VAN GOGH

die_happy:
Keeper:
Salto Mortale:
Mislim,smatram da Van Gog pristupa muzici sa vecim osjecanjem nego shto je to radio EKV.

...... ovo je za smrtnu kaznu :twisted: ..... ne mogu da verujem, ne mogu da verujem, ne mogu da verujem, sta sve ovde necu chuti

Keeper, prvi put da se slazem sa tobom...Bice to modro i zeleno...:PpPppPp

za sve postoji prvi put :roll: :wink:
 
Salto Mortale:
Pa zashto svaka tema kod nas mora da se ispolitizuje!Mislim,smatram da Van Gog pristupa muzici sa vecim osjecanjem nego shto je to radio EKV.Ipak necu da kazem da su oni pretecha Van Gogu,ali su sigurno ostavili mnogo jachi utisak iza sebe.Najbolje pjesme:Klatno,tragovi proshlosti,bla,bla,bla
wow,wowo,wowo,woow,ekv i van s*it se ne mogu porediti!!ne,ustvari,mogu ja i o jednoj i o drugoj grupi nemam pojma :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :o :o :o
 
DJULE VAN GOG JE MUTAVI HOMOSEKSUALAC KOJI GOVNIVE KURCINE PUSI NA STAJGI GDE GA KARAJU KEPECI I INVALIDI,A POTOM DOVODE SAMIJA MAJMUNA DA MU SVRSI PO FACI A KO SLUSA VAN GOG NEK MI LIZE JAJA
 
Anonymous:
DJULE VAN GOG JE MUTAVI HOMOSEKSUALAC KOJI GOVNIVE * PUSI NA STAJGI GDE GA KARAJU KEPECI I INVALIDI,A POTOM DOVODE SAMIJA MAJMUNA DA MU SVRSI PO FACI A KO SLUSA VAN GOG NEK MI LIZE JAJA
Glupost je neunistiva!Leci komplekse budalo!
Evo ti albuma:Van Gogh,Svet je moj,Strast,Tragovi proslosti,Hodi,No comment(live album),Opasan ples,Happy new ear(live album),Dr.Under.Zadnja tri su najvece sranje posto je uvedena ritam masina.A sad su nista drugo nego obicni komercijalisti.
 
Firmas:
Anonymous:
DJULE VAN GOG JE MUTAVI HOMOSEKSUALAC KOJI GOVNIVE * PUSI NA STAJGI GDE GA KARAJU KEPECI I INVALIDI,A POTOM DOVODE SAMIJA MAJMUNA DA MU SVRSI PO FACI A KO SLUSA VAN GOG NEK MI LIZE JAJA
Glupost je neunistiva!Leci komplekse budalo!
Evo ti albuma:Van Gogh,Svet je moj,Strast,Tragovi proslosti,Hodi,No comment(live album),Opasan ples,Happy new ear(live album),Dr.Under.Zadnja tri su najvece * posto je uvedena ritam masina.A sad su nista drugo nego obicni komercijalisti.
U celokupnosti se slazem
 
Anonymus:
Da li neko zna da mi tačno, precizno navede sve njihove albume? Koliko ja znam poslednja 3 su "Opasan ples", "Bez oblika" i "Dr. Under". Šta mislite o koncertu na Tašu? Ja kažem da je bio nikad bolji.

Ne znam tacno da ti kazem ali znam da mi se nesvidj album "Dr.Under" mnogo je losiji od ova prethodna dva.
 
Anonymus:
Da li neko zna da mi tačno, precizno navede sve njihove albume? Koliko ja znam poslednja 3 su "Opasan ples", "Bez oblika" i "Dr. Under". Šta mislite o koncertu na Tašu? Ja kažem da je bio nikad bolji.
NE ZNAM TACNO NAZIVE ALBUMA! IPAK IMAM POTREBU OVO DA KAZEM- SVAKA CAST VAN GOGH-U I DJULETU !
 
jedan od mojih pocetnickih bendova,tako da o njima mislim sve najbolje!uskoro izlazi novi album koji ce se zvati Kolo,a pre toga cini mi se istoimeni singl...odslusao sam neke klipove na njihovom sajtu i ne mogu da verujem kako nove pesme mocno zvuce!sta vi mislite?
e da,sajt: www.van-gogh.co.yu
 
Fency_Killer:
jedan od mojih pocetnickih bendova,tako da o njima mislim sve najbolje![/url]


To je jedan i od mojih pocetnickih bendova, ali od njih ni o kome ne mislim najbolje na domacoj rock- turbofolkquasietno sceni! Mislim da je njihovo najbolje ostvarenje na projektu: "S one strane duge".
8-)
 
Moj omiljeni domaci rock bend trenutno.Samo ovaj novi album 'Kolo' mi se bas ne svidja.Mozda samo 'Spisak razloga'.Ranije su bili mnogo bolji.Omiljene pjesme su mi 'Klatno' , 'Mama','Opasan ples', 'Kiselina'.Prije nekoliko mjesei su gostovali kod nas.Isao sam naravno, stvarno su odlicni.

Jos ih neko voli?
 

Back
Top