Seks kao obaveza

S

Struja

Gost
Potaknuta Zefirinim pitanjem na temi "koliko ste ih imali do sada" (ili kako vec)

Seks kao obaveza
Da li je u startu u pitanju odsustvo seksualnosti ili pokusaj ubistva iste kako kaze Zefira?(Nemoj se osetiti prozvana, pozitivno sam potaknuta)
I koji su porivi osobe koja sebe primorava na taj cin? Zar ne postoji mogucnost jednog "Ne"?
 
Ne mozes da pokushash da ubijesh sexualnost :D
Ali da smatranje sexa za obavezu , jeste ubistvo nje same. A poriva ima gomila.
Zelish da zadovoljish voljenu osobu kao nb1. Zelish da ti se vrati osecaj sexualnosti. Pitash se jel s tobom sve u redu kad se drugi tako mnogo , a ti ne uopshte...
 
Po meni je to podmukao nachin izrazavanja pasivne agresivnosti prema partneru.
Kao fora"nije mi do toaga ali sam toliko FIN/FINA da cu da ti uchinim.."gluposti.
Samo se maskiraju pravi razlozi.
Meni je to bolestan odnos...bolje reci ne yebe mi se,nisam raspolozen/ena...nego na silu.
 
Struja:
Potaknuta Zefirinim pitanjem na temi "koliko ste ih imali do sada" (ili kako vec)

Seks kao obaveza
Da li je u startu u pitanju odsustvo seksualnosti ili pokusaj ubistva iste kako kaze Zefira?(Nemoj se osetiti prozvana, pozitivno sam potaknuta)
I koji su porivi osobe koja sebe primorava na taj cin? Zar ne postoji mogucnost jednog "Ne"?

reche u jednom filmu lik zvani marsel.... imali smo odnose redovito al' bez strasti... sve dok jednog dana ona nije ustala sa zhivana i pochela noktima da cepa tapete na zidu....
 

Back
Top