Oprostaj od politike 2. deo

_guru_

Primećen član
Poruka
674
Evo posle slavonke kojoj se ne ide da se oprostim i ja, ali stvarno.
3.9. u 15:00 moram da se javim u kasarnu Veljko Dugosevic u Pozarevcu na osnovnu pa onda dalje gde me rasporede (inzenjerija). Ukoliko me ne posluzi sreca (sto je moguce) kuckamo se za 6-7 meseci.
 
_guru_:
Evo posle slavonke kojoj se ne ide da se oprostim i ja, ali stvarno.
3.9. u 15:00 moram da se javim u kasarnu Veljko Dugosevic u Pozarevcu na osnovnu pa onda dalje gde me rasporede (inzenjerija). Ukoliko me ne posluzi sreca (sto je moguce) kuckamo se za 6-7 meseci.
jel ti to po onoj:
Rado ide Srbin u vojnike,
tri ga tuku, a dvojica vuku ;)

aj sretno ti bilo
 
_guru_:
Evo posle slavonke kojoj se ne ide da se oprostim i ja, ali stvarno.
3.9. u 15:00 moram da se javim u kasarnu Veljko Dugosevic u Pozarevcu na osnovnu pa onda dalje gde me rasporede (inzenjerija). Ukoliko me ne posluzi sreca (sto je moguce) kuckamo se za 6-7 meseci.

Ооооооо.........па дивно.........срећно јуначино! Свака ти част!
Добро када овде на подфоруму ПРАВИШ ОПРОШТАЈНО МОМАЧКО ВЕЧЕ ? А?


Покушао сам на сајту Војске Србије да нађем нешто интересантно :lol: :lol: :lol: али НЕМА НИШТА.....све је празно, као бајаги "у припреми", ахаха....има само овај нови знак Војске и неколико фотки Тадића и Шутановца (оседеле Барбике и Гориле) ........е, свашта.......

 
eremita:
Ооооооо.........па дивно.........срећно јуначино! Свака ти част!
Добро када овде на подфоруму ПРАВИШ ОПРОШТАЈНО МОМАЧКО ВЕЧЕ ? А?


Покушао сам на сајту Војске Србије да нађем нешто интересантно :lol: :lol: :lol: али НЕМА НИШТА.....све је празно, као бајаги "у припреми", ахаха....има само овај нови знак Војске и неколико фотки Тадића и Шутановца (оседеле Барбике и Гориле) ........е, свашта.......



Jel možeš ti da se strpiš dok odgovorim čoveku?
 
_guru_:
Evo posle slavonke kojoj se ne ide da se oprostim i ja, ali stvarno.
3.9. u 15:00 moram da se javim u kasarnu Veljko Dugosevic u Pozarevcu na osnovnu pa onda dalje gde me rasporede (inzenjerija). Ukoliko me ne posluzi sreca (sto je moguce) kuckamo se za 6-7 meseci.
Срећно ти било брате Србине и драго ми је што се ниси пријавио у "баба сере";)
Ово је од срца брату инжењерцу! Пионирска (11101)... надам се да си машинац;)

А овај Северина... па тај прати и кад нам војска одлази, и кад долази... сумњиво...
Још мало ће да нас пита докле имамо излаз у град, па који је извршни део команде...
 
medved_bg:
Šta mu stavljaš slike sa sajta Vojske, toga će se nagledati u narednih 6 meseci? :lol: ;)
Dajte nešto što će da mu zafali!

75l.jpeg

Čokolada?
 
Iron Lord:
Ко ne odе у војsku tај не моže da se жени.


tako je chicha srbine...necu da mi bude dika,onaj koji nije za vojnika

a ti severina,valjda vidis po avataru da je chicha bio bar solunac,negde izmedju 1912-1918
reko bi ti on to,nego se bukvica raspala a pamcenje izdalo

nego elem...da i ja nesto kazem vojniku
khm khm
nemoj nikada bobo sine da budes plavi,nemoj,budi crveni...i uvek gadjaj tacno u metu uu meetuu :):):)
 
ljuta_mamba:
tako je chicha srbine...necu da mi bude dika,onaj koji nije za vojnika

a ti severina,valjda vidis po avataru da je chicha bio bar solunac,negde izmedju 1912-1918
reko bi ti on to,nego se bukvica raspala a pamcenje izdalo

nego elem...da i ja nesto kazem vojniku
khm khm
nemoj nikada bobo sine da budes plavi,nemoj,budi crveni...i uvek gadjaj tacno u metu uu meetuu :):):)
:lol::lol::lol:
Bobo, sine, ljubi te majka!
 
isto na osnovnu obuku
pa mi je čudno kako to da ne idu svi istog datuma
Rasporedjeno je uvek na nekoliko dana i u razlicito vreme da se ne bi stvarala guzva.
Ко ne odе у војsku tај не моže da se жени.
Vec mi zene po kuci i komsiluku sve isplanirale, ali ne dam se.
Добро када овде на подфоруму ПРАВИШ ОПРОШТАЈНО МОМАЧКО ВЕЧЕ ? А?
Evo oprostajno popodne. Kasnije necu da budem u stanju da kuckam citko.
 
_guru_:
Evo oprostajno popodne. Kasnije necu da budem u stanju da kuckam citko.

ОндаК.........да кренееееееееммооо.........оп-сааааааааааа......... РАДО ИДЕ СРБИН У ВОЈНИКЕЕЕЕЕЕЕЕЕ............

Kolcecb3.gif
Kolcecb3.gif
Kolcecb3.gif


Kolcecb3.gif
Kolcecb3.gif
Kolcecb3.gif


Kolcecb3.gif


Где је пиће..........алоооооооооо......шта ради Амбасада......где је мезе.......
алооооооооооооо............
 

Back
Top