Rad nogu
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 34

Tema: Rad nogu

Buduća legenda Derer (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

Podrazumevano Rad nogu

Koliko mimika i gestovi igraju ulogi pri izboru partnera?
    Ono..fora govor tela i to...da/ne?
    Nachin na koji drzi ruke,pipa kosu,gleda,grimase koje pravi,kako sedi,ustaje,hoda,smeje se....itd.
    Ne mislim ovde na neku jadnu isfoliranost,vrckanje dupetom itd.,nego prirodne stvari,mimika,kretanje,ponashanje kroz vid neverbalne komunikacije.
    Neki prichaju da je sve stvar fermona,ali ja sam vishe mishljenja da podsvesno biramo stavove koje vezujemo za idelake za koje mislimo da sa sobom nose....mozda...ili kombinacija sa hemijom...
    A?

Domaćin Lusy Lusy (avatar)
    Učlanjen
    20.02.2007.
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Rad nogu

kad mi se neka osoba svidja,cini mi se da sama nesvesno pravim odredjene porete "gestove"....
    stvar je i sa muskarcima,nekada ti samo po pokretu ili pogledu bude jasno da imas zeleno svetlo (ili da ima) za muvanje....
    devojke nekako imaju tu neodoljivu potrebu da osobu koja joj se svidja dotaknu skoro ne primetno nekim delom tela...
    blago naginjanje i dodir ramenom,lagani prelazak prstima preko njegove ruke....mnogo je toga...
    ali smo bas providne

chika_doktor
    Guest

Citat Original postavio Lusy Lusy
    kad mi se neka osoba svidja,cini mi se da sama nesvesno pravim odredjene porete "gestove"....
    stvar je i sa muskarcima,nekada ti samo po pokretu ili pogledu bude jasno da imas zeleno svetlo (ili da ima) za muvanje....
    devojke nekako imaju tu neodoljivu potrebu da osobu koja joj se svidja dotaknu skoro ne primetno nekim delom tela...
    blago naginjanje i dodir ramenom,lagani prelazak prstima preko njegove ruke....mnogo je toga...
    ali smo bas providne

jeste...al nekad dobro posluzite...

Učlanjen
    20.02.2007.
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio chika_doktor
    jeste...al nekad dobro posluzite...
    nekad

Poznat
    Učlanjen
    05.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    137

Ne volim kad smotano hoda, to mi je nesto najgore, ono, prvo prsti pa peta, ne znam kako da objasnim, kad drzi ruke uz telo dok hoda... :?
    Volim kad vidim da lepo pali cigaretu... 8) Da lepo izbacuje dim, ne onako na sve strane, ali ne ni onako gejevski... 8)

chika_doktor
    Guest

znaci imam sve kvalitete...super...

Učlanjen
    20.02.2007.
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Dana2503
    Ne volim kad smotano hoda, to mi je nesto najgore, ono, prvo prsti pa peta, ne znam kako da objasnim, kad drzi ruke uz telo dok hoda... :?
    Volim kad vidim da lepo pali cigaretu... 8) Da lepo izbacuje dim, ne onako na sve strane, ali ne ni onako gejevski... 8)
    onako sigurno...kad napravi taj pokret dok pali cigaretu,pa duboko uvuce dim,i lagano ga izbaci...ahhh...
    treperim...ti kad ubodes

divlja
    Guest

Meni na jednom ispitu smanjili ocenu zbog mog prirodnog i opustenog ponasanja. Uveli nas dvoje u neki prcvoljasti kabinet i ja sela u neku fotelju i prekrstila noge ko muskarac, sto radim kad sam u pantalonama. Onda previse zivahno govorim, deluje ostrasceno. Onda sam u sred price trazila vode od koleginice i nategla i mada ne masem mnogo rukama, u trenutku sam zamahnula zivahno papirom( konceptom) i asistentkinja mi rekla da ih ne "samaram". Profesor se smeskao sve vreme, ali ona je toliko bila zblanuta da me pola nije ni slusala. Jos kad na sve to dodam moj samouvereni stav i slobodu da se raspravljam (ispalila sam asistentkinju, he, he, nesto nije znala), ode ocena sa komentarom "Koleginice, mnogo toga znate i citali ste, vidi se, al' ovo je ipak ispit!".

chika_doktor
    Guest

Citat Original postavio divlja
    Meni na jednom ispitu smanjili ocenu zbog mog prirodnog i opustenog ponasanja. Uveli nas dvoje u neki prcvoljasti kabinet i ja sela u neku fotelju i prekrstila noge ko muskarac, sto radim kad sam u pantalonama. Onda previse zivahno govorim, deluje ostrasceno. Onda sam u sred price trazila vode od koleginice i nategla i mada ne masem mnogo rukama, u trenutku sam zamahnula zivahno papirom( konceptom) i asistentkinja mi rekla da ih ne "samaram". Profesor se smeskao sve vreme, ali ona je toliko bila zblanuta da me pola nije ni slusala. Jos kad na sve to dodam moj samouvereni stav i slobodu da se raspravljam (ispalila sam asistentkinju, he, he, nesto nije znala), ode ocena.

mislim da ovo nije bio razlog

Poznat
    Učlanjen
    05.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    137

Citat Original postavio Lusy Lusy
    onako sigurno...kad napravi taj pokret dok pali cigaretu,pa duboko uvuce dim,i lagano ga izbaci...ahhh...
    treperim...ti kad ubodes
    Cuti, ne pricaj mi... 8) Sad nesto zamisljam...

divlja
    Guest

Razbila sam bre, jos sam dobila kombinaciju koju sam zacrtala.

Iskusan SiIent Bob (avatar)
    Učlanjen
    26.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Nemam pojma, meni su rekli da izgledam smotano i izgubljeno kad hodam...

Iskusan SiIent Bob (avatar)
    Učlanjen
    26.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

A meni se to sviđa.

Učlanjen
    20.02.2007.
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Dana2503
    Cuti, ne pricaj mi... 8) Sad nesto zamisljam...
    ma ne treba ja nista da ti kazem,ti ti sama...kao i ja..samo zamisljam i zamisljam... 8-)

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Igra ulogu u otkrivanju karaktera.
    Realno...

Ističe se Warden_Assasin (avatar)
    Učlanjen
    04.12.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Shto opushtenije ponashenje, osoba koja ne razmishlja o svakom svom pokretu, ne chini ga usiljenim... takve volim....
    Najvishe volim one koji me gledaju u ochi... nekako mi to prija.. mnooooogo....

Poznat Peta W. (avatar)
    Učlanjen
    29.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    157

Volim kad se neko lepo prirodno i iskreno smeje... to me odushevljava... volim kad je kulturan i kad je siguran u ono shto pricha...kada ne gestikulira rukama mnogo,jer ja sama vec to previshe radim...mashem na sve strane.. ...takodje ne volim kad neko suvishe glasno pricha,jer (opet) pored toga shto mnogo brbljam,to chesto radim veoma glasno... pa je dobro da pricham sa nekim ko me malo..smiruje,u suprotnom bih se nadvikivala...
    Quod me nutrit me destruit

Elita tara (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    404

...volim kad malo trapavo hoda...ne volim kada previse gestikulira....ne volim kada dira kosu...volim kada pravi grimase...

Primećen član Liv Tyler (avatar)
    Učlanjen
    05.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    46

Naravno da gestove povezujem sa licnoscu te osobe. Volim spontane, prirodne, neisfolirane. Volim kad stoji/sedi pravo. Volim kad mi prilikom uponavanja jako stisne saku. Volim kad jasno i razgovetno prica. Bez mucanja, bez onog "pa", bez pauza. I volim kad ima lep i cist glas Ima tu jos nekih sitnica koje je nemoguce isplanirano odraditi... I bas to je neverbalna komunikacija na osnovu koje mudri ljudi stvaraju sliku o drugim ljudima

Elita tara (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    404

Citat Original postavio Liv Tyler
    Naravno da gestove povezujem sa licnoscu te osobe. Volim spontane, prirodne, neisfolirane. Volim kad stoji/sedi pravo. Volim kad mi prilikom uponavanja jako stisne saku. Volim kad jasno i razgovetno prica. Bez mucanja, bez onog "pa", bez pauza. I volim kad ima lep i cist glas Ima tu jos nekih sitnica koje je nemoguce isplanirano odraditi... I bas to je neverbalna komunikacija na osnovu koje mudri ljudi stvaraju sliku o drugim ljudima
    Da,to sam zaboravila...govori dosta o njemu...najezim se kada prilikom upoznavanja naidjem na mitiljavo rukovanje...

Primećen član Liv Tyler (avatar)
    Učlanjen
    05.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio tara623
    Da,to sam zaboravila...govori dosta o njemu...najezim se kada prilikom upoznavanja naidjem na mitiljavo rukovanje...
    I ja... Nebitno da li je muskarac ili zena, potencijalni partner, prijatelj, kolega, komsija... Odmah mi u glavi zvoni kako to nije iskrena, ni srdacna osoba vec neki prevrtljivi licemer...

Zainteresovan član A.G! (avatar)
    Učlanjen
    25.06.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Derer
    Koliko mimika i gestovi igraju ulogi pri izboru partnera?
    Ono..fora govor tela i to...da/ne?
    Nachin na koji drzi ruke,pipa kosu,gleda,grimase koje pravi,kako sedi,ustaje,hoda,smeje se....itd.
    Ne mislim ovde na neku jadnu isfoliranost,vrckanje dupetom itd.,nego prirodne stvari,mimika,kretanje,ponashanje kroz vid neverbalne komunikacije.
    Neki prichaju da je sve stvar fermona,ali ja sam vishe mishljenja da podsvesno biramo stavove koje vezujemo za idelake za koje mislimo da sa sobom nose....mozda...ili kombinacija sa hemijom...
    A?
    Govor tela je najbolji deo cele igre muvanja...i po meni najvetji faktor u toj prichi, ko ga ne vidi - mozhe lagano da se mane muvanja riba...

chika_doktor
    Guest

Citat Original postavio divlja
    Razbila sam bre, jos sam dobila kombinaciju koju sam zacrtala.

i ja isto

Elita kambodza (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    193

Citat Original postavio tara623
    .........od sad stiskam do bola ..................

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio SiIent Bob
    Nemam pojma, meni su rekli da izgledam smotano i izgubljeno kad hodam...
    ... samo kad hebeš

Slične teme

1. Oticanje nogu
    Autor malena_JA u forumu Zdravlje
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 27.08.2011., 13:38
  2. Vise od nogu
    Autor Dragantaur u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 12.06.2008., 17:04
  3. Oticanje nogu
    Autor LepaJeka u forumu Zdravlje