Parfemi...
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Parfemi...

Aktivan član Inspector (avatar)
    Učlanjen
    22.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Thumbs up Parfemi...

Ljudi ako vam trebaju parfemi jako kvalitetni za jeftine pare javite se !! Imam testere za sve svi kostaju 1300din i muski i zenski... Mozda necete verovati i mnogi ce od vas reci da su ti parfemi fuls ali uverite se sami... Moja keva ih prodaje i da vam kazem da se nerazlikuju uopste od originala koji su samo upakovani drugacije od ovih i nemaju ama bas nikakve razlike ! Ovi parfemi se rade po originalnoj licenci samo je promenjena ambalaza zato sto se ipak neproizvodi u fabrici od Lacoste recimo vec u drugoj ! Inace ako nekog zanima parfemi se proizvode u nemackoj da nebude da su iz turske itd... ! Ovo nije firma tipa Avon-a ili tako neceg vec bas firma koja se bavi samo proizvodnjom i prodajom parfema koji su licencirani a proizvode se u njihovoj fabrici za troduplo jeftinije pare (znaci sve isto samo je ambalaza drugacija) !!! Firma se zove Federico Mahora imaju predstavnistva u vise zemalja i imaju ovlascene prodavce u svakoj zemlji i svakom gradu (moja keva i jos par osoba rade prodaju u beogradu) ako vas zanima nesto od parfema i imaju sve zivo (od Hugo Boss-a do Lacoste i muske i zenske i svima je ista cena 1300din) recite mi ovde ili mi posaljite pm pa cu vam dati telefon za dogovor.... Ako mislite da je neka slj firma i ako neverujete evo vam samo neki sajtovi od ov firme : http://www.federicomahora.us , www.federico-mahora.webpark.pl , www.federicomahora.pl !!! Da i jos nesto : lik koji je kupovao samo originalne parfeme i koji bas ima pare sad kupuje ove parfeme koji su bar 6X jeftiniji od onih koji su originalnom pakovanju a nemaju ama bas nikakve razlike u kvalitetu !

Da i jos nesto nikako nisam hteo da budem konkurencija onom ceveku sto radi parfeme i ima vec svoju temu... Ko hoce da kupuje kod njega ok nekazem nista znaci ovo je tema samo za ove parfeme !!! Pozzz svima i ako vas zanima pisite ovde....

Aktivan član sch (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano Re: Parfemi...

Sve stoji, samo ovo TRODUPLO jeftinije me interesuje ŠTA znači....
    Skupljam izraze za novi Vujaklijin leksikon, pa te molim da mi objasniš. Taj izraz još NIGDE nisam sreo !?

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •