кад у војску пођеш ...

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
9.005
... љубићу те ја а кад кући дођеш више никада, другови ми стари писмо писали да ме моја драга више не воли ...

Драги форумаши и форумашице, ово ће да буде опет један мали мултитопик ...

*Да ли сте били раздвојени на овако неки дуг период од вашег партнера ... и да ли сте остали верно током истог ... а и да јесте да ли је љубав мало спласнула ???

*Да ли би сте се подале сиротим загорелим војницима на редовном одслужењу војног рока ??? А цивилном (памперс војнику)

*Да ли сте чували пријатељеву драгу док је он биЈО у војсци ???
 
Evo razdvojena sam , i nedostaje mi....i sad mi tako mnogo nedostaje...e necu vishe da vas smaram :(
...na vojnike sam se opasno lozila kao teen , imala sam postere i kalendare sa vojnom opremom i iz chasopisa Vojska :)
...nisam cuvala drugaricinog dragog dok je ona sluzila vojni rok :lol:
 
sta znam... ja nisam cak ni hteo neke devojke koje su mi se same nudile... kad sam cuo da im momci sluze vojsku... mislim... nisam puno puta hteo ni neke kojima momci nisu sluzili vojsku... ma... glupo je... mislim... sta to ona ima posebno, pa bas ona mora? razumem za jednu... nasu... nadjemo je... i ona je sve... al'... zasto uopste prevariti posle? griza savesti... sve manja i manja, kako se broj prevara povecava... nema bas osecanja, jel da? samo onog zivotinjskog dela... ma... pocinjem sad... samo da sebi napravim da dozivim taj trenutak... u buducnosti... pisao sam vec... ponekad se pitam a sta ako ga ne dozivim? a onda znam da hocu... sigurno... samo... da li cu ga prepoznati? gubim nit, sve vise i vise... ljudi su mnogo brzi za mene... svi nesto jure, a onda ne znaju sta ce sa sobom.... jeste li vi bili u situaciji da pomislite kako nema dalje? previse crno... znam... al' je zato belo posle... ili ruzicasto... kao majica od zgodan&inezgodan...
 
W.A.S.P.:
*Да ли сте били раздвојени на овако неки дуг период од вашег партнера ... и да ли сте остали верно током истог ... а и да јесте да ли је љубав мало спласнула ???
Bio ja u vojsci.
Nisam je varao. (A i kako bih mogao ?)
Ljubav... lagano je to otišlo dole.
Seksualni odnosi su se proredili. Sećam se kako mi je rekla da joj je bilo malo gadno da se kreše samnom kada dođem na vikend - kao, došao zagoreli vojnik da se isprazni. :shock:
To obrazloženje je vrlo pogubno uticalo na moja osećanja i poštovanje prema njoj.
 
Nikada netju zaboraviti,
imala sam 20..
On sa jedne strane BG autob. stanice,
ja na drugoj,
on za Hrvatsku, ja za KG..

Neshto kao Vukovar jedna pricha,
samo ta pricha je trajala 14 dana..

Plakala sam kao kisha..
I da.. bila sam verna!

Sad mi ponekad nedostaje,
i rado se setim tih dana, ali.. :D
 
StoRmyGirl:
Nikada netju zaboraviti,
imala sam 20..
On sa jedne strane BG autob. stanice,
ja na drugoj,
on za Hrvatsku, ja za KG..

Neshto kao Vukovar jedna pricha,
samo ta pricha je trajala 14 dana..

Plakala sam kao kisha..
I da.. bila sam verna!

Sad mi ponekad nedostaje,
i rado se setim tih dana, ali.. :D
Ehh stormy bila si verna chitavih 14 dana, pa to bas i nije neki poduhvat. To cak mogu i ja :p
 
W.A.S.P.:
*Да ли сте били раздвојени на овако неки дуг период од вашег партнера ... и да ли сте остали верно током истог ... а и да јесте да ли је љубав мало спласнула ???

*Да ли би сте се подале сиротим загорелим војницима на редовном одслужењу војног рока ??? А цивилном (памперс војнику)

*Да ли сте чували пријатељеву драгу док је он биЈО у војсци ???
*Jesam, eto baš sam čekala bivšeg dragog da se vrati iz vojske.
I bila sam mu verna, šta ćeš - bila sam mlada i glupa. :lol:
A ljjubav nije splasnula, naprotiv.
*Njet. :lol:
*Nisam.
 

Back
Top