Devojke, kako Vas osvojiti?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
:arrow: Meni je najbitnije da on ima nesto u glavi i smisao za humor.Bitno je da se istice,da nije kao drugi,da prica vatreno i da sa stavom koji ume da odbrani,da slusa.

Naravno da se primeti i spoljni izgled,ali se to (barem kod mene) ispoljava pri boji glasa i nacinu govora i nacinu hoda.

Svaka je devojka drugacija.Meni je samo bitno da on bude svoj.

Nemam neki visok kriterijum kao neke moje lujke (mora da ima braon kosu i zelene oci :roll: ) ,bitno mi je,eto,da je drugaciji,iskren i sa stavom.Da odudara od nekog sablona..

Srecno ti bilo!
 
meni je u principu najbitnije da dečko izgleda privlačno, da zrači.
da ima harizmu. znači, ne mora da bude smatran (od strane drugih) lepim i zgodnim, već da meni bude simpatičan.
i oni ružnjikavi imaju prolaz ako su originalni, duhoviti i pametni.
najviše mrzim kad mi je neko prosto odbojan, i kad ima iritirajući glas.
ma, može da izgleda kao bred pit, ali ako ima odbojan glas....vozdra.
 
Yu-Gi-Oh!:
Pa... kako? Koje osobine je potrebno da momak poseduje, kako bi trebalo da izgleda, na sta prvo obratite paznju (oci, usne, telo....)?
I oci i usne i telo??? Ali stvarno kako da mu pridjem ako izgleda kao mutava budala (cacka nos i to... :roll: )....uglavnom onda ako mi se svidi po izgledu posmatram njegovo ponasanje! Najbolje je da je opusten i prirodan.... ;)
 
meni je najvazniji sharm... ne volim momke koji cute.Bitno mi je da mi je zanimljiv i da se sa njim stalno smejem.....A fizichki izgled ne bih da komentarishem, jer je on vrlo diskutabilan...nemam neki odredjeni tip mushkarca. Vazno mi je da ima osobine koje sam navela na pochetku... :D
 
Unusual:
:arrow: Meni je najbitnije da on ima nesto u glavi i smisao za humor.Bitno je da se istice,da nije kao drugi,da prica vatreno i da sa stavom koji ume da odbrani,da slusa.

Naravno da se primeti i spoljni izgled,ali se to (barem kod mene) ispoljava pri boji glasa i nacinu govora i nacinu hoda.

Svaka je devojka drugacija.Meni je samo bitno da on bude svoj.

Nemam neki visok kriterijum kao neke moje lujke (mora da ima braon kosu i zelene oci :roll: ) ,bitno mi je,eto,da je drugaciji,iskren i sa stavom.Da odudara od nekog sablona..

Srecno ti bilo!
Opisa me, jbla sliku svoju! Samo sto nemam zelene oci... :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top