Drzanje za ruke

Zefirra

Iskusan
Poruka
6.123
Nije tema o romantici...nego o jednoj zanimljivoj cinjenici...:)

Dakle ako zagledate malo parove koji se drze za ruke (pod uslovom da su heterogeni) primeticete da je muskarceva ruka uvek okrenuta ka napred...

E sad moja nalicumestarazvijena psiho-teorija kaze da je to zato sto muskarac nesvesno tezi da zastiti zenu od spoljnjih uticaja.Kao i da ima ulogu predvodnika , pokazatelja puta i bla bla bla

Na sta je blesavi rekao tipicno analiticko-inzenjerski da je to zato sto je obicno muskarac vislji pa taj polozaj zglobova dovodi do najmanjeg utroska energije , te prema zakonima termodinamike to ce biti i najcesce vidjen polozaj.

A vasa teorija je? :)
 
Zefirra:
Nije tema o romantici...nego o jednoj zanimljivoj cinjenici...:)

Dakle ako zagledate malo parove koji se drze za ruke (pod uslovom da su heterogeni) primeticete da je muskarceva ruka uvek okrenuta ka napred...

E sad moja nalicumestarazvijena psiho-teorija kaze da je to zato sto muskarac nesvesno tezi da zastiti zenu od spoljnjih uticaja.Kao i da ima ulogu predvodnika , pokazatelja puta i bla bla bla

Na sta je blesavi rekao tipicno analiticko-inzenjerski da je to zato sto je obicno muskarac vislji pa taj polozaj zglobova dovodi do najmanjeg utroska energije , te prema zakonima termodinamike to ce biti i najcesce vidjen polozaj.

A vasa teorija je? :)

Pa i kad je drzi za picu uvek je ruka napred, to je valjda zato sto dok je drzi za ruku ustvari masta kako je pi,ca.
 
Mashtanje o pici je bila fora sa ljubljenjem ruke zeni,od srednjeg veka pa na dalje.Jer se tad malo videlo,pa je to ljubljenje(izmedju srednjeg prsta i kaziprsta) bila neka vrsta oralne fiksacije....bezobrazniji bi verovatno i malo islpazili jezik prilikom poljupca.(:
 
Derer:
Mashtanje o pici je bila fora sa ljubljenjem ruke zeni,od srednjeg veka pa na dalje.Jer se tad malo videlo,pa je to ljubljenje(izmedju srednjeg prsta i kaziprsta) bila neka vrsta oralne fiksacije....bezobrazniji bi verovatno i malo islpazili jezik prilikom poljupca.(:
da kao sto su zenske usne sinonim za pi.cu...jer prilikom evolucije tj upsravljanjem coveka i hodanjem na dve noge dovelo je do pomeranja genitalija medju noge gde nisu bile vidljive,pa samim tim je bilo teze smatrati ih za vidljivi sinonim seksualnosti i zenstvenosti...tu ulogu su preuzele usne koje podesecaju na genitalni deo zene...
sta bi onda prestavljalo nezaustavljivo ljubljenje devojackih usana?
 
Moja ruka bi uvek bila... evo sad razmišjam, uvek okrenuta nazad. I mislim da je to zbog zglobova. Neke devojke imaju običaj da se uhvate onako, ispod ruke, za devojq pored koje idu, u ovom slučaju - mene :)
I tu sam uvek kavaljer :mrgreen:
A u gužvi, kad sam prinuđena da se zakačim za nekoga da se ne bismo pogubili, "napred" je uvek onaj koji "vodi", tj. koji se bolje probija (nemojte smarati sa komentarima na reč "probija"). Nekad sam ja nekad neko drugi...
Inače nešto ne volim da se držim za ruq, samo ako on insistira.
 
Zefirra:
?? Koga?....ma , predpostavljam...nije to da ti ja licim , nego ga verovatno svuda vidish...
...promeni malo sebe , nije to toliko tesko...
Hahahaha skroz si omashila...
Ne vidim ga ja svuda,vec pochinjesh da lichish na njega... ja bih se zapitala zashto,da sam na tvom mestu...ali,poshto nisam....
Zashto bih se menjala? :D Ja sam sebi sasvim normalna. :!:
:D
 
Peta W.:
Hahahaha skroz si omashila...
Ne vidim ga ja svuda,vec pochinjesh da lichish na njega... ja bih se zapitala zashto,da sam na tvom mestu...ali,poshto nisam....
Zashto bih se menjala? :D Ja sam sebi sasvim normalna. :!:
:D
A jel licim? :P Pa dobro , skokni malo do mene , pa cu ti razjasnim sve dileme. :D liz :P
 

Back
Top