Na sahrani...

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.114
Ja sam u zivotu bio samo na jedoj sahrani...uopshte ne izgleda ko na TV-u,..bilo je prilichno jadno i malo ljudi...relativno neprijatan dogadjaj.
Elem,sa istog TV-a sam gledao te filmske prichice kad se kresnu dovje bilo ucviljenih bilo sporednih aktera istih za vreme ili posle sprovoda....
Da li ste/bi se vi sexali na sahrani?
I da li mislite da stvarno ima taj popaljiv trip kao fora strah od smrti pa ga "lechish" yebanjem pa zato prorade hromoni..itd.?
Ovde naravno ne mislim na neku sahranu tipa..neko mnogo ti blizak...a mozda i tu?Kao lechenje depresije....da/ne?
Mene takvi moment na ovoj kojoj sam prisustvovao nisu dotakli,mozda sato shto je sve zensko bilo preko 8 banqi...shta znam...
Vasha mishljenja.
 
o boze. cuj morbidno. seks i smrt su dve stvari koje mene okupiraju od kada znam za sebe. na sahranama ili na groblju kada vidim spomenike, pa izracunam koliko je ko ziveo, stalno razmisljam da li je ta osoba imala dovoljno seksa u zivotu. kada vidim grob neke mlade osobe, pomislim da li je uopste imala seks ili boze nije ni imala/imao seks. seks stvara zivot. normalno je da na njega mislimo kada smo suoceni sa oduzimanjem zivota.
 
Ne pali me to. Ni najmanje. I mislim da nije normalno,ali Bozhe moj...uvek ima onih kojima jeste.
LM shto se teme tiche...ovde su opstajale mnogo vece gluposti,boleshtine i uzhasi od tema... prema tome,bilo bi lepo da ako nemate shta da kazhete na ovu temu,ne vredjate choveka i jednostavno je preskochite.... eventualno drvite na pola tema koje ste zachatovali...a o tome da li treba ova da opstane ili ne brine moderator.... :roll: chisto neposhtovanje.... :roll:
 
MYOB:
o boze. cuj morbidno. seks i smrt su dve stvari koje mene okupiraju od kada znam za sebe. na sahranama ili na groblju kada vidim spomenike, pa izracunam koliko je ko ziveo, stalno razmisljam da li je ta osoba imala dovoljno seksa u zivotu. kada vidim grob neke mlade osobe, pomislim da li je uopste imala seks ili boze nije ni imala/imao seks. seks stvara zivot. normalno je da na njega mislimo kada smo suoceni sa oduzimanjem zivota.
...lepo napisano,ali ja ne mogu da spojim sex i groblje bas zbog ``seks stvara zivot``.Tebe bukvalno privlace suprotnosti?
 
MYOB:
o boze. cuj morbidno. seks i smrt su dve stvari koje mene okupiraju od kada znam za sebe. na sahranama ili na groblju kada vidim spomenike, pa izracunam koliko je ko ziveo, stalno razmisljam da li je ta osoba imala dovoljno seksa u zivotu. kada vidim grob neke mlade osobe, pomislim da li je uopste imala seks ili boze nije ni imala/imao seks. seks stvara zivot. normalno je da na njega mislimo kada smo suoceni sa oduzimanjem zivota.
Myob, iznenadjena sam. Nisi mi licila na nekoga ko bi tako razmisljao. :)
 
MYOB:
sto bolesno. logicno pitanje. kad je bilo bombardovanje, bas zbog straha od smrti, bilo je najvise seksa u srbiji. sigurna sam.

Nije to zbog straha od smrti (ti su silazili u sklonista), vec nije imalo sta drugo da se radi. :lol:
Mada sto se teme tice, kapiram sta si htela reci.
 
Ma dajte bre ljudi, ko nece da odgovara ne mora, pitanje k`o pitanje, josh je chovek to fino slozio da nije uvredljivo zivima, a uz pijetet mrtvima.

Da li ste/bi se vi sexali na sahrani?

Ne bih. Bila sam na nekoliko sahrana, shto bliskih, shto daljih ... i u atmosferi obojenoj tugom i suzama nikako ne mogu da pronadjem inspiraciju za seks. Naravno, shto mi je pokojnik blizi, sve sam dalje od sexa, a to se broji danima.

sto bolesno. logicno pitanje. kad je bilo bombardovanje, bas zbog straha od smrti, bilo je najvise seksa u srbiji. sigurna sam.

E stvarno sam se izebala tih meseci, josh sam bila i u vezi, on stalno sa mnom, a struje nocu nikad nije bilo, pa samim tim nema Neta, nema Tv-a, nema svetla da se chita knjiga .. i shta preostaje nego da se uvalimo u krevet s prvim mrakom :) Najmanje mi je tu strah bio motiv, iskreno.

od kada znam za sebe. na sahranama ili na groblju kada vidim spomenike, pa izracunam koliko je ko ziveo, stalno razmisljam da li je ta osoba imala dovoljno seksa u zivotu. kada vidim grob neke mlade osobe, pomislim da li je uopste imala seks ili boze nije ni imala/imao seks.

I ja ovako razmishljam. Chak mi ne treba ni groblje, dovoljno je da chujem neku nesrecnu vest u kojoj kaze da je neko mlad poginuo, pa da se zapitam ovo shto reche Myob. A groblja ne mogu da kazem da volim, ali kad god se silom prilika zadesim tamo, gledam spomenike, na one iz proshlih vekova posebno obratim paznju, i tako malo lamentiram.
 
Revolveras:
Ne, ima tu nesto... Posle sahrane ljudi pocnu da razmisljaju kako je zivot prolazan i hoce sto bolje da ga iskoriste...

Ja mislim da je kod ljudi koji se kresnu na sahrani, ili bar neposredno posle nje ovo istina... Sve prolazi, umrecemo, a toliko toga nismo probali....

Ja sam bila na par sahrana bliskih ljudi, a razmishljala sam samo o tome kako ce mi nedostajati i cmizdrela sam... ni najmanje pomisli nije bilo o sexu, pa chak ni o poljupcu....
 

Back
Top