Visina

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.114
Chuo sam jedno milion puta,makar devojka bila i metar i zielet da joj je san da momak bude"bar oko 190 ako vec ne moze da bude visok"..ili tako neshto....
Zene,u chemu je tu fora?
Koja je vasha visina za tipa,u kojim opseznma se krece?Ili vam nije vazno?
A za mushkarce,koliko visoku devojku bi"tolerisali"ili i vama nije vazno?
 
Derer:
Chuo sam jedno milion puta,makar devojka bila i metar i zielet da joj je san da momak bude"bar oko 190 ako vec ne moze da bude visok"..ili tako neshto....
Zene,u chemu je tu fora?
Koja je vasha visina za tipa,u kojim opseznma se krece?Ili vam nije vazno?
A za mushkarce,koliko visoku devojku bi"tolerisali"ili i vama nije vazno?

preko 190. i da je mrsav.
 
E ovako lepo da kazem , ne lozim se na krupne visoke i nabildovane muskarce. I nije mi uopste neki dobar trip kad moram da se podizem na prste da ljudim mog 1,90 decka(probala)...
...jedino sto imash je neki lazan osecaj sigurnosti...a naravno cak kod nekih slucajeva postoji i osecaj da su zbog opshtesocijalne podrske tom tipu muskaraca ubole bingo(iako ih taj bingo ne privlaci)...
...ako se na nesto lozim fizicki , to su duga kosa i lepo izdefinisano telo , 170-180....
...ali ono sto me apsolutno nalozi su inteligencija i perverzni um...u mladog muzjaka,naravno...ovi stariji takvi su mi odbojni
 
Čili:
..ma daj... :lol:
...da smo onako jebozovno srazmerni...
..mada uvek pupak na pupak ide...jel?...
jeste :-D :-D :-D ali jedne godine, na Hvaru,bio sam sa nemicom koja je za glavu bila vislja od mene,ja idem trotoarom a ona ulicom da bi bili priblizni(i drzali se za ruke) :-D :-D :-D al` bili klinci pa bilo super...
 
uh, ne volim visoke i ne volim mrshave....volim kada je dechko neshto vishi od mene, ali ne mnogo (ja sam 162). volim punije, obozavam kada mushko ima stomachitj...to mi je taaaako slatko! :-D
 

Back
Top