PREDSEDNIK SRBIJE-ZENA?

tacy

Aktivan član
Poruka
1.132
U Srbiji uglavnom postoji negativan stav prema zenama koje su, iz senke, vladale Srbijom (uz pomoc svojih muzeva na funkciji). Priblizavaju se predsednicki izbori. Sta mislite, kako bi izgledala Srbija sa zenom na celu? Da li imate neku ideju koja zena bi mogla biti ozbiljan kandidat za predsednika Srbije?
 
tacy:
U Srbiji uglavnom postoji negativan stav prema zenama koje su, iz senke, vladale Srbijom (uz pomoc svojih muzeva na funkciji). Priblizavaju se predsednicki izbori. Sta mislite, kako bi izgledala Srbija sa zenom na celu? Da li imate neku ideju koja zena bi mogla biti ozbiljan kandidat za predsednika Srbije?

te zene nisu vladale Srbijom, vec su vladale svojim muzevima koji su vladali Srbijom...

nemam ideju za predsednicu Srbije...pada mi na pamet jedino Maja Gojkovic, ali zaista ne mogu da predjem preko retorike "haskih azdaja", i slicno...
mozda Ksenija Milivojevic...
tanak je izbor...

mada, predsednicka funkcija nije mnogo zahtevna...to je uglavnom ceremonijalna funkcija, i to bi mogla i neka zenica sto lepo izgleda i jos lepse se ponasa...
a zene u politici su uglavnom buzdovani, kao i njihove kolege...
 
ja bih voleo da imate zenu predsednika, i to po mogucstvu da pored sposobnosti poseduje i lepotu i sarm [mozda previse trazim, ali nadam se da nije i nemoguce], e onda kada se srbija ne slozi sa bilo cime sto mi trazimo od vas, ja onda to lepo .... :lol: :lol: :lol: :lol:
 
MAJA ZA predsednika?!

Maja Gojković biće kandidat SRS-a za predsednika Srbije samo ako radikali procene da Nikolić ne može da pobedi, kažu analitičari


Zamenik predsednika SRS-a Tomislav Nikolić najavio je mogućnost da na predstojećim izborima kandidat te stranke za predsednika Srbije bude aktuelna gradonačelnica Novog Sada Maja Gojković.

Nikolić je objasnio da konačnu odluku o kandidatu donosi Centralna otadžbinska uprava SRS-a, ali je i istakao da on smatra da bi Gojkovićka "mogla da bude dobro rešenje za predsedničku trku".

Nikolić, pri tom, nije isključio mogućnost da se i on kandiduje za predsednika.Maja Gojković nije se juče odazivala na pozive Pressa, ali je ranije u nekoliko navrata izjavljivala da će za nekoliko godina biti predsednik Srbije.

http://www.pressonline.co.yu/vest.jsp?id=15829
 
Alekasandar3:
MAJA ZA predsednika?!

Maja Gojković biće kandidat SRS-a za predsednika Srbije samo ako radikali procene da Nikolić ne može da pobedi, kažu analitičari


Zamenik predsednika SRS-a Tomislav Nikolić najavio je mogućnost da na predstojećim izborima kandidat te stranke za predsednika Srbije bude aktuelna gradonačelnica Novog Sada Maja Gojković.

Nikolić je objasnio da konačnu odluku o kandidatu donosi Centralna otadžbinska uprava SRS-a, ali je i istakao da on smatra da bi Gojkovićka "mogla da bude dobro rešenje za predsedničku trku".

Nikolić, pri tom, nije isključio mogućnost da se i on kandiduje za predsednika.Maja Gojković nije se juče odazivala na pozive Pressa, ali je ranije u nekoliko navrata izjavljivala da će za nekoliko godina biti predsednik Srbije.

http://www.pressonline.co.yu/vest.jsp?id=15829

Otkud ovo?
Ja gledala Nikolića pre dva dana, izjavio da centralna uprava nikad ne bi pored njega živog predložila nekog drugog.
 
Alekasandar3:
MAJA ZA predsednika?!

Maja Gojković biće kandidat SRS-a za predsednika Srbije samo ako radikali procene da Nikolić ne može da pobedi, kažu analitičari


Zamenik predsednika SRS-a Tomislav Nikolić najavio je mogućnost da na predstojećim izborima kandidat te stranke za predsednika Srbije bude aktuelna gradonačelnica Novog Sada Maja Gojković.

Nikolić je objasnio da konačnu odluku o kandidatu donosi Centralna otadžbinska uprava SRS-a, ali je i istakao da on smatra da bi Gojkovićka "mogla da bude dobro rešenje za predsedničku trku".

Nikolić, pri tom, nije isključio mogućnost da se i on kandiduje za predsednika.Maja Gojković nije se juče odazivala na pozive Pressa, ali je ranije u nekoliko navrata izjavljivala da će za nekoliko godina biti predsednik Srbije.

http://www.pressonline.co.yu/vest.jsp?id=15829
Samo si zaboravio da navedeš da nije baš u šešeljevoj milosti.
 
medved_bg:
:lol::lol::lol::lol:
Pa da me radikali prozivaju za štikle i da Vučić po TV-u maše printovima sa ovog foruma, dokazima o mojoj ljubavi sa ustašicom otkačenom slavonkom?
:D
Kako se ispravno kaže, ustašica ili ustaškinja? :confused:


nemam pojma...
mene su ovdje prozvali ustaskinjom, pa valjda je to tocno
a inace, sredila bi ti njih sa stiklom dok bi reko britva :wink:
 

Back
Top