cekaj bre malo

Slonce

Legenda
Poruka
56.944
da malo javno izrazim i ja frustracije.
ovde se cesto prica o zenskim potrebama,zeljama,nadama,teznjama itd.a o muskim???
drage dame,zar ste toliko egoisticne?trazite toliko toga,a pruzate li ista za uzvrat?
da li je nama dovoljna samo vasa sreca i zadovoljstvo???

izvolte...
 
Nisam dama al' da se zapljunem... Nama muskarcima je nekako mnogo lakse ugoditi. Bitno da imamo sta da pojedemo, popijemo i poyebemo i mirni smo. A one to znaju, veoma su komplikovane i kada nas namire, a to je vrlo brzo, sav ostatak vremena posvecuju svojim zeljama i potrebama. A ako ih trenutno nemaju, one ih izmisle. Svaka cast izuzecima. No hard feelings, dame. ;)
 
c018.gif
 
Meni bre sve ovde muške teme i frustracije... nisu vam žene krive što vam se stalno nameću kao misao... :)
Te ovaj bi profesorku, te cake za muvanje, te ko je iskakao kroz terasu, šta radite kad se ispišate (ta vam je moćna) i naravno... na 1001 način postavljena tema veličine... pa očekujete da vas žene slažu kako veličina nije bitna... ;)
Mnogo bi vam bilo... i ovako ste prenatrpani obavezama... zadovoljavanja ženskih prohteva... :)
 
ja kad se zaljubim ja toj osobi dam sve: sebe, svoju ljubav, svoja osečanja, svoje snove, svoje strahove, da delim sa nekim zore i noči, svoje vreme, svoje sve...da se dam u paketu eto:D
e ako vam je to malo, onda ne znam šta bi vi?? da vam skuvam sarmu???
 
Sokolica_M:
Meni bre sve ovde muške teme i frustracije... nisu vam žene krive što vam se stalno nameću kao misao... :)
Te ovaj bi profesorku, te cake za muvanje, te ko je iskakao kroz terasu, šta radite kad se ispišate (ta vam je moćna) i naravno... na 1001 način postavljena tema veličine... pa očekujete da vas žene slažu kako veličina nije bitna... ;)
Mnogo bi vam bilo... i ovako ste prenatrpani obavezama... zadovoljavanja ženskih prohteva... :)
ali kakve ovo veze ima sa temom :shock:
 
trofazna:
ja kad se zaljubim ja toj osobi dam sve: sebe, svoju ljubav, svoja osečanja, svoje snove, svoje strahove, da delim sa nekim zore i noči, svoje vreme, svoje sve...da se dam u paketu eto:D
e ako vam je to malo, onda ne znam šta bi vi?? da vam skuvam sarmu???
svoje,svoje,svoje...a saslusas li ti ikad drugu stranu??
 
kad procitam neku ovakvu temu,mogu samo da kazem da niste ni vi nista bolji od nas....isti smo...
dali je nama dovoljno onoliko koliko nam vi pruzate?nekada naravno da nije....opste frustracije nisu samo vas problem...
 
SlonceIsBack:
da malo javno izrazim i ja frustracije.
ovde se cesto prica o zenskim potrebama,zeljama,nadama,teznjama itd.a o muskim???
drage dame,zar ste toliko egoisticne?trazite toliko toga,a pruzate li ista za uzvrat?
da li je nama dovoljna samo vasa sreca i zadovoljstvo???

izvolte...
Od kud ja znam sta je vama potrebno?
Ako ti je nesto potrebno, a ja ne dajem, lepo reci, sta se zalis bzvz, ocekivajuci da ce neka da ti procita misli?

Ja, brate, sve kazem sta mi treba. Simple.
 
SlonceIsBack:
ali kakve ovo veze ima sa temom :shock:

Ima veze... ali tesne... :) Ne, palo mi to na pamet kad sam pročitala reč ''frustracije'' (vezala sam se za opšte stanje na forumu, međ' muškim svetom)...

A u vezi sa temom... manje-više... mislim da se žene mnogo više daju u jednoj vezi... Onako, celu sebe, bezrezervno... Možda je egoizam jedino u tome što taj osećaj predavanja nekome donosi zadovoljstvo (u mom slučaju)... U ljubavi se ne vodi neka računica, ali nekako se ja lepše osećam da ja više dam i uvek pazim da druga strana bude zadovoljna u meri kojoj sam i ja, pa i više...
 
SlonceIsBack:
da malo javno izrazim i ja frustracije.
ovde se cesto prica o zenskim potrebama,zeljama,nadama,teznjama itd.a o muskim???
drage dame,zar ste toliko egoisticne?trazite toliko toga,a pruzate li ista za uzvrat?
da li je nama dovoljna samo vasa sreca i zadovoljstvo???

izvolte...
Da li je vama dovoljna samo naša sreća i zadovoljstvo?!!!
DA!!!
A koju biste vi drugu funkciju imali na ovoj planeti...sem da bedete izbacivači spermatozoida?!!!!
 

Back
Top