Tatule

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ne gotivim hemiju,npr eside,spid,eksere ali trava je ok a tatule me interesuju... nigde ne pishe da je to droga... ali bilo shta shto promeni stanje svesti jeste droga ali ovo ne moze da se poredi sa hemijom... jela bih mozda i pechurke... ko zna...mislim why not...
 
shta,ako otvorim temu o biljci chiji se plod koristi za smirivanje to me odmah chini narkomankom?
ako tako mislish onda ne znam shto ti uopshte odgovaram na post...
 
shta,ako otvorim temu o biljci chiji se plod koristi za smirivanje to me odmah chini narkomankom?
ako tako mislish onda ne znam shto ti uopshte odgovaram na post...
тачно, ово те чини наркоманком :
ne gotivim hemiju,npr eside,spid,eksere ali trava je ok a tatule me interesuju... nigde ne pishe da je to droga... ali bilo shta shto promeni stanje svesti jeste droga ali ovo ne moze da se poredi sa hemijom... jela bih mozda i pechurke... ko zna...mislim why not...
 
W.A.S.P.:
тачно, ово те чини наркоманком :

trava je laka droga a nemam tendenciju ka jachim drogama.
a narkomani su osobe koje redovno koriste drogu ili su shta vishe zavisni od nje a ja sam samo rekreativac i nikada nisam ni davala pare za to tako da mi nije ni potrebna...
ali prija mi ponekad...
toliko o tome.
a mene je zanimalo da li neko ima iskustva sa tatulama...
da sam otvorila temu o esidu,sve ovo bi bila druga pricha ali to me ne zanima...
@tara623
jao da,on ima pesmu tatule...
 
Tachka:
trava je laka droga a nemam tendenciju ka jachim drogama.
a narkomani su osobe koje redovno koriste drogu ili su shta vishe zavisni od nje a ja sam samo rekreativac i nikada nisam ni davala pare za to tako da mi nije ni potrebna...
ali prija mi ponekad...
toliko o tome.
a mene je zanimalo da li neko ima iskustva sa tatulama...
da sam otvorila temu o esidu,sve ovo bi bila druga pricha ali to me ne zanima...
@tara623
jao da,on ima pesmu tatule...

mogla bi, za početak, da probaš datule...:razz:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top