PREZENTACIJA MEDICINSKE SKOLE ZVEZDARA
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: PREZENTACIJA MEDICINSKE SKOLE ZVEZDARA

Primećen član
    Učlanjen
    26.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Arrow PREZENTACIJA MEDICINSKE SKOLE ZVEZDARA

U OVOJ SKOLI POSTOJI 5 SMEROVA:1.MEDICINSKA SESTRA-TEHNICAR 2.FARMACEUTSKI TEHNICAR 3.LABORATORIJSKI TEHNICAR 4.LABORATORIJSKI TEHNICAR-OGLED 5.SANITARNO-EKOLOSKI TEHNICAR STRUCNI PREDMETI ZA SVE SMEROVE:
    1.MED.SESTRA-TEH:anatomija i fiziologija(1.god),latinski jezik(1.god),higijena za zdravstvenim vaspitanjem(2.god),mikrobiologija sa epidemiologijom(2.god),patologija(2.god),farmakolo gija(2.god(,psihologija(2.god),medicinska biohemija(4.god),zdravstvena nega(1,2,3,4.god),infektologija(36.god),interna medicina(3,4. god),hirurgija sa negom(3,4. god)neuropsihijatrija(3.god),pedijatrija(4.god),gi nekologija i akuserstvo sa negom(4.god),prva pomoc(1.god)

2.FARMACEUTSKI TEHNICAR:anatomija i fiziologija(1.god),latinski(1.god),patologija(2.go d),psihologija(25.god),biohemija(3.god),analiticka hemija(2.god),higijena ss zdr. vaspitanjem(1.god),zdravstvena zastita sa 1.pomoci(2.god),botanika(2.god),mikrobiologija sa epiudemiologijom(2.goed),farmaceutska tehnologija(2,3,4. god(,farmakognozija(3,4. god),farmaceutska hemija(3,4. god),farmakologija(4. god),uvid u kozmetologiju(4.god),sanitarna hemija(4.god) Ako imate neka pitanja vezana za ovu skolu,postavite ih. P.S.I ZA OSTALE SMEROVE CU NAPISATI PREDMETE I MALO IH OPISATI!!!!! :x :-P ;-)

Neproveren član
    Učlanjen
    25.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano PREZENTACIJA MEDICINSKE SKOLE ZVEZDARA

ja sam veterinarski tehnicar pa bih da se prekvalifikujem u farmaceutskog tehnicara i zanama me da li je to moguce,koje bih predmete polagao,kako se ide na predavanja,koliko to kosta i kako bih najbrze to mogao da zavrsim?unapred hvala

Edit : gibica
    Poruka je postavljena na pogresno mesto.
    http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=12011600&postcount=2
    Poslednji put ažurirao/la gibica : 26.07.2010. u 00:24

Primećen član
    Učlanjen
    26.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano Re: PREZENTACIJA MEDICINSKE SKOLE ZVEZDARA

Polazes sve predmete koje nisi imao,verovatno sve strucne predmete...Mislim da je 40 000 godina ,ali nisam siguran...Najbolje posle raspusta da odes do skole,pa ce ti tamo sve reci.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •