Medicina-pripreme
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Medicina-pripreme

Obećava Hipi Girl (avatar)
    Učlanjen
    19.08.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

Question Medicina-pripreme

Znam da je ova tema vec obradjena na drugim temama vezanim za medicinski fakultet ali ja nisam znala gde da je smestim pa sam eto napravila novu ops: :?

E sad..kod koga ste isli na pripreme i koliko ste placali?Ja sam iz BG-a pa ako znate ili ste isli kod nekih dobrih profesora iz hemije!Da li ima potrebe da idem na casove iz biosa(posto sam cula da je bukvalno sve iz knjiga)?S obzirom da je moje znanje iz oba predmeta katastrofa sta mi predlazete!?
    Puno bi ste mi pomogli... :-) Pozz

P.S.Oni koji vec idu na medicinu dajte neka iskustva!Kako vam je bilo kada ste prvi put videli les :-D , kad ste bili u bolnici, kad ste nekome postavili dijagnozu(ako jeste)?Najodvratnije i najlepse momente od kad ste krenuli na fax?Sve nam(pretpostavljam da ima jos onih koje ovo zanima) recite! Ako vas ne mrzi i ako imate vremena od silnog ucenja!Pozz

Učlanjen
    19.08.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

Unhappy Re: Medicina-pripreme

Mozda sam naziv teme trebala da napisem vecim slovima!

Domaćin _Look_Of_Expectancy_ (avatar)
    Učlanjen
    22.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    91

Podrazumevano Re: Medicina-pripreme

Imas 2 teme o Medicinskom fakultetu pa kopiraj post tamo.

Inace i ja sam u slicnoj dilemi kao i ti. Planiram sledece godina da upisem, i razmisljam da li da idem na pripreme na medicinski ili da uzmem privatnog profesora. Naravno, pricam o hemiji posto za bios necu nikoga, jer oni koji su bili rekli su mi da je za dz jer su im na pripremama pricali sve ono sto imaju u knjizi.

A ono sto si pitala pod P.S. i mene veoma interesuje

Učlanjen
    19.08.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

E kopirala sam na Brucose...valjda ce nam tamo odgovoriti :grin: !Poz i nadam se da cemo obe upisati sledece godine... 8-)

Ističe se guitarrr_babe (avatar)
    Učlanjen
    25.06.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    21
    Reputaciona moć
    73

e, pročačkaj malo ovde, svašta je već pisano, ja bih dopisala, ali ne mogu da pišem isto već šesti put.

(odeš na podforum "fakulteti", gornji desni ugao, "pretraži ovaj forum, uneseš šta ti treba i on ti izbaci šta ima)
    Tebe i mene vezuje nevidljiva sila - ni imena, ni datuma, joj ne znamo, tek, mi smo u njenom okrilju jedno...

Tebe i mene prate godinama isti vukovi i nasu krv gutaju iste pijavice, po rodjenju su nam svi snovi koje cemo ikada sanjati smesani u jedan, i mi se sanjamo, ti i ja, okovani...

Učlanjen
    19.08.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

Citat Original postavio guitarrr_babe
    e, pročačkaj malo ovde, svašta je već pisano, ja bih dopisala, ali ne mogu da pišem isto već šesti put.

(odeš na podforum "fakulteti", gornji desni ugao, "pretraži ovaj forum, uneseš šta ti treba i on ti izbaci šta ima)
    Trazila sam ali nista konkretno nisam nasla osim broj nekog asistenta na medicini koji drzi casove iz hemije!
    U svakom slucaju hvala ,potrazicu jos malo mozda jos nesto nadjem...pozzz :-)

Slične teme

1. Medicina - pripreme za prijemni
    Autor Buduci lekar u forumu Fakulteti
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 30.04.2011., 13:07
  2. Pripreme za dizajnersku?
    Autor u forumu Škole
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 05.06.2008., 19:20
  3. FDU PRIPREME
    Autor neneh u forumu Arhiva
    Odgovora: 3