Sta pomislite?

Emily_Bg:
....Kada sretnete bivseg/bivsu sa novom devojkom?Tu osobu ste recimo voleli,sta vam prvo padne napamet,da li se secate ako ste bili u takvoj situaciji.....
Baš ništa ne pomislim....javim se i do viđenja...verovatno zato što mi nisu značili toliko koliko mi znači moj sadašnji momak.
 
Emily_Bg:
....Kada sretnete bivseg/bivsu sa novom devojkom?Tu osobu ste recimo voleli,sta vam prvo padne napamet,da li se secate ako ste bili u takvoj situaciji.....
Ako ga sretnem dok ga jos nisam prebolela naravno da mi se cini da mi je noz u stomak zariven...hvala bogu da mi se to nije cesto desavalo...Ponekad se cudim sama sebi kako nisam mogla da se sa nekom situacijom pomirim nego sam cak izbegavala da setam neki mkrajem gde bi eventualno mogla da ga vidim sa nekom novom...Mislim da je to stvar nesigurnosti koja me je mnogo puta u zivotu dovela u situaciju da budem povredjena...Sasvim suprotno je kad sretnem nekog ko me je voleo sa nekom drugom...tada mi je drago da je srecan jer ja nisam mogla da mu uzvratim...bezveze je kako smo ponekad tako cudni...
 

Back
Top