Ljubavni SMS-ovi

shegi

Primećen član
Poruka
977
Znam da je ovo humor ,ali smo ovdije uglavnom svi tinejdzeri tako da nam svima ovo SIGURNO treba.Ko god zna neki nek pishe.




P.S.Onis sto na ovoj temi budu srali(a sigurno ce biti takvih)su ljudi koji nemaju drustvenog ,a kamoli ljubavnog zivota.
 
Pusti me i pozeli mi srecu,zaboravi me-ja tebe necu,mrzi me-ja volecu te,vredjaj me-ja prebolecu te,ti leti visoko jer ja nemam krila,ti budi sretan.....jer ja Necu a i Nikad nisam Bila....
 
Kada ces konacno shwatiti da ona nije za tebe,kada ce opet pogledati u oci koje su ti nekad znacile swe?Mozda ti ona ipak znaci wise od mene,mozda wasa ljubaw moze da srusi swe zidowe!Al ipak znaj da cu cekati koliko treba zato sto sam shwatila neke stwari,ali nemoj da na kraju ostane samo:"DEWOJCICE,SADA PALI"!!!
 
Jos i sad sva zadrhtim kad te neko spomene,miris u zraku nosi uspomene...Dok me tudje ruke diraju,dok me tudje usne poljupcima kidaju,ja se pitam na kojoj su nocas tvoje ?!Placem dok me tiho zavodi,puca glas dok mu govorim da za sobom vrata zatvori i da me za broj ne moli JER OVA IZGUBLJENA MALA JOS UVEK SAMO TEBE VOLI!!!!!!!
 
Ako je grijeh sto te volim neka mi se to nikada ne oprosti...


Ako je ljubav droga, onda sam ja najveci narkoman!


Ako me ikada budes izgubio, potrazi me u vrtlogu vremena, jer sam se vjerojatno tamo izgubila - trazeci tebe!!!


Ako me ikada budes napustio... smijem li onda poci sa tobom??


Ako me ikada budes ostavila ostavi me na kisi da ne placem sam.


Ako me ikada zaboravis, ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju one koji su ih zaboravili!


Ako me volis, ne pricaj nikome. Ako me zelis, ne daj me nikome. Ako me ljubis, ljubi me njezno. Ako ni jedno od toga nije, vrati mi srce, oprosteno ti je!!!!


Ako negdje postoji sjaj onda je on u tvojim ocima. Ako negdje postoji bol onda je to zivot bez tebe. Ako je itko na ovom svijetu voljen onda si, vjeruj mi, ti!


Ako nekog iskreno volis, nemoj ga zeznut, znaj da to boli.


Ako netko uspije na suncu kockom leda ispisati tvoje ime, onda cu mu priznati da te voli vise od mene!!!


Ako odem u nebo prije tebe, na svaku zvijezdu cu napisati tvoje ime, tako ce svi andjeli znati koliko mi znacis...


Ako postoji sjaj on je u tvojim ocima, ako postoji radost to je susret sa tobom, ako postoji tuga to je zivot bez tebe, ako je itko voljen to si ti!


Ako se ikada pozelis javiti, javi se, sve je ostalo isto i broj i adresa...samo mi je ime promijenjeno, jer otkad si ti otisao iz mog zivota, moje ime je tuga.


Ako si daleko nista ne smeta, vjecna ljubav ostaje i da si nakraj svijeta.


Ako te ikada budem zaboravila bit ce to posljednji dan u mom zivotu...


Ako te gnjavim zovi 92, ako te prestrasim zovi 93, ako te povrijedim zovi 94, a ako me zelis nazovi moj broj


Ate zaboli proslost na mene pomisli bar, jer bili smo bili nekad najljepsi par...


Ako ti gorko zaplace oko, ako te netko povrijedi duboko, ako ti ikad zadrhti dusa, ako nema tko da te slusa, ako ikad vrisnes u snu nazovi me i JA BIT CU TU.


Ako treba ugasit cu svijecu i sunce i mjesec i zvijezde. Ako treba porusit cu mostove, unistiti proslost, otici u nepovrat samo zbog tebe.


Ako volis nemoj kriti jer nije zabranjeno zaljubljen biti.


Ako voljeti znaci zivjeti, onda voljeti tebe znaci zivjeti vjecno.


Ako zadrzis ovu poruku - VOLIS ME, ako je ignoriras - OBOZAVAS ME, ako ne odgovoris - ZELIS ME, ako odgovoris - NE MOZES BEZ MENE...


Andjele, sklopi okice i u tami noci pronadji svjetlo mjesecine da ti obasja snove i u njih dovede one zbog kojih se vrijedi sutra buditi!


Baci casu visoko, past ce na tlo. Baci kamen u vodu, dodirnut ce dno. Baci granu u vatru, izgorjet ce sva. Baci mene od sebe, umrijet cu ja.


Bez tebe je sve nista, a sa tobom je nista sve!


Bila bih postelja u kojoj spavas i jastuk na kojem se budis, zvijezda koju sanjas, suza kada places, osmjeh kad se smijes, usinila bi sve samo da sam uz TEBE!


Bog je svim andjelima dao krila osim tebi, jer nije zelio da mu najljepsi odleti!
 
evo od mene neke.
ako ocete jos javite



Jednom kad se svet srusi, kad ljubav postane mrznja,
kad tvoje oci pomisle da su same, seti se mene i,bicu tu samo za tebe.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Dok zvezde sapacu – sanjam te i danima dok ptice pevaju-zelim te,
u ocima dok suze blistaju-gledam te, i posle svega ludo volim te.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
 
1. Ovde je noc i svuda tama moja dusa bez tebe je sama nebo je tamno a mesec drema kako je tuzno kad tebe nema...
2. Znam da sam od tvog srca daleko da ti je u mislima neka druga, ne moras u životu na prvo mesto da me stavis ali možes bar porukom da se javis!...
3. Sto te vise cekam to te vise želim, svim srcem vrelim dane brojim duge jer umirem od tuge svakim danom volim te sve jace slatko moje mace
4. Puno se jos vremena proci i ja cu tebi doci.Puno ce godina proci ali tebe prestati voleti necu moci.
5. Pisem ti poruku jer se tebe secam, kada ti se javim bolje se osecam, ovom porukom se tebi javljam, da ne mislis da te zaboravljam
6. Prestacu da te volim, prestacu da te zelim, prestacu s tobom ljubav da delim prestacu poruke da ti pisem, al samo onda kad prestanem da disem!
7. Poslacu ti vetar da ti miluje kosu,za svako novo jutro poslacu ti rosu,poslacu ti mesec u mraku da ti sja,a sto se tice poljubca to cu licno JA!!!
8. Kada vidis pticu u visokom letu,ti se seti mene u dalekom svetu,gde god odes putevima sveta,gde god sunce sja, nikad nikog neces naci,da te voli kao ja
9. Ljudi kazu da je lepo u nebeskom raju a ja mislim da je lepse u tvom zagrljaju!Mozda nikad necu videti lepotu nebeskog raja zato nemoj da me pustas iz svog zagrljaja
10. Tek kad andjeli postanu zli,i kad okeani presuse svi,tek tad ce srce moje prestati goreti i ja cu tebe prestati voleti!!!
11. Kada se u telefon tvoj ucrta moj broj pa kad mi kazes halo srce bi mi stalo.Al malo po malo halo po halo ja tebe zavoleh srce moje malo.
12. Neko te mnogo voli,necije srce za tobom gori iz necijih ociju suze teku,neko zeli s tobom ljubav da deli.Taj neko sam ja-ko te voli od kad te zna.
13. Ja imam samo dve stvari u zivotu SRCE I TEBE,SRCE samo za tebe,TEBE SAMO ZA SEBE.
14. Ovakav je bio plan;da te volim jedan dan,ali dan je ipak vreme kratako,a tebe voleti je bas slatko,ma bolje je meni bez toga plana,da te volim svakog dana.
15. Zasto od kise vreme je ruzno, zasto bez tebe srce je tuzno,od ljubavi za tobom srce mi vene zasto ljubavi nisi pored mene!!!
16. Tesko je voleti a ljubav kriti, u srcu plakati a nasmejan biti,tesko je umreti kad nista ne boli al najteze je zaboraviti onog ko te voli!!!
17. Neka ti secanje na mene ne zagorca ni jedan trenutak u zivotu ali neka ti svi novi trenuci ne uniste secanje na mene!!!!!!!!!
18. Zasto od kise vreme je ruzno, zasto bez tebe srce je tuzno od ljubavi za tobom srce mi vene, zasto ljubavi nisi pored mene!!!!
19. Ako me nekad vidis i pogled sretnes moj nasmesi se kao nekad i seti se da sam bila tvoja!!!
20. Dok bude krvi u svakoj mojoj veni , ziveces ljubavi ti u meni , i kad sve nestane i prestane da boli , ostace srce koje ce vecno da te voli !!!!
21. Nikada nikome ne reci gde te boli, niti koga ti srce voli, jer ljudi su zli ranice te gde te boli i uzeti onog sto ti srce voli!
22. Ako nekog Volis voli ga polako, sve sto ide brzo ide naopako, Ljubav koja brzo plane brzo se i gasi, Ljubav koja tiho tece VECNO ZIVOT KRASI...
 
23. Odapeo si ljubavne strele, pogodio si srce moje, sada sam dozivotno zarobljenik ljubavi tvoje!!!

24. Ako me volis, ne pricaj nikome. Ako me zelis, ne daj me nikome. Ako me ljubis, ljubi me nezno. Ako ni jedno od toga nije, vrati mi srce, oprosteno ti je!!!
26. Ako me volis, ne daj da gazim stazama tuge, ne daj da me grle tudje ruke! Jer bez tebe sam ko nebo bez zvezda, ko nebo bez duge, zato ne daj da me tudje usne ljube!!!
27. Jednom kada bude kasno,kada shvatis reci moje,vide ces da si izgubio nesto sto je trebalo biti tvoje!!!
28. Da li znas kako je kad se za nekog svom dusom boris, kad ga u ocima za malo ljubavi molis, kad posednji otkucaj svog srca das! Kako je to, da li znas?!
29. Daljina nas deli a samoca spaja, jako mi je tesko bez tvog zagrljaja. Daljina nas deli a samoca boli...sve je ipak lakse kad se neko voli.
30. - Volim tvoje oci , volim tvoj glas, volim one noci sto spojise nas .Volim kad si tu , kad si kraj mene , volim sve trenutke stobom provedene!
31. Ti sanjas da si nebo plavo s oblakom jednim belim a ne znas da sam taj oblak ja i da te zelim srcem celim!!
32. Ne mari za sapat sto me vrjeda,hrabrih ratnika sto napadaju s leda..ne boj ih se vec ih zali jer su sami jer su mali, ljubav nisu ni upoznali...
33. Nista sem stihova ne mogu ti dati jer neko je rodjen da voli a neko da pati!
34. Sve je nocas za ljubav stvoreno, samo tvoje usne su daleko, daleko meni nedostizne, zato sklopi oci a JA cu tiho doci i ljubiti TE cele noci!!!
36. Nekad je tesko naci reci, jer onih pravih tako je malo, a zar su uopste i one potrebne da shvatis da mi je do tebe stalo!
37. Oprosti mojim ocima sto pogledom traze tvoje, oprosti mojim usnama sto zele osetiti poljubac tvoj i poslednje sto te molim-oprosti sto te volim!
38. Tvoj je lik kao ikona u oku mom,jer osecam u srcu ljubav preduboku jer ludo te volim snagom duse svoje, i zauvek ostaces najmilije moje !!!

40. Upisi u srce ime moje, neka te vodi kroz snove tvoje, neka te cuva od svake boli, neka za tvoju srecu moli i neka ti kaze - da samo tebe VOLI!!!
41. Ti si Prezent mojih misli, budi predikat mog zivota, jer Infinitivna cula Superlativno mi nalazu da cu sa tobom imati dobar Futur!
42. Jedan savet: cuvaj se. Jedna molba: ne menjaj se. Jedna zelja: ne zaboravi me. Jedna laz: ne volim te. Jedna istina: strasno mi nedostajes!
43. Samo zaborav cini kraj, nikada vreme ni kilometri! Jer pokusati nekoga na silu zaboraviti, znaci jos vise ga voleti!!!
44. Nije mi bitno gde si ti a gde sam ja, nije mi bitna ova daljina izmedju nas, bitno je da si tu gde trebas biti-duboko u mom srcu!
45. Bog je stvorio svet za 6 dana, ali su mu trebali vekovi da stvori nekog tako slatkog i dobrog kao sto si ti!
46. Spusta se noc i prekriva prozor moj a ja gledam u nebo i trazim sjajnu zvezdu, trazim osmeh tvoj!
47. Ako pozelis da te neko tesi misli na mene. Ja sam tu, sunce mi je osmeh a svaki zrak-molitva za tebe. Zato nikad ne reci da si sam jer svaki tvoj dan sam ja!
48. Kada bi me pitala da li vise volim tebe ili svoj zivot, ja bi ti odgovorio:"Svoj
zivot" Ti bi se okrenula i otisla a ne bi znala da si ti moj ZIVOT!!
49. Trazim te medju zvezdama i izvorima sna, trazim te u magli samoce i u ocima prolaznika, trazim te u oku koje suzom vlazim, znam da je to uzalud, ali ja te ipak trazim!
50. Klizila je niz obraz i na usni je stala, bila je tako vrela tako mala, u njoj se
skupila tuga, u njoj su usnule boli, ta je suza znala da te
 
Nocas se nesto lepo sprema, tu si kraj mene iako te nema.
Osecam ti usne tvog dodira moc, ljubavi moja laku noc.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Meteorolozi za danas najavljuju kisu poljubaca Uz povremeno duvanje u vrat.
Temperatura ce dostici 39.2 A pritisak na tebi bice veoma jak.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Tebi sto imas najlepse oci, Nek vetar nosi sve moje reci,
Nek te mesec ljubi umesto mene, Sanjaj o toploj zvezdanoj noci,
A ja cu sanjati tvoje najlepse oci.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Kazu da se covek ujutru budi najcistije duse Koja ceka da je odlikuje buduci dan.
Uvek priusti sebi da ti prvo dobro jutro pozeli neko ko te voli.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Kazi mi I cekacu te!neka vreme kaze svoje Nek ono spoji nas dvoje,
Voli me onoliko koliko ja tebe I veruj u mene koliko u samog sebe.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Kad osetis ljubav u srcu svome A hladan razum opire se tome,
Poslusaj glas srca svoga, Seti se tada saveta moga:
Da covek zivi I dise,da jednom voli I nikad vise!
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Spavaj mi lepo,maleno moje, Neka te prate misli moje,
Ja cu doci,nesto ti reci, A suze niz lice nece ti teci.
Recicu ti maleno moje, Voli te zauvek srce moje…
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

I da odes na stranu bez kraja Daleko iza snova,jedan da nas razdvaja
Kao daljina ova,od mene sakrila te ne bi Jer ja te volim I cuvam u sebi.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Sta da ti kazem osim sto te zelim, Ovo sto ti pisem-to je srcem celim.
Kreni stazom ljubavi I nemoj se saplesti Ja cu istim putem-pa cemo se sresti.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Neko bi zeleo da nismo zajedno mi, Neko bi hteo da budes bez mene ti,
Neko bi pokusao srusiti nasu srecu, Ali znaj da te nikad ostaviti necu.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Nema poruka,nema poziva A moje srce tebe doziva.
Strasno boli ova samoca, Oko srca boli hladnoca,
Sklopim oci,mislim na tebe, I zelela bi da te imam, Sada pored sebe.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Ne uvek ,vec ponekad Ne namerno ,vec slucajno
Seti me se,a ako ti se to Cini kao obaveza, Zaboravi me.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Cudni su putevi srece, Ono sto zelis nikad te nece,
Zavolis jednom-vecinu patis, Malu gresku da napravis Nikad izgubljeno neces da vratis.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Mozda ce doci vreme kad ces me shvatiti I tvoje srce ce kao moje patiti
Jer voleces nekog ludo,vise od sebe A on ce za uzvrat bezati od tebe!
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Jednom kad zaboravis da postojim, Kad zaboravis moje ime,
I kad za tebe budem samo Trag proslog vremena
Ti ces meni nedostajati Isto kao I ovog trena.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

I onda kada budes od mene daleko Kad te slome tudje prevare I lazi
Nikad ne reci da nemas nikog, Glavu gore I mene potrazi!Vazi!
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Sve na ovom svetu se jednom radja, Jednom zivi, I jednom nestaje,
Samo ona ljubav sto je iskrena I prava, Ona vecno I dugo traje.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Spavati ne mogu, pa zvezde brojim, Shvati ljubavi da te beskrajno volim ,
Srce me boli I dusa mi vene Jer ti ljubavi ,nisi kraj mene!
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Andjele najdrazi poleti visoko, zaboravi proslost koja te je pouredila.
Veoma duboko,znaj da pravda ponekad ne postoji, al’ covek je ziv samo dok voli!
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Ako ti gorko zaplace oko, ako te neko povredi duboko,
ako ti ikad zadrhti dusa, ako nema ko da te slusa,
ako ikad vrisnes u snu nazovi me i JA BI CU TU.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Ako neko uspe na suncu kockom leda ispisati tvoje ime, onda cu mu priznati da te voli vise od mene!!!
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Andjele, sklopi okice i u tami noci pronadji svjetlo mjesecine da ti obasja snove
i u njih dovede one zbog kojih se vrijedi sutra buditi!
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Bog je svim andjelima dao krila osim tebi, jer nije zelio da mu najljepsi odleti!
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Daj mi 1000 poljubaca, pa jos 1000, pa jos 1000... Kad razmenimo milion poljubaca
pomesajmo ih zajedno sve dok ih ljubomorni ne budu mogli prebrojati!
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Dala sam ti mladost svoju, zato necu voljeti sebe,
i da opet mladost imam birala bih samo tebe!!!
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Dala sam ti mladost svoju, zato necu voljeti sebe,
i da opet mladost imam birala bih samo tebe!!!
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
 
shegi:
Znam da je ovo humor ,ali smo ovdije uglavnom svi tinejdzeri tako da nam svima ovo SIGURNO treba.Ko god zna neki nek pishe.




P.S.Onis sto na ovoj temi budu srali(a sigurno ce biti takvih)su ljudi koji nemaju drustvenog ,a kamoli ljubavnog zivota.
a oni koji ne budu srali su gutaci hupera, bravoa i tih sranja
 
Kad se na nebu raspu zvjezde i jedna proviri kroz prozor tvoj, zatvori svoje umorne oci i lijepo spavaj andjele moj.
Saljem ti tajne poruke na krilima vetrova, ali ne znam da li prolaze pored rajskih vrtova, da bi nasle put do tebe ANDJELE MOJ ! ! !
PAZNJA! Ova poruka prenosi srecu i dobro raspolozenje! Dakle, makar na trenutak uzivaj u osecaju da neko uvek misli na tebe...
Ja sam ljubavni virus i nalazim se u tvom kompjuteru i necu izaci iz njega dok ti ne izades samnom...
Ti na jednom ja na drugom kraju kao andeli u nebeskom raju.
Andeli se sastaju sa bogom, a nadam se da cu se i ja sastati sa tobom
Mislim da stvarno nije u redu da onaj ko te ima upeca zlatnu ribicu, jer imajuci tebe nema sta da trazi...
Neki snovi traju duze od ostalih, neki snovi su lepsi od ostalih, a moj najdrazi san upravo cita ovu poruku!
Ako izgubim tebe nek sve izgubim, nemoram vise nikad da se zaljubim i sve oci sto se posle tebe jave, nece biti one prave...
One day you'll cry for me like I cried for you, one day you'll miss me like I missed you, one day you'll pine for me like I pined for you.
ONE DAY YOU'LL LOVE ME BUT I WON'T LOVE YOU!!
Volim te srce voli me i ti. Ti si mi sunce koje sja, ja sam ti....sta? PISI hitno odgovor cekam ja!
Danas ce srce zaplakat niz obraz poteci ce suze. Ja te jos uvijek volim a moja drugarica te uze.
Hocu da napisem pjesmu o bolu, o ljubavi i sreci kako su tuzni dani kada izmedju nas postoji neko treci.
Osecam tvoj pogled nezan dodir u kosi.Ne opirem se pustam osecaj da me nosi.
Osecam tvoje usne vrelinu njihovu svu , sve je tako prelepo u ovom prelepom snu ...
TVOJ POGLED-magija, TVOJ GLAS-melodija, TVOJE TIJELO-moja fantazija,
MOJE MISLI-grijeh, TVOJ POZIV-iscekivanje, NAS SUSRET-ostvarenje sna
Onog trena,
one noci kad ugledah tvoje oci u tami snenoj kao san u mom srcu se stvori dan.
Zazeljeh da te vjecno ljubim i nikad da te ne izgubim...
Oprosti mi sto moje oci jedva cekaju da te vide, sto moje usne jedva cekaju da te ljube,
samo te nesto moja dusa moli oprosti mom srcu sto tebe najvise VOLI....
Ti si svjetlost u tami mog zivota, ti si u mojoj muzici jedina nota, ti si jedina tema za moje sne, ti si moj zivot, MOJE SVE!!!
Koliko u ovi noci minuta, toliko bi te poljubila puta.
Koliko kilometri sto nas djele, toliko te moje usne zele!!!
Sanjas li ikad da cu kroz vreme proci,
sanjas li ikad moje oci,
sanjas li ikad da cu ti doci,
sanjas li ikad mene i sebe,
sanjas li ikad da ne mogu bez tebe?
love rosses and sunshine too, but there's only one person who I love, his name is YOU!!!
Kad se na nebu raspu zvjezde i jedna proviri kroz prozor tvoj, zatvori svoje umorne oci i lijepo spavaj andjele moj.
U ljubavi se oseca vise nego sto treba, pati vise nego sto se misli,
sanja vise nego sto se ziva i kaze ono u sta ni sami ne verujemo...
 
Noc je pala, ugasio se dan, nema te kraj mene,al svrati mi u san, ruke te moje traze,srce te moje zove, nedostajes mi ljubavi noci ove!!!
Moje srce je bilo pijano, volelo, kajalo se, bolelo, davalo i uzimalo,
bilo srecno i gubilo, ostavljalo i bilo ostavljeno, ali nikada LUBAVI MOJA OVAKO ZALJUBLJENO!!!
Tvoj osmjeh stoji kao sunce.
Tvoj pogled pogadja me u srce.
Tvoje oci mi nocu nedaju mira,
a tvoj poljubac me u dusu dira!
Ti si pesma i hocu da je pevam.Ti si san, hocu da te sanjam.
Ti si ljubav hocu da te volim.
Ti si mi sve u zivotu i zato hocu da postojim!!!
Voljeti nekoga, a ne biti s njim isto je kao biti kaznjen, a ne biti kriv
Jos uvek zelim iskrenu plavu dubinu tvojih ociju, zelim da moja ruka dodirne tvoju,
toplinu tvojih usana na usnama zelim, zelim da me ljubis volis do kraja.
Jedna devojka zaljubljena suze nocas mora kriti. Jedna devojka sad je tuzna a mogla je srecna biti!
Ljubav je zivot, ljubav je radost, ko ljubavi nema bednik je pravi jer covek zivi od ljubavi!
Ti si jedino pitanje na koje odgovaram suzama.
Nije tesko zaljubiti se tesko je to reci!
Ti me pitas koga volim.
Kad izgubis ono sto najvise volis onda i dalje nastavljas da zivis mada je zivot taj gori od smrti.
Pitas me kako pesma moze da boli kad cujes zvuke tuzne i setne, tako je kada se voli neko ko je slucajno sreten.
VOLI; VERUJ ali pazi koga i sta.
Ti mislis da sam srecna jer ti to moj pogled kaze a srce moje pati jer pogled nekad laze.
Lako je voleti onoga koga si mrzeo, ali tesko mrzeti onoga koga si volela.
Seti me se, ali te ne zaduzujem, zaboravi me, ako to zasluzujem.
Voli decka bilo koje boje, samo nemoj decka drugarice svoje.
Roditelji da svi znate, mladim srecu ne dirajte!
Imala sam 15 godina i posla u razred vise, volela sam samo tebe i nikoga vise.
Kada imas decka, iskreno ga voli, nemoj da ga varas, upamti to boli.
Vodi ljubav dok si mlada, kad ostaris nemas kada.
Kad ti kaze: "volim te!", reci mu da laze, jer se prava ljubav u oci ne kaze!
Tesko je umreti kad nista ne boli, a jos teze preboleti koga srce voli.
Moram biti pametna, kazem sama sebi, ali da sam pametna, volela te ne bih!
I nek blista casa u kojoj i malo pene jos se sivi.
I nek blista casa u kojoj i malo pene jos se sivi, pij i pevaj draga moja, na zemlji se jedanput zivi.
Jednom se voli, jednom se zivi, jednom se dise i nikada vise.
Ljubav je sila, ljubav je moc, gotovo dete za jednu noc!
Voli - jer velika su srca koja vole!
Ne veruj onom ko ti kaze: "volim te!", vec onom ko te sa suzama u ocima pita: "volis li me?"
Nemoj biti ljubomorna, jer tom nema leka, taj lek ne prodaje ni jedna apoteka.
***** MI MATER AKO TE NE VOLIM!
Trebas mi... da ti pruzim ono cega sam puna: paznju, neznost, ljubav, poljubce,
srecu... cekam i cuvacu sve ovo za tebe , jer mislim da ti to zasluzujes!
Volim te kao sto je moj stari volio Josipa.
Nije tesko vokljeti onoga tko je los. Puno je teze voljeti onoga tko je zaista dobar, jer mi onda moramo biti bolji od njega.
Ljubav je kao delfin sto se obasjan mesecinom kupa u beskrajnoj lepoti tvojih ociju.
Zato ih nikad nemoj sklopiti, jer kazu da delfini umiru u tami!
Dan kad si se rodila, padala je kisa. Nije padala stvarno, nego nebo je plakalo sto je Andjela izgubilo.
 

Back
Top