POMOC POMOC

pijesak

Početnik
Poruka
6
IMAM PROBLEM. imam 25 god i potpuno sam normalna osoba zenskog pola, ali...
moje bradavice su male. grudi su mi normalne velicine, jedna dobra 3. imam vezu i nisam primetila da mom partneru to smeta, ali meni ponekad da . ako neko ima slican problem neka mi se javi ili neko ko zna nesto vise
cekam
hvala
 
Oh, zaboga, cime se ti opterecujes...
Opusti se i uzivaj...
I ne trazi problem, tamo gdje ga nema...
Ako bradavice vise svoju funkciju, zaista je sporedno koje su velicine...
Doduse, zenama koje imaju "uvucene" bradavice, to moze predstavljati problem prilikom dojenja, ali pretpostavljam da tebe ne muci to, nego estetska strana, a to je ipak mnogo manje vazno...
Dakle, samo opusteno... 8)
 
pijesak:
IMAM PROBLEM. imam 25 god i potpuno sam normalna osoba zenskog pola, ali...
moje bradavice su male. grudi su mi normalne velicine, jedna dobra 3. imam vezu i nisam primetila da mom partneru to smeta, ali meni ponekad da . ako neko ima slican problem neka mi se javi ili neko ko zna nesto vise
cekam
hvala

Kao prvo to nije problem vec vrlina!

To sto imas je nevidjeno eroticno iz muske tacke gledista.

Velike su ... ruzne.
 
To nije nista neuobicajeno,e sad ako hoces da formiras finu bradavicu onda nakon tusiranja grudi istrljaj malo grubljim peskirom,takodje pozeljno je da uhvatis vrh bradavice i lagano je uvrces,kao da da okreces dugme,naravno nezno.To radi kad god se setis,treba ce ti jednog dana kad resis da ostanes u drugom stanju.
 
hvala svima
razmisljala sam i o dojenju, tj. da li cu moci da dojim, jer sam nacula da neke zene bas zbog toga i ne mogu da doje, i hvala momku koji male bradavice smatra eroticnim mada mislim da ima vise onih koji preferiraju velike
pozdrav
 
dr:
To nije nista neuobicajeno,e sad ako hoces da formiras finu bradavicu onda nakon tusiranja grudi istrljaj malo grubljim peskirom,takodje pozeljno je da uhvatis vrh bradavice i lagano je uvrces,kao da da okreces dugme,naravno nezno.To radi kad god se setis,treba ce ti jednog dana kad resis da ostanes u drugom stanju.

prvi put cujem za ovo, sta ti to predstavlja ,neko trnutno rjesenje,ne mozes formirati nesto sto je vec formirano
 
pijesak:
hvala svima
razmisljala sam i o dojenju, tj. da li cu moci da dojim, jer sam nacula da neke zene bas zbog toga i ne mogu da doje, i hvala momku koji male bradavice smatra eroticnim mada mislim da ima vise onih koji preferiraju velike
pozdrav

Samo parfemi se cuvaju u malim bocicama :)

P.S. Pitaj tvog ginekologa za informacije o dojenju... ali imas vremena za to ... min 10 god ;)
 
dr:
To nije nista neuobicajeno,e sad ako hoces da formiras finu bradavicu onda nakon tusiranja grudi istrljaj malo grubljim peskirom,takodje pozeljno je da uhvatis vrh bradavice i lagano je uvrces,kao da da okreces dugme,naravno nezno.To radi kad god se setis,treba ce ti jednog dana kad resis da ostanes u drugom stanju.
:shock:
 
pijesak:
dr:
To nije nista neuobicajeno,e sad ako hoces da formiras finu bradavicu onda nakon tusiranja grudi istrljaj malo grubljim peskirom,takodje pozeljno je da uhvatis vrh bradavice i lagano je uvrces,kao da da okreces dugme,naravno nezno.To radi kad god se setis,treba ce ti jednog dana kad resis da ostanes u drugom stanju.

prvi put cujem za ovo, sta ti to predstavlja ,neko trnutno rjesenje,ne mozes formirati nesto sto je vec formirano
Pa sad ako ti prvi put cujes za to odmah mora da znaci da je nemoguce? :roll:
Jesi li trazila pomoc ili nisi?Nece ti se uvecati bradavica do ne znam kojih velicine ali ce biti lepo formirana.
Ma koji me djavo uopste terao da dajem savet. :evil:
 
Milow:
pijesak:
hvala svima
razmisljala sam i o dojenju, tj. da li cu moci da dojim, jer sam nacula da neke zene bas zbog toga i ne mogu da doje, i hvala momku koji male bradavice smatra eroticnim mada mislim da ima vise onih koji preferiraju velike
pozdrav

Samo parfemi se cuvaju u malim bocicama :)

P.S. Pitaj tvog ginekologa za informacije o dojenju... ali imas vremena za to ... min 10 god ;)

ti bas volis male stvari... :?:
 
Milow:
dr:
To nije nista neuobicajeno,e sad ako hoces da formiras finu bradavicu onda nakon tusiranja grudi istrljaj malo grubljim peskirom,takodje pozeljno je da uhvatis vrh bradavice i lagano je uvrces,kao da da okreces dugme,naravno nezno.To radi kad god se setis,treba ce ti jednog dana kad resis da ostanes u drugom stanju.
:shock:

ja sam cuo da pomaze i ona pesma...ide maca oko tebe, pazi da te neogrebe...i prstom kruzis oko bradavice....tri puta dnevno u jednakim intervalima...u smeru kazaljke na satu. 8)
 

Back
Top