Qrcheviti papuchari

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
Khm,
za ovu temu mi je inspiracija bio post mammy-ke (na koji sam odgovorio u maniru naslova ove teme).
Medjutim - izvorna inspiracija mi je jedan drugar koji je bas to - qrcheviti papuchar.
Sta to znaci?
Znaci da je qurchevit u drustvu, qurchevit je prema svojoj devojci (bio pa ispusio), qurchevit prema drugim devojkama - sve dok ne izgubi ono sto ima.
Tada se pretvara u najvecu p*chku papucharsku, moli, place, preti samoubistvom
:smajlikojipovraca:

Pitanje : na ovaj ili onaj nacin - priznajte koliko puta ste bili qurcheviti papuchari?
 
Ni jednom.
Mislim po toj tvojoj definiciji svi su qurcheviti papuchari vishe ili manje samo shto neki to ispoljavaju a vecina ne.
Ja po tom pitanju spadam u vecinu.
Znachi,samo dostojanstveno.
 
:smajlikojipovraca:
p010.gif
e018.gif
e022.gif
e026.gif


мож 'вако ???
 
Zex:
Sta to znaci?
Znaci da je qurchevit u drustvu, qurchevit je prema svojoj devojci (bio pa ispusio), qurchevit prema drugim devojkama - sve dok ne izgubi ono sto ima.
Tada se pretvara u najvecu p*chku papucharsku, moli, place, preti samoubistvom
:smajlikojipovraca:

Pitanje : na ovaj ili onaj nacin - priznajte koliko puta ste bili qurcheviti papuchari?
Ja, vala, nikad. :lol:
Poznata mi je ta pojava, imala sam nekada davnooo jednog baš takvog dečka (i više nikad, na sreću).
Ali, još su mi odvratniji likovi koji su qurcheviti svugde i na na svakom mestu osim u prisustvu svoje devojke, prosto je čudesno kako se jedna osoba preobrazi u sekundi, neverovatno. :|
 
Et Wasp - moze 8-)


Et mamika - u smislu da se qurchi KAO da je neka faca, ali je u stvari niko i nista bez NJE.

I ne mislim samo na qurchenje u smislu da se neko pravi faca, jebach, tabadzija, nego sva ostala qurchenja, od onog - ma ko te yebe, ya odoh u kladionicu, do onog - ma znam ja, sa njom treba samo ostro...
 
Frrr uzas. Nikad nisam bila s takvim. Cak sta vishe raskid mi je bio vrlo fer,prema meni.

Bilo mi je dosta tesko da raskinem s bivshim, zbog njega,i sto sam eto...ja kriva ,
...on je samo rekao ''Hajde , molim te , josh jednu sansu , pokushajmo ponovo , bice bolje. ''
Ali kako dati sansu , mislim kad je tvoje srce otishlo drugom.
I to je bilo to.
Nije lako , ali bar niko ne pravi budalu od sebe.
To poshtujem.

S druge strane , ja sam najgora .... , kad je to u pitanju. Sad.
Kad se potegne nekad , u svadji to pitanje. Ali sam zato uvek tako blaga prema njemu, ne q-rchim se , svi znaju da ga volim , pa i vama sam se popela na glavu s tim :lol:. Uvek sam ista kad se zaljubim :)
 
Uvek sam korektan prema devojkama, pa su i one prema meni. Zato se sve uglavnom zavrsava sporazumno i ok, ko god potegao pricu o ostavljanju onog drugog. A ako neka bas zapeni i bude tvrdoglava...Idi siroko ti polje... Nije da mi je uvek bilo svejedno, ali c'est la vie.
 
zelenookа:
Ja, vala, nikad. :lol:
Poznata mi je ta pojava, imala sam nekada davnooo jednog baš takvog dečka (i više nikad, na sreću).
Ali, još su mi odvratniji likovi koji su qurcheviti svugde i na na svakom mestu osim u prisustvu svoje devojke, prosto je čudesno kako se jedna osoba preobrazi u sekundi, neverovatno. :|

Da Ze-Oka, o tome pricam.
 
Ja samo znam da ako me neko na bilo koji nacin ucjenjuje da bas onda nista nece dobiti od mene (mada, nazalost, nije uvijek bilo tako)
"Nemoj da ides ubicu se (sa sve superjadnim izrazom na licu)"
ma, goni se, ubijaj se, vjerovatno nisi ni zasluzio da zivis.
ili kad zagrizu u kocku, alkohol i ostale opijate pa si mu ti kao izgovor za to....
uf, sorry, ja se zanijela...
 
mammy:
Ja samo znam da ako me neko na bilo koji nacin ucjenjuje da bas onda nista nece dobiti od mene (mada, nazalost, nije uvijek bilo tako)
"Nemoj da ides ubicu se (sa sve superjadnim izrazom na licu)"
ma, goni se, ubijaj se, vjerovatno nisi ni zasluzio da zivis.
ili kad zagrizu u kocku, alkohol i ostale opijate pa si mu ti kao izgovor za to....
uf, sorry, ja se zanijela...
E da , jedino josh bi se zapitala , a sta sam koji Q trazila s ovom budalom.
 
FUJ! Ja sam imala decka koji je vazio za nekog tabadziju, i sam se uvek hvalisao kako je silan i veliki, a kad smo prvi put raskinuli (bili smo kod mene u kuci) on je plakao i valjao se po podu! Bez zezanja. Ja nisam mogla da verujem. A posto je bio psihopata, nisam mogla tako lako da ga otkacim, i onda bi svaki sledeci put kad hocu da ga ostavim, plakao ko *****. Ja nisam mogla da verujem sta gledam svojim ocima i to mi je toliko bilo odvratno!
Mnogoooo odvratno!
 
samuraijack:
FUJ! Ja sam imala decka koji je vazio za nekog tabadziju, i sam se uvek hvalisao kako je silan i veliki, a kad smo prvi put raskinuli (bili smo kod mene u kuci) on je plakao i valjao se po podu! Bez zezanja. Ja nisam mogla da verujem. A posto je bio psihopata, nisam mogla tako lako da ga otkacim, i onda bi svaki sledeci put kad hocu da ga ostavim, plakao ko *****. Ja nisam mogla da verujem sta gledam svojim ocima i to mi je toliko bilo odvratno!
Mnogoooo odvratno!

Isto se desava i kod ovog crva, gadno bre to da se gleda, bljakki!
 
samuraijack:
FUJ! Ja sam imala decka koji je vazio za nekog tabadziju, i sam se uvek hvalisao kako je silan i veliki, a kad smo prvi put raskinuli (bili smo kod mene u kuci) on je plakao i valjao se po podu! Bez zezanja. Ja nisam mogla da verujem. A posto je bio psihopata, nisam mogla tako lako da ga otkacim, i onda bi svaki sledeci put kad hocu da ga ostavim, plakao ko *****. Ja nisam mogla da verujem sta gledam svojim ocima i to mi je toliko bilo odvratno!
Mnogoooo odvratno!
Ja ne mogu da verujem da si ostala s njim i dalje....mora da je bio stvarno psiho...kako si se izvukla uopste bdw?
 
Bio je psiho tezak, jer ako ga ostavim, onda on moze da mi se naklati ispred zgrade i onda ne znam da li ce da me prebije (ali me nije nikad prebio, naravno) ili ce da place a ne zna se sta je gore. Nego mi u to vreme nije porodica bila na okupu, ustvari tata nije nesto bio sa nama, pa nije bio skroz upucen u situaciju. Onda je jednom prilikom provalio da je taj lik totalno psiho i rekao mije je " Rasciscavaj to, da ne bih ja to uradio" ! Tako da sam onda mala podrsku pa mi je bilo lakse.
 
samuraijack:
Bio je psiho tezak, jer ako ga ostavim, onda on moze da mi se naklati ispred zgrade i onda ne znam da li ce da me prebije (ali me nije nikad prebio, naravno) ili ce da place a ne zna se sta je gore. Nego mi u to vreme nije porodica bila na okupu, ustvari tata nije nesto bio sa nama, pa nije bio skroz upucen u situaciju. Onda je jednom prilikom provalio da je taj lik totalno psiho i rekao mije je " Rasciscavaj to, da ne bih ja to uradio" ! Tako da sam onda mala podrsku pa mi je bilo lakse.
Pa....ok. Zeznuto je to...bash. I kako je preboleo...
 

Back
Top