Kompromis o Kosovu...

richie blackmore:
Srbija je vec izgubila, prihvatila to ili ne. Mozemo razvlaciti, ali kraj se zna. Sanjajte luzeri, ali da vam kazem, sto pre se resimo Kosova, to bolje. Moze li neko da kaze kakvu uopste korist imamo od toga? Samo se baca brdo para za gluposti. Nemoj samo da prosipate mastu o nekakvoj imovini koju kao tamo imamo. Imamo, ali u k...
Ко то МИ??? Па ми нисмо на истој страни... ти немаш ништа са Косметом, али ја имам!!!
 
filatelista:
Mi smo ponudili ono što se ponuditi moglo, dal može još koja nijansa više, ne znam...mislim, uvek može više, samo koliko to više ima smisla da bi se nešto moglo nazvati teritorijalnim suverenitetom, sastavnim delom zemlje i td.
Paradoks, ali nama se ne žuri koliko se žuri Albancima na Kosmetu. Nama ništa ne menja da li će se status rešiti danas, sutra ili 2025, njima je ipak daleko teže...oni su ni na nebu ni na zemlji...možda zbog toga i pristanu na manje od nezavisnosti jer se od "ideje nezavisnosti" ne živi, ne zarađuje i ne popravlja standard...

ima "logike" u ovome sto kazes, i to je po meni najveca greska koju pravite, jer tako gledate na ovu situaciju. ja mislim da cete za svaki dan koji dobijete odugovlacenjem placati kasnije, nakon [ako se to desi, a ja i puno drugih jacih faktora mislimo da ce se to desiti] proglasenja nezavisnosti. a ako ne bude nezavisnosti, onda ste, ajde da kazem pobedili, [da su vam sva predvidjanja, oko raspleta kosovskog problema bila tacna] kakva je to pobeda, pirova ili ne, ja necu ulaziti u to. ali ako ne "pobedite", onda ste ga nahebali ko zuti....
ps. sta znaci ovo podvuceno ja ne znam, ali mislim da nije bas komplimenat
 
Nema nista od NEZAVISNOSTI, to je sigurno. Lavrov i Putin su decidni- nista od toga, pregovori o nekakvom kompromisu da, ali nezavisnost ne.
Mene brine nesto drugo, sto kod nas u vlasti dolazi do rascepa.
DSS, SRS i SPS imaju u vidu dosta radikalnije poteze u slucaju da Albanci proglase nezavisnost u dilu sa Amerikom koja bi ih priznala, dok DS, odnosno njen lider Boris Tadic, nije za tako nesto (ma sta to nesto bilo) i trazi "jednistvo", te da se "paritije ne dele oko Kosova" a mene interesuje, zasto se onda ON deli?!
Pa, ne moze vecno da prica- "ne damo Kosovo, ali hocemo u NATO, hocemo u Evropu"!
Posto to ne biva, jer jedno drugo (i trece) iskljucuje, to on na mala vrata u Srbiju uvodi SVOJ licni stav!
Sve partije osim DS-a, traze Referendum o izjasnjavaju gradjana- jesmo li za ulazak u NATO ili ne, a ja podrzavam tu ideju. Pa, da vidimo...
 
Када Нуши српско гробље руши,
помаже му Гаши, јер се Нуши плаши.
Онако, за сваки случај,
дошли Сејди и Оручај.
И Кељменди и Краснићи,
весели младићи.
Благо мени,
и Хисени.
`Ајде храбри јунак Нуши...
Руши...
 
*BILJA*:
Nema nista od NEZAVISNOSTI, to je sigurno. Lavrov i Putin su decidni- nista od toga, pregovori o nekakvom kompromisu da, ali nezavisnost ne.
...... Pa, da vidimo...

jedno je sigurno, a to da rusi nisu protiv nezavisnosti, ali su za dogovor nasih strana, a dokle ce zadrzati takav stav ja ne znam. po meni dogovora nece biti. e sada ja mislim da sa tim srbija gubi vise od nas. ili je srbima ovakvo stanje kakvo je sada u srbiji sasvim OK. ali ko sto ti rece, da sacekamo pa da vidimo
 
cash:
ajde mi molim te objasni po čemu?:p

jesi čitao ustaška načela i zakletvu?

po čemu to ustaše podržavaju fašističku ideologiju kada niti u jednom njihovom dokumentu nema ni spomena fašizma:p

možeš mi to objasniti?

bio bih ti zahvalan:p

Оно Будаково о трајном рјешавању српског "проблема" : Трећину покатоличити, трећину побити, а трећину протјерати. То ми опасно личи на оно Адолфово "коначно рјешење јеврејског питања", само у овом случају примијењено на Србе, мада нијесте штедјели ни Роме, ни Јевреје, а и понеког залуталог Крвата. Баш демократски, либерално, еуропски, нема што. Ко је пјевао ону :
"Ми Хрвати не пијемо вина,
него крви Србина из Книна !!!"
Та се иста пјевала и `41 и 91`. Прво су је "пивале" ваше "диде" са Францетићем, Мајсторовићем, Лубурићем, Пичилијем, а `91 ви, несојски унуци несојских "дидова". Има и она из 1914 :
Ој хрватски храбри сине,
кад ћеш поћи преко Дрине ?
Освећена крв још није,
Фердинанда и Софије. ",
која је пјевана у демонстрацијама усред Загреба дан након сарајевског атентата, демонстрацијама које су предводили католички свештеници. Вјероватно се десили људи случајно, па ко веле, да пошто су они пастири, да им се овчице не погубе. И ту нема никаквог анимозитета према свему што подсјећа на Србина. Неее...
 
adem_ks:
jedno je sigurno, a to da rusi nisu protiv nezavisnosti, ali su za dogovor nasih strana, a dokle ce zadrzati takav stav ja ne znam. po meni dogovora nece biti. e sada ja mislim da sa tim srbija gubi vise od nas. ili je srbima ovakvo stanje kakvo je sada u srbiji sasvim OK. ali ko sto ti rece, da sacekamo pa da vidimo
Rusi nisu protiv nezavisnosti?
Bas da vidimo...
Lavrov je DANAS bio prilicno ostar i decidan.
Mozda vi imate nekih drugih saznanja, ali se bojim da VAS obmanjuju...
Da sacekamo, da, ali, ne skrstenih ruku.
 
*BILJA*:
Rusi nisu protiv nezavisnosti?
Bas da vidimo...
Lavrov je DANAS bio prilicno ostar i decidan.
Mozda vi imate nekih drugih saznanja, ali se bojim da VAS obmanjuju...
Da sacekamo, da, ali, ne skrstenih ruku.

koliko ja znam, oni nisu protiv nezavisnosti, doduse oni jesu za dogovor, a ako se mi odgovorimo onda.... :lol: :lol: :lol:
inace ja cu da cekam, mozda ne sa skrstenim rukama, ali sigurno sa nogom preko noge :lol:
 

Back
Top