Vezivanje/odvezivanje

Derer:
Koliko vam vremena treba da se vezete za nekog emotivno?
Koliko vam vremena treba da prebolite raskid?
Znam,znam,...da se to ne moze meriti ali ono...otprilike.
Ili ste jednostavno..ladni kao stena,samo vatajne recki i to....
Ko ne voli emotivna pitanja moze npr.da odgovori da li koristi vezivanje u...."praktichne svrhe".


1.Zavisi....sirok je spektar emocija.
2. Zavisi od veze, nekad je prebolim jos dok traje.

A, sto se tice vezivanja u prakticne svrhe, hm, o tome se vec da razglabati. Vezivanje ociju - faktor iznanadjenja. Ruke, noge..pa ne znam, da-moze, ali zavisi...Ja uvek kad planiram igrice do njih ne dodje. Radoznalost je ubila macku, a mene ce nestrpljenje.
 
1.) vrlo malo vremena...mogu da odlepim za 15 i posle mi taj lik ne izlazi iz glave 10 dana, pa naiđe drugi, pa u međuvremenu treći, ...i tako
2.) zavisi...godina, pola, par meseci, 15 dana...ada ne sekiram se ja puno...ponašam se ko luđakinja pa prođe samo do sebe
 
znam da nisu tema kucni ljubimci,ali kada sam videla slike svih onih macaka nisam mogla da odolim da ne stavim sliku stvorenja za koje sam se cini mi se u zivotu najvise vezala...Čedomir,zvani Čeda...
my.php
[/URL][/IMG]
 
................ja se za jednu tako vezao ,pa u naletu strasti izgubismo kljuch,otishli tako do neke strane rezidencije i zamolili pandura da nam otkljucha lisice ....................jbt.kako se brdjanin smejo...................probudio ceo kraj ..................pa se ti vezuj za nekog ......
 
kambodza:
................ja se za jednu tako vezao ,pa u naletu strasti izgubismo kljuch,otishli tako do neke strane rezidencije i zamolili pandura da nam otkljucha lisice ....................jbt.kako se brdjanin smejo...................probudio ceo kraj ..................pa se ti vezuj za nekog ......

strasan seks. vi se seksate, a komsiluk budi smeh. ccc kuda ide ovaj svet.
 
kambodza:
................ja se za jednu tako vezao ,pa u naletu strasti izgubismo kljuch,otishli tako do neke strane rezidencije i zamolili pandura da nam otkljucha lisice ....................jbt.kako se brdjanin smejo...................probudio ceo kraj ..................pa se ti vezuj za nekog ......
Pinokiju je nos svaki put rastao....kad ovako laže....Pazi da ti tvoj ne udari u monitor....
I kaži kad ti je rođendan....kupiću ti testericu.....
 
MYOB:
strasan seks. vi se seksate, a komsiluk budi smeh. ccc kuda ide ovaj svet.
..........upravo to ,podseti me pre koju godinu neka riba koju znam i kojoj sam prichao da volim svashta da pricham tokom sex-a dodje prvi put kod mene na gajbu zbog gimnastike ,meni bili tu matorci,krenusmo mi jedno na drugo i ja naskochim na nju pa pocheh ,radi mi to ,ovo mi prija ,tooooooooo i bash se uziveh ,kad ona poche da se smeje odzvanja cela kuca ,jbt. ziv me blam pojede kad me cale sutra pitao "sine jel ti uvece dovodish devojke da ih j.ebesh ili da im prichash viceve " .................... :lol: :lol:
 
kambodza:
..........upravo to ,podseti me pre koju godinu neka riba koju znam i kojoj sam prichao da volim svashta da pricham tokom sex-a dodje prvi put kod mene na gajbu zbog gimnastike ,meni bili tu matorci,krenusmo mi jedno na drugo i ja naskochim na nju pa pocheh ,radi mi to ,ovo mi prija ,tooooooooo i bash se uziveh ,kad ona poche da se smeje odzvanja cela kuca ,jbt. ziv me blam pojede kad me cale sutra pitao "sine jel ti uvece dovodish devojke da ih j.ebesh ili da im prichash viceve " .................... :lol: :lol:
...ma sta ima veze jel istina,ja umirem od smeha...
...jus` go on...
 
kambodza:
................ja se za jednu tako vezao ,pa u naletu strasti izgubismo kljuch,otishli tako do neke strane rezidencije i zamolili pandura da nam otkljucha lisice ....................jbt.kako se brdjanin smejo...................probudio ceo kraj ..................pa se ti vezuj za nekog ......

ja imam problem ovo da zamislim
 

Back
Top