Prva veza

Prvu vezu sam imala kad sam imala 11 godina to je bilo veoma sjatko ali je trajalo kratko ,isli smo samo 18 dana ali je i to za pocetak bilo dovoljno
 
prvu vezu sam imala sa dvanaest godina bilo je uzasno kratko i vrlo grozno. najgore kod svega je bio poljubac...bilo je tako shugavo da posle mesecima nisam htela da imam decka zbog poljupca
 
Jos necu da ulazim u veze duze od 5 dana... ...mozda kada ostarim.
______________________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
Ne volim obaveze.Bise volim ono prijateljsko muvanje i izlazenje.
_______________________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
JAH_G|RL,IPAK MISLIM DA CU OVOG PUTA BITI NA COREY-OVOJ STRANI,NI JA NE VOLIM DUGE VEZE,NAJ DUZE15 DANA,AKO I TO IZDRZIM!DUGE VEZE SU DOSADNE...ZAR NE?
 
ja isto mrzim vezivanje...isto vise volim tek onako muvanje i to...e vrlo mi je tesko reci decku da mi jee decko i nikada ali NIKADA ne pricam o vernosti... takva sam...
najduza veza mi je bila 3 nedelje, ali smo se muvali i mnogo pre toga i uopsteno, tesko je reci kad smo poceli stvarno da"budemo zajedno" posto me nije nikad pitao...jednostavno je doslo
 
Prvu pravu(sa poljupcem itd.) vezu sam imala sa nepunih 15 godina,to mi je ujedno bila i najduza i najlepsa,trajala je godinu i po dana i ostace mi u predivnom secanju :cry:
 
Godinu i po :shock: Jeste li vi planirali da se zenite :?:
__________________________

SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
Mislim da bih se osecao kao da sam u braku. :roll:
______________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
Imama 14 godina a jos nisam imala decka.Ne znam kako izgleda first kiss(to je stvarno velika misterija za mene).Stvarno mi nije jasno zasto jos nisam imala decka a nisam ruzna(cak mi mnogi kazu da sam zgodna),nije mi jasno u cemu je stvar.Nisam dosadna osoba uvjek sam za razgovor i za dobru zabavu.MOLIM VAS,DAJTE MI VASE MISLJENJE,POTREBNO MI JE!!!
 
upravo tako i ja cu prvi da ti odgovorim...osim ako me janky ne pretekne :twisted:
__________________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 

Back
Top