Ponopvo o lopovu .....stvarno mu treba ***** kevu
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 63

Tema: Ponopvo o lopovu .....stvarno mu treba ***** kevu

Poznat inagadadavida (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ponopvo o lopovu .....stvarno mu treba ***** kevu

http://www.blic.co.yu/temadana.php?id=12103
    http://www.blic.co.yu/temadana.php?id=11999

Ova tema nije ni izdaleka zavrsena........ovoj seljackoj dzumari , treba oteti sve sto je nakrao u zivotu, i oterati na tri dozivotne robije.....

Nije jedini koji krade, svi , ali svi politicari su ista gomna, i lopine......moze im se sa ovako imbeclnim narodom.........ali, ova stoka je najbezobrazniji , i ubedljivo najveci lopov, koji je napravio stetu , koja je nemerljiva sa svim kradjama, do sada.............

I na sve to, kada je provaljen, on ladno kaze: " moze mi se", " eto , u inat necu da dam ugovor".......i slicne seljacke fore i fazone.......

Poznat svetolik trpkovic (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Ponopvo o lopovu .....stvarno mu treba ***** kevu

pa nema veze i za puteve koje je navodno napravio i bagere koje je terao 5.10. i sve i posle toga al ministar koji pred kamerama javno kaze "rekao sam da mozete da kraduckate ..." u normalnoj zemlji ne samo da ne bi vise mogao da bude ni predsednik kucnog saveta, a kamoli ministar vec bi vrlo verovatno i krivicno odgovarao, a ovde takve spodobe cak imaju i svoje obozavatelje

Učlanjen
    30.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

Pod znakom pitanja
    - stvarna vrednost ugovora
    - male garancije koncesionara
    - finansiranje deonica iz naplate putarine
    - koliko od putarine dobija koncesionar, a koliko Vlada, odnos Srbija
    - koliki je koncesioni pojas i kome pripada
    - Mogućnost koncesionara da bude izuzet od plaćanja PDV i carina na robu potrebnu za izgradnju autoputa
    - nedovoljno jasne mape puta deonica omogućavaju da nekolicina kupuje zemlju pre nego što pravac deonice Beograd - Požega bude poznat

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

mosh da mu razdvojish more pardon, ono drugo... pitaj dlakavog nek ti objasni :

Buduća legenda Derer (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

Kad video naslov,ja mislio josh jedna tema o Chedi.

Učlanjen
    30.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

- Ono što je najproblematičnije u celoj priči je to što mi od zlatne koke dajemo nekom drugom da se koristi. Jer, koridor 10 je nešto zahvaljujući čemu mi imamo poziciju na karti Evrope i saobraćaj na tom putnom pravcu je je nešto što omogućuje da se na tim poslovima izgradnje zarađuje. Mi imamo veliki problem sa viznim režimom i sa zastajanjima na graničnim prelazima. Ovog trenutka, prihod od putarine u našoj zemlji iznosi oko 180 miliona evra. Da smo kojim slučajem na beloj šengenskoj listi i da kamioni mogu da prolaze celom teritorijom bez zaustavljanja, naš prihod bi, prema procenama, mogao iznositi od 400 do 500 miliona evra -

Učlanjen
    30.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

Ovde zabrinjava to što je ugovorom definisano da koncesionar plaća naknadu, a država vrši eksproprijaciju, pri čemu proces eksproprijacije može biti dugotrajan. Pošto država ne izvrši svoju ugovornu obavezu, koncesionar nije u obavezi da gradi. On može da prolongira rokove, a istovremeno ubira značajne prihode od putarine u Vojvodini. To mu omogućava da radi po manjoj dinamici, da ne investira ništa od svojih para, nego da gradi po dinamici po kojoj mu država obezbedi eksproprijaciju - navodi on. Poseban problem, kako dodaje, predstavljaju zahtevne deonice, koje mogu usporiti radove jer se mogu pojaviti problemi sa klizištima i drugim neočekivanim problemima u smislu izvođenja.

Učlanjen
    30.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

Ovako se radi u drzavama koje nemaju Velju Domacina.......

Hrvatsko iskustvo

Kao ilustraciju dobrog primera davanja koncesije, naš sagovornik je pomenuo primer autoputa Zagreb - Macelj, koji je otvoren u maju ove godine. Poenta je, kako kaže, da Hrvatska i dalje ima 49 odsto udela u tom poslu i naplati putarine, dok „u našem ugovoru nema Srbije“. Takođe, kako dodaje, ugovorom je jasno i precizno definisano da u 70 odsto svih poslova na izvođenju radova moraju da učestvuju hrvatska preduzeća. Hrvatski sagovornici koje smo kontaktirali kažu da što je investicija veća povećava se procenat za garanciju i kreće se od pet do čak 25 odsto. Procenat za garanciju povećava se i ako onaj ko dobija posao nema najbolje (proverene) reference. Garancija se daje i na avans, koji inače iznosi od pet do 15 odsto vrednosti čitavog posla.
    Garancija „za dobro izvršenje posla“ najčešće iznosi pet odsto i stoji u banci na ime investitora dok traje posao. Ako bi neko za posao od milijardu evra dao garanciju od samo jedan odsto (deset miliona), kakav je slučaj u Srbiji, bila bi to neuobičajeno niska garancija i preveliki rizik za naručioca posla, tvrde hrvatski stručnjaci.

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

da mo kojim sluchajem u zurichu kolko bi tek onda.... to se kazhe da baba ima muda bila bi deda... oni prethodni plavo zhuti komancherosi prodali celu srbiju za marku i po i nish nisu napravili, a sad im smeta koncesija...

Učlanjen
    30.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Derer
    Kad video naslov,ja mislio josh jedna tema o Chedi.
    Ajde da nabrojis sta je Cheda ukrao, ili koji je to on ugovor sklopio sa bilo kim da je ostetio gradjane Srbije????

Ajde..........pocni redom..

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

sklopio ugovor sa slobom da nece da ga isporuchi, potpisao u ime vlade i lupio pechat pa zajedno sa djikom ga prodali za 5 miliona....

ko s ciganima posluje....

Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

sklopio ugovor sa americhkom administracijom da lobira za kosovsku nezavosnost

Učlanjen
    30.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Шон
    da mo kojim sluchajem u zurichu kolko bi tek onda.... to se kazhe da baba ima muda bila bi deda... oni prethodni plavo zhuti komancherosi prodali celu srbiju za marku i po i nish nisu napravili, a sad im smeta koncesija...

oni prethodni plavo zhuti komancherosi prodali celu srbiju za marku i po
    Ma pusti te tvoje fraze.....sta su to , konkretno prodali za marku i po....????

Sve kradje i prevare do ove su smesne , prema ovoj Veljino - Kostunicinoj prevari ......i financijski i strateski su ostetili Srbiju ovim trange - frange seljackim ugovorom kao svi do sada zajedno........

Učlanjen
    30.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

sklopio ugovor sa americhkom administracijom da lobira za kosovsku nezavosnost
    Super.......pametno mamino.......ajde, jos postavi neki link, ili neki dokaz za to sto ti baba Kurana pricala pred spavanje.......

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

sklopio ugovor i odvojeno sa shiptarskim kartelom da lobira... e sad ce biti zanimljivo kaj se bum desil sa njim kad aljbancherosi popushe

Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

Citat Original postavio inagadadavida
    Sve kradje i prevare do ove su smesne
    E vidish zbog toga i zbog takvog rezona i nachina razmishljanja smo i tu gde jesmo..."Moj shef jeste krao ALI nije toliko...pa ljudi to nema smisla...loopov!,bitanga,!"

Učlanjen
    30.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

sklopio ugovor sa slobom da nece da ga isporuchi, potpisao u ime vlade i lupio pechat pa zajedno sa djikom ga prodali za 5 miliona....

ko s ciganima posluje....
    Prodali ga za 5 miliona??.......Ko bi normalan dao tolike pare za propalu drtinu , koju su i ameri i rusi pustili niz reku........

Imas neki link, neki tekst, o tome gde su primili pare, ko ih je isplatio.??
    Bilo sta, sem tvojih bla bla lupetanja??

Mozda imas i kopiju ugovora koji je sklopljen sa Slobom????

Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

pa sa tim se i Voja slozio tako da je pitanje koliki je bio njegov deo od tih 5 miliona .

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ma pusti te tvoje fraze.....sta su to , konkretno prodali za marku i po....????

Sve kradje i prevare do ove su smesne , prema ovoj Veljino - Kostunicinoj prevari ......i financijski i strateski su ostetili Srbiju ovim trange - frange seljackim ugovorom kao svi do sada zajedno........
    hahahaha... shta kazhesh sta su prodali za marku... pazi marku ne marku i po.. to je mnogo idi u privrednu komoru pa gledaj velike privatizacije.... secerane, cementare...vecina ih je u vojvodini

vish, kaka god da je koncesija mi imamo put... sa ovima smo imali samo go quratz jer nish nije nashe.... kad istekne koncesija put ostaje, ne mogu da ga urolaju i odnesu kuci

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio svetolik trpkovic
    pa sa tim se i Voja slozio tako da je pitanje koliki je bio njegov deo od tih 5 miliona .
    e tu' si se zajebo chika tlipko... svi su potpisali sem voje i josh jednog... ne znam tachno ko je bio....

Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Prodali ga za 5 miliona??.......Ko bi normalan dao tolike pare za propalu drtinu , koju su i ameri i rusi pustili niz reku........

nasa forumska Kleopara aka Marlonka ne treba nikakve dokaze jer ona sve to zna sad dal je iz tarota ,soljice ili pasulja nije bitno .

Učlanjen
    30.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

E vidish zbog toga i zbog takvog rezona i nachina razmishljanja smo i tu gde jesmo..."Moj shef jeste krao ALI nije toliko...pa ljudi to nema smisla...loopov!,bitanga,!"
    Ja nemam shefa, batice........ja sam shef drugima.
    Nisam na drzavnim jaslama, pa me i bole kita za sve partije skupa..........a tebi vidim ne smeta sto ti je seoska dzumara prakticno otela na 25 godina, prihode od autoputa, u koji su se svi kleli, kako ce biti razvojni adut Srbije........??

Imam osecaj , da bi vi domacini dali da vam Velja kreshe kevu, i jos bi mu isli po ladno pivo

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ima sve bata markic... sve polako...bilo ovde na krsti. pise lepo vako...

Mi dolepotpisani funkcioneri Savezne Republike Jugoslavije i Republike Srbije, jasno opredeljeni da sprovodimo zakon i uspostavimo pravnu državu a u želji da sprečimo dalje nepotrebne žrtve izjavljujemo:
    Krivični postupak pokrenut pred Okružnim sudom u Beogradu protiv Slobodana Miloševića, bivšeg predsednika Republike Srbije, Savezne Republike Jugoslavije i predsednika Socijalističke partije Srbije, nije pokrenut na zahtev Međunarodnog krivičnog suda za ratne zločine u bivšoj Jugoslaviji, već zbog osnovane sumnje da je počinio krivično delo iz čl. 26 Krivičnog zakona SRJ i stoga će biti rešavan pred pravosudnim organima SRJ.
    Mi garantujemo gospodinu Slobodanu Miloševiću da će tokom sudskog postupka imati neometanu komunikaciju sa svojom porodicom.
    Porodici gospodina Miloševića se garantuje lična i imovinska sigurnost kao i mogućnost korišćenja rezidencijalnog objekta u Užičkoj 11-15 u Beogradu.
    Na poleđini ove izjave, Milošević je na svojoj mašini (latinica) dokucao tekst izjave koji glasi:
    Aneks 1
    Slobodan Milošević neće biti izručeni nijednoj pravosudnoj niti drugoj instituciji izvan zemlje.
    Aneks 2
    Slobodanu Miloševiću se garantuje svakodnevna poseta porodice.
    Za Aneks 1 i Aneks 2 po ovlašćenju predsednika Vlade Republike Srbije dr Zorana Đinđića, u potpisu Čedomir Jovanović, Beograd 31. mart 2001. godine.

Učlanjen
    30.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

e tu' si se zajebo chika tlipko... svi su potpisali sem voje i josh jednog... ne znam tachno ko je bio....
    Ma da.........Voja je bio , neobavesten.........
    To mu je prva u dugom nizu neobavestenosti........spavao covek do podne , po obicaju , onako prirodno drogiran

Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

Naravno,ponovo si totalno promashio poJentu mog posta, a ona lezi u umobolnoj logici dela tvog,koji sam ja citirao.
    Ajd,ponovo.....mozda budesh imao vishe srece drugi put.

Slične teme

1. Ovo stvarno treba pogledati
    Autor gica u forumu Arhiva
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 17.10.2008., 01:50
  2. Treba mi devojika, stvarno! Bik '84.
    Autor VULE 1984. u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 23.03.2007., 11:48
  3. Da li stvarno treba naslov........:)))
    Autor bobba u forumu Romantika
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 15.10.2005., 20:13
  4. HITNO! STVARNO MI TREBA HELP!
    Autor TRG u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 29.12.2004., 22:57

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku