Koci mi net

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Drinco

Obećava
Poruka
78
Evo ovako stoje stvari:Imam sbb 256kb/s do juce je radilo lepo ali sada cekam 10s google da se otvori.Da udjem na forum ovaj treba mi nekih 2 min.Za igricama mogu samo da placem sve zivo laguje.Dotu na gg nemogu da igram jer cak ne vidim ni dal je neko napravio igru,kanter pucam rafal na nekog ispred mene 0.5 m od mene je a zakolje
me pro evolution soccer da ne pominjem...Zanima me jel se jos neko susretao sa ovakvim problemom?Sve sam pokuso od "udaranja" modema do reinstalacije windowsa ali nece.Sta da radim??????????
 
Drinco:
Evo ovako stoje stvari:Imam sbb 256kb/s do juce je radilo lepo ali sada cekam 10s google da se otvori.Da udjem na forum ovaj treba mi nekih 2 min.Za igricama mogu samo da placem sve zivo laguje.Dotu na gg nemogu da igram jer cak ne vidim ni dal je neko napravio igru,kanter pucam rafal na nekog ispred mene 0.5 m od mene je a zakolje
me pro evolution soccer da ne pominjem...Zanima me jel se jos neko susretao sa ovakvim problemom?Sve sam pokuso od "udaranja" modema do reinstalacije windowsa ali nece.Sta da radim??????????
ja sam na sbb-u i celo vece sam imao net u prekidima dva minuta imam pola sata nemam....zvao sam ih i poslace ekipu za dva-tri dana....evo sad nekim cudom imam net....
 
Meni su kablovi dobro. 9-10 puta sam ih pogledao zvao sam njihov "Glavni Stab" rekli su da ne dolaze subotom i nedeljom.Drug mi je rekao da majstori koji dolaze ne vrede nizasta.Drzi vodu dok majstori ne odu.To su bile njegove reci na kraju posto je uvideo da nista ova dvojica nisu uradili pozvao je brata da mu namesti. I sad mu sve lepo radi... Najverovatnije menjam provajdera

P.S. Ovo sve pisem iz igraonice
 
ivam91:
ja sam na sbb-u i celo vece sam imao net u prekidima dva minuta imam pola sata nemam....zvao sam ih i poslace ekipu za dva-tri dana....evo sad nekim cudom imam net....


Takodje samo da se zna ja imam net.Samo mu treba nekih 10 ako je raspolozen 9 min da ucita bilo koju stranicu :D
 
Drinco:
Ma nemam Hard disk imam 1 od 120 , 1 od 40 i 1 od 20.A brze nemogu da skidam pa ja gasim komp na nekih 7-8 dana kad vidim da bas mnogo ide sporo...
Ajde sada , polako i lagano , objasni nam šta si želeo da kažeš sa ovom rečenicom pošto sam skoro 1000000% siguran da te niko nije razumeo!!
 
Drinco:
Evo sad radi menjali su osigurac hvala u svakomslucaju

Meni nije jasno kako meni neizbije osigurach kad imam 10 GB download i 10 GB upload dnevno..... :lol: :lol:
snejks:
Ajde sada , polako i lagano , objasni nam šta si želeo da kažeš sa ovom rečenicom pošto sam skoro 1000000% siguran da te niko nije razumeo!!

Hteo je da kaze da ako bi imao 2 Raptora od 150 Gb na 10.000k rpm u RAID-u onda bi skinuo josh vishe poshto ovi od 7200 rpm nemogu tako brzo da upishu sve te silne podatke koje se skidaju brzinom 256 kbps..... :lol: :lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top