VAN GOGH

Van Gog koji je napravio pesmu MAMA nije isti VG koji svira KOLO! Da, isti su to ljudi ali nikada vise nece moci da naprave kvalitetnu pesmu...prodali su se i nikako ih ne podrzavam, decko koji svira bubnjeve samnom u bendu je imao fizicki obracun sa onim pozerom Djuletom u Zrenjaninu pre nesto vise od godinu dana, neko treba da im odrzi lekciju!
 
Van Gog koji je napravio pesmu MAMA nije isti VG koji svira KOLO! Da, isti su to ljudi ali nikada vise nece moci da naprave kvalitetnu pesmu...prodali su se i nikako ih ne podrzavam, decko koji svira bubnjeve samnom u bendu je imao fizicki obracun sa onim pozerom Djuletom u Zrenjaninu pre nesto vise od godinu dana, neko treba da im odrzi lekciju!

Prodali i trba ga tuci...


Inace predanje kaze da je posle smrti Milana EKV njegova mama pozvala sve njegove dobre prijatelj(izmedju ostalih i Djula) i rekla da uzmu iz Milanove sobe sta god pozele, jer ne zeli da u kuci ostane bilo sta sto ce je secati na Milana i njegovu tragediju...
Svi su odmah pohrlili za gitarama i materijalnim stvarima a nas dragi Djule je uzeo samo svesku sa pesmama koje je Milan pisao godinama...
I tako nastadose prvi kvalitetni albumi van gogha, a kad je ponestalo Milanovih textova Djule uze olovku u ruke i napise kolo...
 
Budale glupe....jednom se pojavi nesto sto ce nas spasti narodjacke posasti i sto ce nam u Srbiji doneti svetski zvuk i omoguciti nam da jednom mesecno (a ne godisnje kad dolazi dobar strani bend) odemo na odlican koncert,i vi odmax morate to da popljujete i da izmisljate gluposti....stvarno me nervirate majke mi....narocito ovaj debil sto se "fizicki obracunavao"....isti takvi debili su tukli Rundeka u Beogradu....glupost je neunistiva....protiv koga se ti boris covece? Ko ti smeta pobogu?
 
Budale glupe....jednom se pojavi nesto sto ce nas spasti narodjacke posasti i sto ce nam u Srbiji doneti svetski zvuk (STA JE D HELL SVETSKI ZVUK)i omoguciti nam da jednom mesecno (a ne godisnje kad dolazi dobar strani bend) odemo na odlican koncert,i vi odmax morate to da popljujete i da izmisljate gluposti....stvarno me nervirate majke mi....narocito ovaj debil sto se "fizicki obracunavao"....isti takvi debili su tukli Rundeka u Beogradu....glupost je neunistiva....protiv koga se ti boris covece? Ko ti smeta pobogu?

ako ce van gog da dovuce sa mtvja dobre bendove...tesko nama
 
Budale glupe....jednom se pojavi nesto sto ce nas spasti narodjacke posasti i sto ce nam u Srbiji doneti svetski zvuk i omoguciti nam da jednom mesecno (a ne godisnje kad dolazi dobar strani bend) odemo na odlican koncert,i vi odmax morate to da popljujete i da izmisljate gluposti....stvarno me nervirate majke mi....narocito ovaj debil sto se "fizicki obracunavao"....isti takvi debili su tukli Rundeka u Beogradu....glupost je neunistiva....protiv koga se ti boris covece? Ko ti smeta pobogu?

Svim silama se borim protiv tih sto dovode "Svetski zvuk" ! Ja nisam u fazonu otadzbina,Srbija i slicno....ali ne zelim da ovde imamo takve bendove!
 
Што бре... за већину људи није битно да'л се губе уз Дип Парл или БулетФорМајБлодиНешто... :roll: Важно да је то светски звук у Србији. :roll:
 
Prodali i trba ga tuci...


Inace predanje kaze da je posle smrti Milana EKV njegova mama pozvala sve njegove dobre prijatelj(izmedju ostalih i Djula) i rekla da uzmu iz Milanove sobe sta god pozele, jer ne zeli da u kuci ostane bilo sta sto ce je secati na Milana i njegovu tragediju...
Svi su odmah pohrlili za gitarama i materijalnim stvarima a nas dragi Djule je uzeo samo svesku sa pesmama koje je Milan pisao godinama...
I tako nastadose prvi kvalitetni albumi van gogha, a kad je ponestalo Milanovih textova Djule uze olovku u ruke i napise kolo...

Ako je to istina,NE MOGU DA VERUJEM...:cry::cry::cry::shock::sad:
 
Budale glupe....jednom se pojavi nesto sto ce nas spasti narodjacke posasti i sto ce nam u Srbiji doneti svetski zvuk i omoguciti nam da jednom mesecno (a ne godisnje kad dolazi dobar strani bend) odemo na odlican koncert,i vi odmax morate to da popljujete i da izmisljate gluposti....stvarno me nervirate majke mi....narocito ovaj debil sto se "fizicki obracunavao"....isti takvi debili su tukli Rundeka u Beogradu....glupost je neunistiva....protiv koga se ti boris covece? Ko ti smeta pobogu?

opa,pametnjakovic znaci...

ako nas narodnjacki Van Gogh spasi narodnjacke posasti seci mi .. ruku

nema benda koji moze bilo cega da nas spasi,dobar zvuk u Srbiji odavno je umro a nama ostaje samo da u play liste ubacimo stare albume Corbe,Smaka,(pa i nesrecnog Van Gogha) i da zahvaljujemo bogovima sto ne slusamo narodnjake
 
Van Gog koji je napravio pesmu MAMA nije isti VG koji svira KOLO! Da, isti su to ljudi ali nikada vise nece moci da naprave kvalitetnu pesmu...prodali su se i nikako ih ne podrzavam, decko koji svira bubnjeve samnom u bendu je imao fizicki obracun sa onim pozerom Djuletom u Zrenjaninu pre nesto vise od godinu dana, neko treba da im odrzi lekciju!

Jel ti taj bubnjar iz ZR-a? ne volim ih,ne znam zasto,u stvari znam,zato sto slusam rock....to nije rock....
 
Dobar je Van Gogh, i ne treba dizati toliku prasinu oko tog band-a.
Iskreno i na zadnjem albumu imaju super pesama. Sada da li je Djule pokrao Milana ili ne, na to ne bih mogao da odgovorim... ali bez obizra, imaju hitove koji se uvrstavaju u the best nase lepe zemlje... :D
 
i shta sad fali VG-u? zivimo u srbiji,tu smo gde smo. jel zna neko neshto za neshto bolje,novo(pod 'novo' podrazumevam da su zivi,josh objavljuju i josh sviraju) a da je 'dostupno'? i shta fali textovima 'deo oko tebe','vrteshka'? a da, nemaju DUBINU.koji moj vi slushate muziku? koliko vidim, vetjina da bi se osetjala pametnije kad razume text? pa jbg,valjda je emocija bitna. ako 'otjesh kvalitetnu muziku slushaj klasiku. nema greshke. i nije laka. lepo reche neko na onoj temi: razlika metal,pank,rok da je poenta roka da sve 'skreshe u brk'. ako ti vreme provodish analizirajutji textove a nisi muzichar e jbg.k'o za dorse. navuche mene nodi pre par god. i ja mislim,vau kakav text.zna shta radi. a chovek verovatno mrtav drogiran pisao shta mu padne na pamet. a ja se slozila s njim,haotichna tinejdzerka a on konj od 30-ak god,kol'ko vetj.
i @n mi nekad iritira neurone kad krene sa psihoanalizom dzima,dejva moreja,mureja,kako vetj. al' ok ima imunitet ;)
 
Prodali i trba ga tuci...


Inace predanje kaze da je posle smrti Milana EKV njegova mama pozvala sve njegove dobre prijatelj(izmedju ostalih i Djula) i rekla da uzmu iz Milanove sobe sta god pozele, jer ne zeli da u kuci ostane bilo sta sto ce je secati na Milana i njegovu tragediju...
Svi su odmah pohrlili za gitarama i materijalnim stvarima a nas dragi Djule je uzeo samo svesku sa pesmama koje je Milan pisao godinama...
I tako nastadose prvi kvalitetni albumi van gogha, a kad je ponestalo Milanovih textova Djule uze olovku u ruke i napise kolo...
Ovo je ono sta god da uradi pogresio je. Da je uzeo gitaru rekli bi sto nije uzeo lupam gace, da je uzeo gace rekli bi da su to magicne gace i da ih je zato uzeo i sl. Mislim da je ovo malo i preterivanje. . . Lik je uzeo ono sto je mislio da ce mu trebati i sta sada. . . Da je dule niko i nista znamo to vec godinama i to pokazuje vec odavno, najmanje 6-7 godina. Po meni jos od onog live albuma kad je promenuo neko te ima nocas. . .
 
Budale glupe....jednom se pojavi nesto sto ce nas spasti narodjacke posasti i sto ce nam u Srbiji doneti svetski zvuk i omoguciti nam da jednom mesecno (a ne godisnje kad dolazi dobar strani bend) odemo na odlican koncert,i vi odmax morate to da popljujete i da izmisljate gluposti....stvarno me nervirate majke mi....narocito ovaj debil sto se "fizicki obracunavao"....isti takvi debili su tukli Rundeka u Beogradu....glupost je neunistiva....protiv koga se ti boris covece? Ko ti smeta pobogu?

slažem se...čemu vodi pljuvanje po bendu koji promoviše dobar rock zvuk u inat 80% naše muzičke scene koji promovišu silikone i sl. :|
i drago mi je što Srbija ima jedan kvalitetan mainstream bend kao što je Van Gogh...
 
Budale glupe....jednom se pojavi nesto sto ce nas spasti narodjacke posasti i sto ce nam u Srbiji doneti svetski zvuk i omoguciti nam da jednom mesecno (a ne godisnje kad dolazi dobar strani bend) odemo na odlican koncert,i vi odmax morate to da popljujete i da izmisljate gluposti....stvarno me nervirate majke mi....narocito ovaj debil sto se "fizicki obracunavao"....isti takvi debili su tukli Rundeka u Beogradu....glupost je neunistiva....protiv koga se ti boris covece? Ko ti smeta pobogu?

Novi album van Gogha je cist narodnjak...:roll:
 
i shta sad fali VG-u? zivimo u srbiji,tu smo gde smo. jel zna neko neshto za neshto bolje,novo(pod 'novo' podrazumevam da su zivi,josh objavljuju i josh sviraju) a da je 'dostupno'? i shta fali textovima 'deo oko tebe','vrteshka'? a da, nemaju DUBINU.koji moj vi slushate muziku? koliko vidim, vetjina da bi se osetjala pametnije kad razume text? pa jbg,valjda je emocija bitna. ako 'otjesh kvalitetnu muziku slushaj klasiku. nema greshke. i nije laka. lepo reche neko na onoj temi: razlika metal,pank,rok da je poenta roka da sve 'skreshe u brk'. ako ti vreme provodish analizirajutji textove a nisi muzichar e jbg.k'o za dorse. navuche mene nodi pre par god. i ja mislim,vau kakav text.zna shta radi. a chovek verovatno mrtav drogiran pisao shta mu padne na pamet. a ja se slozila s njim,haotichna tinejdzerka a on konj od 30-ak god,kol'ko vetj.
i @n mi nekad iritira neurone kad krene sa psihoanalizom dzima,dejva moreja,mureja,kako vetj. al' ok ima imunitet ;)

Sve je bilo tako tiho a nemirno
ukradeno od svih skriveno
i da ponekad boli te koliko volim te
od bola bi umrla

Da svaki krug naš patnja je to znali smo
tako teško lika tvog setim se
ali ponekad put u snu srećnu vidim te
a svake noći sanjam te

Bez tebe
istok zapad je jug sever je
bez tebe
napred nazad je nemam gde

da bude bolje nego pre učiniću baš sve
znam da hoćeš samo to da nemam gde

u pravu si kakva rima...!!!
JA SAM ODUSEVLJENA
Sve se svodi na rimu.... te, me, se, sve, me, gde, je.... Genijalno ostvarenje u odnosu na pesmu mama, puls itd.... (ironija)
Inace ovo je nazalost i pored toga najbolja pesma na albumu...
Mislim cujte plastelin... Bas su ludo-ludi...
 

Back
Top