Kada devojke preuzmu inicijativu...

Unusual

Zainteresovan član
Poruka
125
:arrow: Ne znam da li je vec bila tema,pokusala sam 'pretragu',ali nesto ne radi.Nemojte zameriti i ako je bila... :mrgreen:

Znaci,zanima me da li volite ili ne kada devojke prve pridju?Ili smatrate da je to 'posao muskarca'...
Pricala sam sa najboljim drugom o tome,on je rekao sta njegovi drugovi misle:devojke retko prve prilaze,ali i kada pridju,muski se nadju zateceni,pa ne znaju kako da odreaguju.Pogotovo ako je lepa...
C,c,c... Samopouzdanje-nista...? :o

Ali meni se cini da je to isto kod oba pola-niko nece da nacini prvi korak,zbog straha od odbijanja.
Ali,mislim,sta je najgore sto se moze desiti?Sta vi mislite?
 
Ja sam prišla svom momku, i evo već skoro pet godina smo zajedno :-D ....Ne moram dalje da pričam šta mislim o tome....

PS. Pre toga nikada nikom nisam prišla, ali ovo je jednostavno bila takva situacija da sam morala da biram da li ću preći preko svog straha i blama, ili ga ispustiti iz ruku...da sad ne objašnjavam baš detaljno sve....

PPS. Naravno, nisam mu prišla sa pričom da hoću da se smuvamo i tako to, nego samo da se upoznamo....što je tako i bilo, pa smo se jedno vreme družili kao prijatelji....a onda je on dovršio posao :lol:
 
Unusual:
:arrow: Ne znam da li je vec bila tema,pokusala sam 'pretragu',ali nesto ne radi.Nemojte zameriti i ako je bila... ZNAM kako se koristi pretraga..

Ali nije htelo,prijavljuje neki error ili slicno..Ako je bila tema,uputi me,prilozi link ili sl.

Ako nije bila tema,onda odgovorite ovde...

Znaci,zanima me da li volite ili ne kada devojke prve pridju?
Naravno da dobijaš poruku o grešci (error). Čak je i bezumna mašina isprogramirana da zna da devojke nikada ne prilaze mladićima :mrgreen: Šta se trpaš, lepo radi kao i sve ostale: nemestiš mu se da on tebi priđe i kukaš što to ne čine oni koje bi ti htela.

Izvoli neke od prethodnih tema:

prilazak ili ne?
STO ZENE NE PREDUZIMAJU PRVI KORAK???
Zasto se devojke plase da pridju momcima?!
http://forum.krstarica.com/threads/45697

Postoji još sijaset tema o prilaženju gde se navodi ova situacija. Gotovo svaka forumašica ima ovo pitanje bar jednom postavljeno u svojim ranim radovima (primer). Takođe pretpostavljam da su Aca i sinnke razmišljali na ovu temu, al me mrzelo da pretražujem dalje.
 

Back
Top