Na svadbi....

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.114
Ja u zivotu nisam bio niti na jednoj jedinoj svadbi...mame mi. :|
Isto pitanje ko i za prethodnu-Da li bi ste se ili jeste sexali za vreme ili posle nechije svadbe?
Ovde iskljuchujem vashu vlastitu..posle koje bi valjda to bio red. :?
 
Derer:
Ja u zivotu nisam bio niti na jednoj jedinoj svadbi...mame mi. :|
Isto pitanje ko i za prethodnu-Da li bi ste se ili jeste sexali za vreme ili posle nechije svadbe?
Ovde iskljuchujem vashu vlastitu..posle koje bi valjda to bio red. :?

Ja sam kresao udatu zenu na svadbi. Muz joj se napio i zabalavio o politici sa nekim pajtosim a ja sam na toj svadbi bio sam, tj nisam imao pratnju, drustvo. Zenio mi se drug iz vojske tako da sam bio stranac na toj svadbi.Ono, opusteno, pijuckam lagano i uzivam, niko me ne davi. Ona sveze udata za seoskog djilkosa, nedostatak paznje i tako...I malo kroz razgovor zavrsismo u jednoj pomocnoj prostoriji jer je moj drug bio iz bogate, domacinske kuce. Tu su bili neki delovi za traktore i neke alatke. Rasprostrli smo neke seljacke gunjeve koji su se tu nasli... Jedan prilcno strasan i eksplozivan sex uz pesmu D. Mirkovic : 'Kad bi znao kako ceznem... ' i zagor ljudi na 20 metara od nas...Zveckanje posudja i flasa, casa...
 
snoshaj efendija:
Ja sam kresao udatu zenu na svadbi. Muz joj se napio i zabalavio o politici sa nekim pajtosim a ja sam na toj svadbi bio sam, tj nisam imao pratnju, drustvo. Zenio mi se drug iz vojske tako da sam bio stranac na toj svadbi.Ono, opusteno, pijuckam lagano i uzivam, niko me ne davi. Ona sveze udata za seoskog djilkosa, nedostatak paznje i tako...I malo kroz razgovor zavrsismo u jednoj pomocnoj prostoriji jer je moj drug bio iz bogate, domacinske kuce. Tu su bili neki delovi za traktore i neke alatke. Rasprostrli smo neke seljacke gunjeve koji su se tu nasli... Jedan prilcno strasan i eksplozivan sex uz pesmu D. Mirkovic : 'Kad bi znao kako ceznem... ' i zagor ljudi na 20 metara od nas...Zveckanje posudja i flasa, casa...

Baš živopisna fantazija... onako prava narodska...po srpski...
 
snoshaj efendija:
Ja sam kresao udatu zenu na svadbi. Muz joj se napio i zabalavio o politici sa nekim pajtosim a ja sam na toj svadbi bio sam, tj nisam imao pratnju, drustvo. Zenio mi se drug iz vojske tako da sam bio stranac na toj svadbi.Ono, opusteno, pijuckam lagano i uzivam, niko me ne davi. Ona sveze udata za seoskog djilkosa, nedostatak paznje i tako...I malo kroz razgovor zavrsismo u jednoj pomocnoj prostoriji jer je moj drug bio iz bogate, domacinske kuce. Tu su bili neki delovi za traktore i neke alatke. Rasprostrli smo neke seljacke gunjeve koji su se tu nasli... Jedan prilcno strasan i eksplozivan sex uz pesmu D. Mirkovic : 'Kad bi znao kako ceznem... ' i zagor ljudi na 20 metara od nas...Zveckanje posudja i flasa, casa...

e to su snajke!!!!!!!! :D
 
Jedan moj drug 'odradio' jednu malu na svadbi kod našeg drugara.Ispostavilo se da
je ispala neka frka zbog toga, ne znamo zašto, bili smo pijani i van svih tokova.

Mora da je dobro sexati se uz mirise sarme i pečenja?...mmmm..
 
Ja kada se zamislim tako... ma strashno... pravicu ruchak za starije i zurku za mladje... ali svadbe nece biti.... Da mi svira:"Chashe lomim, ruke mi krvave.... molim te, vrati se..." kao da mi baxuziraju... no way! :D
 

Back
Top