Sta pomislite?

Vidjala sam ih i sa novim devojkama, a i bez..... isto mi je... nekako mi je sve smeshno sada.... sve svadje koih se setim, prepirke, raspave oko gluposti.... ali ona lepa secanja su tu da mi kazu da sa njima nisam bezveze gubila vreme i zivce....
 
jos ga nisam srela sa drugom, ali sigurno ne bih reagovala kao on..
kad me je video sa novim deckom, samo se ugrizao za usne i pogledao njega sa mrznjom, a mene sa bolom u ocima..
da ja naletim na njega i njegovu nowu curu (u slucaju da je nadje)
ja bih napravila haos..
skandal!
 
Bude mi žao njegove nove cure, što ima takvog dečka. :)

Ma ja sam puna razumevanja, mogu i da se družim sa njom, da razmenjujemo recepte za kolače koje voli... :)

Ako mi je stalo do njega, verovatno bih progutala knedlu, bez komentara. Kući, verujem, provrištala.
Ako mi nije stalo, ako sam ga provukla do najnižih komora mozga i tu negde bacila... onda može da bude sa svim ženama ovog sveta, ne tangira me...
Ma briga me... Srećan svima put, svakome ko poželi da ode, treba to omogućiti...
 
Emily_Bg:
....Kada sretnete bivseg/bivsu sa novom devojkom?Tu osobu ste recimo voleli,sta vam prvo padne napamet,da li se secate ako ste bili u takvoj situaciji.....
......njega bi nalupao na mrtvo ,a nju naravno liberalno silovao vishe puta ............... :lol: :lol: :lol: .......chisto zbog starih dana ........... :lol: ...voli to ......
 
Joya!:
Ako sam ga nekada volela, ne smeta mi - sasvim drugacija situacija bi bila da ga volim.
Moj bivsi je jedno vreme ziveo u mom stanu sa njegovom tadasnom devojkom.....
.........joj erotike ............jel ste frikombinovali ..................... :lol: :lol: :lol: ..........sa gospodinom jovicem .................. ;-)
 
Sokolica_M:
Bude mi žao njegove nove cure, što ima takvog dečka. :)

Ma ja sam puna razumevanja, mogu i da se družim sa njom, da razmenjujemo recepte za kolače koje voli... :)

Ako mi je stalo do njega, verovatno bih progutala knedlu, bez komentara. Kući, verujem, provrištala.
Ako mi nije stalo, ako sam ga provukla do najnižih komora mozga i tu negde bacila... onda može da bude sa svim ženama ovog sveta, ne tangira me...
Ma briga me... Srećan svima put, svakome ko poželi da ode, treba to omogućiti...
MNOGO SI LEPO SVE REKLA,SVAKA TI CAST!Srecan svima put.....
 
Meni je svaka završena priča - završena... i ne znam kako,nije mi se desilo da sretnem nekog bivšeg sa novom devojkom. Ali imam utisak da bi mi bilo manje neprijatno nego kad ih sretnem nasamo... nekako u vezi sa svakim od njih vučem neki osećaj krivice, pa bi mi bilo drago da vidim da su ok.

jbg, sad kad sam napisala vidim koliko ovo arogantno zvuči.. ne mislim da sam nezamenjiva, ta krivica koju osećam je samo neki moj bzvz trip valjda.
 
Videla sam ga,pa sta....ne kuliram ga jer bi bilo ruzno posle svega,ali ga ni ne izljubim,pa nije mi on davno izgubljena sestra pa da ga ljubim,jednostavno.pristojno se pozdaravim..uostalom i ja sam sa drugim deckom.....sta bi onda on trebalo da uradi?!
 

Back
Top