diskriminacija :(

Tuzni_patak:
A što su vesti o rasprodajama i sniženjima hrane samo u ženskim emisijama, kad i muškarci idu u nabavku.....zbog većine...

a ti gledas zenske emisije a a a a a a a

daj kad cemo da ih gledamo zajedno da lexa pizdi od ljubomore

muskarci uglavnom ne idu u nabavku znam poshto sam radila ankete na tu temu, a i zato sto su zene prozdrljive videti temu ona dijeta
 
Pa ima i na zenskom kutku oglas...tako da je ova tema aut,shto mu dodje da vishe nije in...proshlogodishnja kolekcija.
Ove godine nosimo samo zuto,sa eventualno tirkiz-pink svetlecim ornamentima.
To je u Parizu sada hit.
 
Evo kad vec spominjesh modu,meni nikad nije bilo jasno shta je to lepo kod manekenki?
Missim vecina koje su kao vrh manekenke izgledaju nekako mushkobanjasto,sa sve nekim bljak facama,tanke ko prut....fuj.
 
jao sad sam bila neukusna ovo za mojru ali to jeste bio trenutak iskrenosti. sad cu kao da se cudim sebi blablablabla.. ali nije ona kriva nego je to bes prema celoj zhenskoj i ostaloj populaciji

pa ne znam mrsave su valjda
 
nisam gladna a i dosadila mi hrana nekako mroam da se vratim na gurdjijeva ako me puste a necu i tako sam u sukobu a ne cita mi se niko hocu da me mrze id a se divim sama sebi sta si sad ti prijateljski nastrojen
 
Ne valja piti lajt koka kolu..ja od toga uvek ogladnim.
Jedi jabuke,kazu da to ne goji.
Ja mesham,pechenicu i jabuke,super kombinacija,...pa onda zalijesh jogurtom i sokom multivitamin meshanim gustim.
 
opet sam blokiirala flert pa dokle tako??

e ne s tobom nego na drugom mestu

a pa ti si gurman nego ti sokovi su techni otrov u sharenoj ambalazhi ali dobro sto da ne sok tu i tamo. ne znam sad sam se suzbila opet
 

Back
Top