrav za sve Vas.
 
Mozda ce nekom zvucati cudno, ali za svoj 18-ti rodjendan sam napravio spisak zelja, ili mozda je bolje reci spisak stvari koje bi zeleo da uradim u zivotu. Neke od njih su bile realne, neke i nisu bas, ali u tom trenutku cinilo mi se da sve mogu. Ova tema me je bas ganula i celo jutro sam preturao kucu u nadi da cu naci taj spisak. I znate sta posle duge i iscrpljujuce pretrage nasao sam ga. I tako sada on stoji tu ispred mene, blago izguzvan sa 101 zeljom. I evo sada kada je proslo par godina vidim da i nisam uradio toliko stvari koliko sam planirao. Shvatio sam da se nista nije promenilo i dalje zelim iste stvari samo na malo drugaciji nacin. Danas spisak ide u ram pa na zid. Vreme je da pocnem da precrtavam brojeve. I znam da cu sve postici, apsolutno sam siguran u to. ;)
 

Back
Top