Ljubav u malom

rastamann

Poznat
Poruka
7.898
Da li mozete da uporedite ljubav prema malim stvarima i ljubav prema mushkarcu/zeni? Shta sve mozete da okarakterishete kao ljubav, ali bash ljubav, a da se ne odnosi na bilo koju osobu, lichnost i sl.?
 
Ljubav je kad mozes da se otvorish toj osobi i pustish je da upozna sve delove tvog bica i unutrasnjeg sveta. I kad si sigurna da to nikad nece iskoristiti protiv tebe. I nakon te spoznaje si jednostavno srecna i opustena u njegovom drustvu.
 
љубав према малим стварима ... као рецимо предметима ???
Ја се рецимо лакше вежем за предмет него за човека ...
 
rastamann:
Da li mozete da uporedite ljubav prema malim stvarima i ljubav prema mushkarcu/zeni? Shta sve mozete da okarakterishete kao ljubav, ali bash ljubav, a da se ne odnosi na bilo koju osobu, lichnost i sl.?

Prava ljubav je kad si srećan zbog toga što je neko drugi srećan...
A prema stvarima - to lako može da se pretvori u pasiju ili porok... Prema malim stvarima? Hm, nešto kao što ja volim bubnjeve...
 
Zefirra:
Ljubav je kad mozes da se otvorish toj osobi i pustish je da upozna sve delove tvog bica i unutrasnjeg sveta. I kad si sigurna da to nikad nece iskoristiti protiv tebe. I nakon te spoznaje si jednostavno srecna i opustena u njegovom drustvu.

Ti bash pishesh shta ti prvo padne na pamet, jel?
Ovo nema veze sa temom.
 
Ne mogu da mešam i upoređujem ljubav prema stvarima i prema ljudima... različiti pojmovi! :) Ali gajim veliku ljubav prema muzici... oštrom i čvrstom zvuku! Skoro da se rasplinem od žestokih gitarskih solo deonica! 8)
 
Ne mogu da uporedim, zato sto su to ljubavi mozda i podjednake jacine, ali sasvim druge prirode. Drugacije volim osobu koju volim i koja mi je na prvom mestu, a drugacije volim Rusiju i sve u vezi sa njom, svoju profesiju izmedju ostalog, a i to mi je na prvom mestu. Te ljubavi su intenzivne i medjusobno se cak u nekim situacijama i kose, sto dovodi do pozicije kad jedna treba da bude i jedina. Tu vec kompromisa nema.
 
кад смо код предела - гајим љубав према Бачкој ... ах ...
smil42e4ced87bd70.gif
smil42e4ced87bd70.gif
smil42e4ced87bd70.gif
smil42e4ced87bd70.gif
smil42e4ced87bd70.gif
smil42e4ced87bd70.gif
smil42e4ced87bd70.gif
smil42e4ced87bd70.gif
 
Umetnost. Muzika (jazz), knjige i fotografija. Ljubav & strast.
Dva grada Beograd i NY=cista emocija. Priroda i moje drvo.

Dam ti peticu za temu. :-)

Mogu da poredim ove ljubavi, jer im je zajednicki zanos.
 

Back
Top