Convert DivX u DVD.

EpOx:
Imam nekoliko avi file-ova koji su naravno u DivX formatu koje bih zelela da convertujem u DVD fil-ove. Da li je to moguce i ako je moguce sa kojim programom to mogu da uradim?

video-converter-box.gif


Xilisoft Video Converter je meni trenutno najmocniji za sve video formate.

Link mozete da postavite prema zvanicnoj stranici. Hvala
 
Potpuno se slažem u vezi Xilisoft Video Converter-a. Odličan program!!! (Šteta što nije besplatan. :mrgreen: )
Međutim, ne podržava konverziju flv formata koji je sve zastupljeniji zahvaljujući YouTube.
 
Napisao sam ti a neznam dali si pogledala program vso xvidtodvd.podrzava mnoge formate pa cak i reze dvd sa mogucnosti pravljenja pocetnog menija,veoma brz prilikom konvertovanja.Podrzava i veliki broj titlova.
 
Imam nekoliko avi file-ova koji su naravno u DivX formatu koje bih zelela da convertujem u DVD fil-ove. Da li je to moguce i ako je moguce sa kojim programom to mogu da uradim?

Najbolji program koji mi je sve konverzije zavrsio je MPG4 DIRECT MAKER...sa njim mozes iz ekstenzije u ekstenziju konvertovati i to cak do 5x brze konverzije od bilo kojih konvertera...
 
Najbolji medju najboljim programima za konvertovanje iz DiVX u DVD, bez gubljenja kvaliteta slike i tonskog zapisa je VSO Video Convertor! To tvrdim, jer se bavim sa ovim stvarima i probao sam sve i svasta, ali jedino je on pokazao dobre rezultate. jedina mana mu je sto radi u real time.
 
Naj bolji je WINAVI video converter,sa njim sam odradio mnostvo filmova kako prebacivanje iz dvix u dvd sa mogucnoscu lepljenja titla tako i iz jos drugih fajlova u dvd,vcd,svcd,avi,raw....,program je sitan ali dinamitan,kome treba neka se javi na pp.
dr.gremlin@yahoo.com
poslacu svakome kome treba
p.s
jedan dvix u dvd odradi za 40-50 min
prost za rukovanje a ima ga svega 2,5 mb
pozz
 
Prosto neverovatno čovek pita jedno a dobije mnogo bespotrebnih odgovora i mnoogo konvertera pa stvarno da se izgubiš u trenutku.
Koliko ja razumem čovek pita da konvertuje divx u dvd i ništa više.
A samim tim kapiram da nije neki poznavalac raznih codeca i sve i svašta,već neko ko hoće možda prvi put to da radi.
Potreban mu je najjednostavniji program zato to jes program gde će samo da uvuče video fail i titl(ako nije zalepljen).
Ja sam radio sa dosta programima i najjednostavniji je vso convertxtodvd 2 a može i convertxtodvd 3 koji je malo bogatiji sto se tiče menija.
A dvd lab pro može kasnije kada uspe sa najprostijim programima.
Čudo jedno damu niste predložili Adobe premijere pro sc3.
 

Back
Top